Leicester CityLeicester City
0 : 3
Chelsea LondynChelsea Londyn
92'

KONIEC MECZU. Chelsea pewnie pokonuje Leicester powiększając swój dorobek punktowy na czele tabeli.

90'

Sędzia przedłuża mękę Leicester o dwie minuty.

87'

Fuchs strzela, ale Courtois bez większych problemów broni.

85'

W drugiej zmianie za Pedro pojawi się na boisku Loftus-Cheek.

85'

Podwójna zmiana w Chelsea. W pierwszej schodzi Willian, wejdzie Batshuayi.

80'

Chilwell strzela z dystansu, ale kompletnie niecelnie.

79'

Pierwsza zmiana w Chelsea. Schodzi Hazard, wchodzi Fabregas.

77'

Ostatnia zmiana w Leicester. Schodzi Albrighton, wchodzi Simpson.

76'

Korner dla Lisów nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką Chelsea.

72'

Zmiana w Leicester. Wchodzi Gray, schodzi Musa.

71'

GOOOL!!! Pedro strzela głową trzecią bramkę dla Chelsea po dośrodkowaniu Williana z bocznej strefy pola karnego.

68'

Ekipa Leicester zepchnięta do obrony i jak na razie to się nie chce zmienić. Chelsea blisko trzeciej bramki.

64'

Alonso oddał strzał z dystansu na bramkę, ale minimalnie niecelnie.

60'

Zmiana w drużynie Leicester. Huth schodzi, na boisku pojawia się Okazaki.

57'

Hazard był bliski oddania strzału w polu karnym, ale Morgan w ostatniej chwili odebrał piłkę.

51'

Po dośrodkowaniu Williana piłkę szczęśliwie przyjął Alonso i uderzył na bramkę, która po odbiciu się od jednego z obrońców trafiła do siatki.

51'

GOOOL!!! Marcos Alonso zdobywa drugą bramkę dzisiejszego wieczoru!

50'

Żółta kartka dla Fuchsa i będzie rzut wolny z bocznej strefy boiska na wysokości pola karnego dla Chelsea.

49'

Willian oddaje strzał zza pola karnego, ale blokuje to uderzenie Huth.

46'

DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Mecz nie porywa, ale może w drugiej części piłkarze obu drużyn stworzą lepsze widowisko.

43'

Luis zaskakująco rozegrał rzut wolny podając krótko przed pole karne. Późniejsze dogranie odebrał Pedro, uderzył na bramkę, ale niecelnie i nad bramką.

42'

Pedro pomknął sprintem z piłka przez środek, ale ostatecznie odebrali mu piłkę obrońcy gości faulując go i będzie z szansa dla Chelsea.

38'

"Lisy" trochę mniej czasu znajdują się na własnej połowie w ostatnich minutach, ale ataki ofensywne w ich wykonaniu nadal nie są skuteczne.

35'

Fuchs dogrywa z autu mocno piłkę w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza Chelsea.

31'

Matić uderza z dystansu, ale blokuje go Morgan.

29'

Ndidi uderza z dystansu, ale niedokładnie złożył się do strzału i bardzo niecelne to zagranie.

26'

Drinkwater wymknął się na skrzydle zawodnikom gości, zagrał do środka, ale bezskutecznie i za bardzo czytelnie by przechytrzyć zawodników Chelsea.

22'

Albrighton dośrodkowuje z rzutu wolnego na pole karne Chelsea, ale obrońcy oddalają zagrożenie.

17'

Chilwell uderzył z głowy po dośrodkowaniu, ale niezbyt czysto i piłka przelatuje obok bramki.

15'

Leicester zepchnięte na własną połowę przez Chelsea. Oprócz kilku wejść w okolice bramki gości jak na razie gospodarze nie radzą sobie najlepiej.

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, z przejęciem piłki nie mieli problemów obrońcy gospodarzy.

12'

Alonso dogrywa do kolegów ze skrzydła, ale Huth interweniuje i wybija piłkę na rzut rożny.

9'

Willian dośrodkowuje, ale obrońcy Lisów oddalają zagrożenie.

9'

Huth fauluje Pedro i będzie rzut wolny dla Chelsea.

6'

Po lekkim zamieszaniu w polu karnym Hazard wystawił piłkę nadbiegającemu Alonso, który uderzył mocno na bramkę i Schmeichel nie miał żadnych szans.

6'

GOOOL! Marcos Alonso i jest 1:0 dla Chelsea!

2'

Szybko zaczęli natarcie na bramkę The Blues gracze Leicester. Musa otrzymał piłkę bocznej strefie pola karnego oddał strzał, ale broni to uderzenie Courtois.

1'

POCZĄTEK MECZU! Rozpoczęli gospodarze.

18:21

Na ławce rezerwowych w ekipie gospodarzy mamy dwóch Polaków - Marcina Wasilewskiego i Bartosza Kapustkę. Kapustka czeka bardzo długo na swój debiut w Premier League i na szansę pokazania się z jak najlepszej strony trenerowi "Lisów". Póki co bilans meczów młodego reprezentanta w zespole Leicester nie wygląda imponująco, bo oprócz występu przeciwko Barcelonie w przedsezonowym towarzyskim spotkaniu i kilku minutach spędzonych na boisku w Pucharze Anglii przeciwko Evertonowi, próbował swoich sił tylko w drużynie U-23.

18:12

Ławki rezerwowych

Leicester: Gray, Wasilewski, Okazaki, King, Simpson, Zieler, Kapustka.

Chelsea: Batshuayi, Begović, Chalobah, Fabregas, Ivanović, Loftus-Cheek, Zouma.

18:03

Już za niespełna 30 minut na murawę King Power Stadium wybiegną piłkarze Leicester i Chelsea. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE!