Druga połowa została przedłużona o 180 sekund.

Mike Dean ukarał żółtą kartką Haavarda Nordtveita, który brzydko faulował Marcusa Rashforda.

Strzelał z woleja Ander Herrera. Piłkę nogą na rzut rożny odbił Randolph.

82'

Opuścił plac gry Cheikhou Kouyate. Zmienił go Edimilson Fernandes.

78'

78'

Będący w polu karnym Zlatan Ibrahimović otrzymał dość przypadkową piłkę od Andera Herrery. Szwed natychmiast uderzył, a futbolówka zatrzepotała w siatce. Ibra w tej sytuacji był jednak na spalonym, czego nie dostrzegł asystent Mike'a Deana.

78'

GOOOOOOL! IBRAHIMOVIĆ!

77'

Kontratak Czerwonych Diabłów zakończył celnym uderzeniem Rashford. Randolph miał problemy, futbolówka trafiła w słupek, ale ostatecznie znalazła się w rękawicach bramkarza West Hamu.

75'

Antonio Valencia stratował Manuela Lanziniego. Kolumbijczyk obejrzał żółtą kartkę.

74'

Marcus Rashford znakomicie wszedł z lewego skrzydła i wyłożył piłkę tuż za polem karnym Paulowi Pogbie. Francuz uderzył, ale nieznacznie się pomylił!

69'

Dimitri Payet opuścił murawę London Stadium. W jego miejsce pojawił się Andy Carroll.

65'

Trzecia zmiana United. W miejsce Henrika Mkhitaryana wchodzi Smalling.

62'

Akcja rezerwowych! Marcus Rashford minął Haavarda Nordtveita, a po chwili też drugiego defensora Młotów i wyłożył piłkę Juanowi Macie. Hiszpan precyzyjnym strzałem z pola karnego zaskoczył Randolpha! 1:0 dla Czerwonych Diabłów.

63'

GOOOOOL! JUAN MATA!

60'

Świetna okazja West Hamu! Michail Antonio otrzymał znakomitą prostopadłą piłkę od Manuela Lanziniego. W sytuacji sam na sam lepszy okazał się jednak de Gea!

58'

Druga zmiana w United. Marcus Rashford zastąpił Jesse Lingarda.

57'

Wycięty Manuel Lanzini. Argentyńczyk domagał się żółtej kartki dla rywala, ale Mike Dean pozostał niewzruszony.

53'

Było groźnie w polu karnym United! Z rzutu wolnego wstrzelił piłkę Dimitri Payet. Najwyżej wyskoczył Michail Antonio, ale nie skierował futbolówki w światło bramki.

50'

Gracze Młotów niezadowoleni z decyzji arbitra, który odgwizdał faul. Cheikhou Kouyate co prawda trafił w piłkę, ale przy okazji wyciął Henrika Mkhitaryana.

46'

Jedna zmiana w szeregach Czerwonych Diabłów. Juna Mata zmienił Matteo Darmiana.

46'

Zawodnicy United rozpoczęli drugą część gry!

19:04

45'

Koniec pierwszej połowy! West Ham remisuje z Czerwonymi Diabłami.

45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego dla West Hamu. Piłkarze Czerwonych Diabłów reklamowali zagranie ręką jednego z przeciwniku. Wściekał się Paul Pogba, że sędzia tego nie dostrzegł.

45'

Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej części spotkania.

43'

Manuel Lanzini przyjął futbolówkę tyłem do bramki. Zwiódł defensora United i zdecydował się na strzał tuż zza pola karnego. De Gea wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na rzut rożny!

42'

Matteo Darmian obejrzał żółty kartonik.

37'

Technologia goal-line pokazała, że futbolówka po strzale Valencii nie minęła całym obwodem linii bramkowej.

36'

Ależ mieli teraz szczęście gracze Młotów! Najpierw Antonio Valencia dostał piłkę pięć metrów od bramki, ale trafił prosto w rozpaczliwie interweniującego Randolpha. Dobitka Lingarda zatrzymała się z kolei na słupku!

34'

Haavard Nordtveit chciał zacentrować piłkę z prawej strony w pole karne. Koszmarne było to wykonanie Norwega. Posłał futbolówkę wysoko w trybuny.

31'

Czerwone Diabły grają w przewadze, ale nie są w stanie zagrozić bramce Randolpha. Ba, mają nawet problem z przedostaniem się w okolice pola karnego Młotów.

29'

Mike Dean pokazał Dimitri Payetowi żółtą kartkę.

25'

Fani West Hamu niemiłosiernie buczą ilekroć przy piłce znajduje się Phil Jones. Dają tym samym znać, że obrońca Czerwonych Diabłów przesadził z reakcją po faulu Feghouliego.

23'

Próbowali piłkarze United przedrzeć się środkiem. Podanie Paula Pogby w kierunku Ibrahimovicia zostało zatrzymane przez defensora gospodarzy.

19'

Matteo Darmian wrzucił piłkę z lewej strony w pole karne, ale tam najwyżej wyskoczył Darren Randolph.

17'

Tym razem przepisy wyraźnie przekroczył Jesse Lingard, który faulował Cheikhou Kouyate.

14'

Ostre wejście Sofiane'a Feghouliego w nogi Phila Jonesa. Arbiter wyrzucił gracza West Ham z boiska. Wydaje się, że nieco pochopna decyzja Mike'a Deana.

10'

Dimitri Payet odegrał futbolówkę do Manuela Lanziniego. Argentyńczyk oddał groźny strzał, ale de Gea odbił piłkę na rzut rożny!

6'

Płaski strzał z dystansu Dimitri Payet. Nieudana próba Francuza.

1'

Spotkanie już się rozpoczęło!

18:01

Jubileuszowy 300. mecz w Premier League rozegra dziś Michael Carrick.

17:54

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Romero, Mata, Martial, Smalling, Young, Rashford, Fellaini

17:52

Ławka rezerwowych West Ham: Adrian, Carroll, Noble, A. Ayew, A. Fletcher, E. Fernandes, Domingos Quina

17:50

17:46

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 20. kolejki ligi angielskiej. Na London Stadium 12. w tabeli West Ham United podejmie zajmujący szóstą lokatę Manchester United.