Niedziela, 15 stycznia 2017, godz. 17:00
Manchester Unitedmanchester united
1 : 1
LiverpoolLiverpool
95'

Koniec! Manchester United, po golu niezawodnego Zlatana Ibrahimovicia w końcówce meczu , dzieli się punktem z Liverpoolem w hicie 21. kolejki Premier League!

93'

David de Gea znowu ratuje MU przed utratą gola! Z najwyższym trudem radzi sobie ze strzałem Geo Wijnalduma!

91'

... i Hiszpana.

91'

Oster starcie Roberto Firmino z Anderem Herrerą. Sędzia sięga po żółty środek zapobiegawczy dla Brazylijczyka...

89'

Zlatan Ibrahimović znowu dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

88'

Zlatan Ibrahimović strzela 10. gola w Premier League. Do tego dorobku dorzucił 3 asysty.

87'

Obrona Liverpoolu radzi sobie z wrzutką Wayne'a Rooneya z rzutu rożnego.

85'

Kolejny rajd Ekwadorczyka. Powstrzymał go wracający za akcję Philippe Coutinho.

84'

Szwed dopełnia formalności po kapitalnym dośrodkowaniu Antonio Valencii z prawej strony. Simon MIgnolet był bezradny po celnej główce z kilku metrów!

84'

REMIS NA OLD TRAFFORD! ZLATAN IBRAHIMOVIĆ!!!

81'

Wayne Rooney na ofsajdzie.

18:39

80'

Zlatan Ibrahimović na spalonym.

77'

Jose Mourinho stawia wszystko na jedną kartę. Wpuszcza Marouane'a Fellainiego w miejsce Matteo Darmiana.

76'

Simon Mignolet przechwytuje piłkę kierowaną do Zlatana Ibrahimovicia tuż przed Szwedem.

75'

Geo Wijnaldum strzela "szczupakiem" wysoko nad poprzeczką bramki Davida de Gei.

73'

Roberto Firmino na spalonym.

71'

Gra wznowiona. James Milner wraca do gry.

69'

Przerwa w grze. James Milner nie podnosi się z murawy po starciu z Wayne'em Rooneyem.

64'

Strzał Holendra z dystansu zablokowany. Jeszcze akcja trwała dalej, ale piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony wybija Marcos Rojo.

64'

Juan Mata zmienia Anthony'ego Martiala.

62'

"Żółtko" na koncie Georginio Wijnalduma.

18:19

59'

Zmiana w Liverpoolu. Divocka Origiego zastępuje Philippe Coutinho.

58'

Henrik Mkhitaryan pada na murawę na 25. metrze od bramki gości. Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu wolnego.

57'

Simon Mignolet pewnie chwyta piłkę po wrzutce Wayne'a Ronneya.

55'

Wayne Rooney notuje 450. mecz w barwach "Czerwonych Diabłów". Czy uświetni tej jubileusz 250. golem?

53'

Anthony Martial pognał prawą stroną i przed bramkarzem Liverpoolu podaje na 5. metr do Zlatana. Ten nie trafia w piłkę!

51'

W odpowiedzi indywidualną akcję przeprowadził Wayne Rooney. Wywalczył rzut rożny, po którym dośrodkował wprost do rękawic Simona Mignoleta.

49'

Korner bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

48'

Groźnie zapowiadająca się kontra Liverpoolu mogła dać podwyższenie wyniku! Piłkę na lewej stronie pola karnego dostał Divock Origi, który "złamał" akcję na prawą nogę i huknął w stronę dalszego rogu. David de Gea wyciąga się jak struna i paruje piłkę na rzut rożny!

18:06

Faul Paula Pogby, po którym sędzia podyktował rzut karny

46'

Rozpoczął się drugi akt w Teatrze Marzeń.

46'

Jose Mourinho przeprowadza zmianę na drugie trzy kwadranse. Wayne Rooney zmienia Michaela Carricka.

45'

+1' Koniec pierwszej połowy na Old Trafford. Liverpool prowadzi z Manchesterem United po golu Jamesa Milera z rzutu karnego

43'

Bez zagrożenia pod bramką Davida de Gei. Dodatkowo wznawia grę od rzutu wolnego.

42'

Faul Antonio Valencii na Adamie Lallanie. Dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie Chris Smalling wybija piłkę na rzut rożny.

41'

Strzał reprezentanta Armenii w środek bramki nie sprawił problemu Simonowi Mignoletowi.

37'

Nie idzie Henrikowi Mkhitaryanowi. Jego kolejna akcja zostaje szybko przerwana.

35'

Phi Jones przerywa akcję Adama Lallany na lewej stronie, ale goście mają rzut rożny. Zbyt głębokie dośrodkowanie, po którym piłkę łapie David de Gea.

33'

Simon Mignolet znowu górą w pojedynku ze Zlatanem Ibrahimoviciuem - broni atomowe uderzenie Szweda z rzutu wolnego z niespełna 20 metrów!

17:34

31'

Żółta kartka dla Dejana Lovrena za faul.

29'

Gospodarze próbują szybko odpowiedzieć. Jednak atak zostaje przerwany faulem na Jamesie Milnerze.

27'

JAMES MILNER NIE MYLI SIĘ! Huknął tuż przy prawym słupku. David de Gea wyczuł intencję strzelca, ale nie był w stanie obronić

26'

Starcie Paula Pogby z Ragnarem Klavanem. Sędzia wskazuje na rzut karny dla gości

17:25

22'

Zamieszanie w "szesnastce" ManU wyjaśnione przez Davida de Geę. Przejmuje piłkę po rzucie wolnym.

21'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Antonio Valencii pada łupem bramkarza Liverpoolu.

19'

Po chwili Henrik Mkhitaryan strzela obok prawego słupka.

18'

"Wielbłąd" obrony Liverpoolu mógł kosztować utratę gola! Anemicznie wycofaną piłkę do bramkarza przechwycił Zlatan Ibrahimović, który przegrywa jednak pojedynek sam na sam ze Zlatanem!

16'

Atak Liverpoolu prawą stroną był obiecujący do momentu dośrodkowania Trenta Alexandra-Arnolda. Piłka poleciałą wysoko nad poprzeczką.

15'

Zlatan Ibrahimović w roli prawoskrzydłowego dał się złapać w pułapkę ofsajdową. Szwed jest zdziwiony zaistniałą sytuacją.

12'

Rajd Anthony'ego Martiala nie powiódł się. Nie poradził sobie z Trente Alexandrem-Arnoldem na lewym skrzydle.

17:11

Minuta ciszy była poświęcona Grahamowi Taylorowi

8'

Zlatan Ibrahimović nie miał szans, by dobiec do dalekiego podania. Piłka została zagrana zbyt mocno - łapie ją Simon Mignolet.

7'

Gwizdek sędziego Michaela Olivera - jego zdaniem Divock Orii fauluje w środku pola Michaela Carricka. Bez konsekwencji kartkowej.

6'

Dośrodkowanie Antonio Valencii nie znajduje adresata w polu karnym Liverpoolu.

3'

Po interwencji Chrisa Smallinga jeszcze jeden korner. David de Gea pewnie chwyta piłkę.

2'

Henrik Mkhitaryan chciał popędzić prawą stroną, ale skutecznie powstrzymał go James Milner. Z kontrą ruszyli goście, którzy wywalczyli rzut rożny.

1'

Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają grający na żółto goście!

16:58

Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy

16:56

Obie drużyny wychodzą na murawę! Po przywitaniu losowanie stron - kapitanami są Michael Carrick i Jordan Henderson.

16:54

Oasis kontra The Beatles w Teatrze Marzeń. Kto zagra lepiej i poniesie tłumy?

16:51

Liverpool nie jest w stanie wywieźć kompletu punktów z czerwonej części Manchesteru od 16 marca 2014 r. Wówczas "The Reds" wygrali aż 3:0, a bramki strzelili Steven Gerrard (dwukrotnie z "jedenastek") i Luis Suarez.

Jak będzie dzisiaj?

16:48

Rezerwowi Manchesteru United: Sergio Romero - Daley Blind, Marouane Fellaini, Juan Mata, Marcus Rashford, Wayne Rooney, Chris Smalling.

16:43

Rezerwowi Liverpoolu: Loris Karius - Philippe Coutinho, Ovie Ejaria, Joe Gomez, Alberto Moreno, Kevin Stewart, Daniel Sturridge.

16:41

16:39

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Michaela Olivera jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi:

16:37

Tekstowe sprawozdanie poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

16:35

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z hitu 21. kolejki Premier League, w którym Manchester United zmierzy się z Liverpoolem! Pierwszy gwizdek sędziego już za 25 minut