Swansea CitySwansea City
0 : 4
Arsenal LondynArsenal Londyn
93'

już nic nie wydarzy się na Liberty Stadium - Mike Jones gwiżdże po raz ostatni! Swansea przegrywa aż 0:4 z Arsenalem!

92'

Baston strzela głową nad poprzeczką. Ta akcja to był - nomen omen - łabędzi śpiew Swansea.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy. Kibice Swansea masowo opuszczają trybuny.

88'

Mustafi blokuje uderzenie Fera z lewego narożnika pola karnego Arsenalu. Zdołał jednak dośrodkować w "szesnastkę", skąd Baston uderza głową wysoko nad bramką.

87'

jeszcze jedna próba Szwajcara, który przymierzył z ok. 25 metrów. Piłka ledwie doleciała do rękawic Łukasza Fabiańskiego.

83'

I teraz broni uderzenie Xhaki zza pola karnego.

83'

Dalekie zagranie Mustafiego nie znajduje adresata w polu karnym Swansea. Łukasz Fabiański od bramki.

79'

... a w miejsce Alexisa Sancheza pojawia się Danny Welbeck.

79'

Lucas Perez zmienia Mesuta Oezila...

78'

Ferowi pomyliły się dyscypliny. Skosił Ramseya jak trawę na wiosnę. Żółta kartka

76'

20 875 widzów ogląda jednostronny pojedynek Swansea z Arsenalem.

74'

POGROM NA LIBERTY STADIUM! ALEXIS SANCHEZ!!!

71'

... za Jacka Corka pojawia się Oliver McBurnie.

70'

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Borja Baston zmienia Fernando Llorente...

68'

Oxlade-Chamberlain "zatańczył" nad piłką w biernej asyście rywala, po czym ostro wstrzelił piłkę w środek pola karnego. Tam niefortunnie interweniował Naughton, który zmienił jej tor lotu w taki sposób, że wpadła do siatki obok bezradnego Łukasza Fabiańskiego.

68'

SAMOBÓJ KYLE'A NAUGHTONA!!!

64'

"Kontry nie będzie" po strzale zza pola karnego. Cech z "piątki".

63'

Swansea atakuje lewą stroną. Po dobrym dośrodkowaniu piłka spada do Routledge'a, którego uderzenie z woleja zostało zablokowane. Będzie jednak rzut rożny.

60'

A w ekipie Arsenalu swój występ Olivier Giroud. W jego miejsce wchodzi Alex Oxlade-Chamberlain.

57'

Leroy Fer zmienia Nathana Dyera.

54'

Podbita piiłka po strzale Nigeryjczyka przez Corka wpada za kołnierz Łukasza Fabiańskiego.

54'

TYM RAZEM BYŁ BEZ SZANS! GOL SAMOBÓJCZY JACKA CORKA!!!

53'

Świetna interwencja Łukasza Fabiańskiego, który ratuje swój zespół przed utratą drugiego gola! Ramsey urwał się rywalowi i strzela płasko z 5 metrów. Polski bramkarz broni nogami!

52'

Kontra "Kanonierów" środkiem. Sanchez został zablokowany na linii 16. metra. Po chwili Giroud został uprzedzony przez defensora "Łabędzi".

50'

Oskrzydlająca akcja Gabriela prawą flanką. Jego ostre wstrzelenie piłki w pole karne do wbiegającego Giroud przeciął Mawson.

48'

Sanchez w roli lewoskrzydłowego przewracany przez Corka. Mocne dośrodkowanie w "szesnastkę" Swansea, skąd piłkę wybija obrona gospodarzy.

48'

Tym razem pojedynek jeden na jeden Llorente z Mustafim. Hiszpan chciał zagrać na obieg, ale za mocno wypuścił sobie piłka. Ta opuściła plac gry. Cech z "piątki".

46'

Nacho Monreal przerwał atak Dyera w pobliżu lewego narożnika pola karnego. Zapoczątkował kontrę gości, ale ta została przerwana przed linią środkową.

46'

Swansea zaczyna ze środka. Bez zmian w obu "jedenastkach".

16:55

Wracamy na Liberty Stadium na drugie trzy kwadranse meczu Swansea - Arsenal. Do przerwy prowadzą "Kanonierzy" po bramce niezawodnego Oliviera Giroud.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Błąd defensywy Arsenalu przy wyprowadzaniu piłki. Futbolówkę przejął Dyer, który ruszył dynamicznie w stronę bramki Cecha, ale chyba pospieszył się ze strzałem. Huknął potężnie, ale bardzo niecelnie.

44'

Koreańczyk Ki zdaniem sędziego Mike'a Jonesa symulował przewracając się w polu karnym Arsenalu po starciu z Kościelnym. Gracz Swansea dostał żółtą kartką. Był chyba jednak faul.

43'

Obrona Arsenal bezbłędna przy dośrodkowaniu Dyera. "Kanonierzy" rozpoczynają kolejną akcję ofensywną.

38'

Dobra akcja Arsenalu, defensywa Swansea zachowała się za to trochę niezdarnie, szczególnie Dawson, który nie potrafił wybić piłki po lekkim strzale głową Oezila przy dośrodkowaniu Sancheza. Czujny Giroud nie zmarnował okazji i z bliska pokonał Fabiańskiego. Polak bez szans.

16:38

38'

GOOOL! GIROUD!

35'

Nathan Dyer fauluje rywala przy kontrze. Na razie bez kartki. Tylko ostrzeżenie od arbitra Mike'a Jonesa.

32'

Naughton był bliski przejęcia piłki przy prostopadłym podaniu jednego z partnerów. Zawodnik "Łabędzi" nie zdołał sięgnąć futbolówki. Aut dla Arsenalu.

29'

Petr Cech łapie piłkę po dośrodkowaniu Ki Sung-Yuenga.

28'

Sigurdsson dopadł do piłki i uderzył z linii pola karnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

26'

Alexis szukał Giroud w polu karnym Swansea, ale obrońcy Łukasza Fabiańskiego znów bez zarzutu.

24'

Fernando Llorente na spalonym.

16:23

Rezerwowi Arsenalu: Holding, Maitland-Niles, Ospina, Oxlade-Chamberlain, Perez, Reine Adelaide, Welbeck

16:22

Rezerwowi Swansea: Baston, Fer, Fulton, McBurnie, Nordfeldt, Rangel, van der Hoorn.

21'

Naughton fauluje rywala - rzut wolny dla Arsenalu.

19'

Mesut Oezil dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale defensywa Swansea wybiła piłkę.

17'

Sigurdsson z rożnego. Gracze Arsenalu wybijają piłkę.

11'

Świetna interwencja Cecha! Bardzo dobry strzał Kyle'a Naughtona sprzed pola karnego w długi róg. Czeski bramkarz ratuje Arsenal.

7'

Teraz inicjatywa po stronie Swansea. Koledzy Łukasza Fabiańskiego w ataku pozycyjnym.

4'

Arsenal długo rozgrywał piłkę. W końcu ta trafia na lewą stronę pola karnego Swansea do Alexisa, który zgrał futbolówkę przed bramkę, ale tam jeden z obrońców "Łabędzi" dobrze interweniował oddalając zagrożenie.

1'

Gramy!

15:30

Liberty Stadium

15:15

Witamy w relacji LIVE z meczu 21. kolejki ligi angielskiej Swansea City - Arsenal Londyn. Spotkanie to będzie nas szczególnie interesować z jednego względu. W bramce "Łabędzi" zobaczymy dziś Łukasza Fabiańskiego.