4 : 1
Stoke CityStoke City
1. połowa2 : 1
93'

Koniec meczu! Liverpool wraca na pozycję wicelidera, z 6 punktami straty do Chelsea!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Liverpoolowi jeszcze się chce. Milner tańczył w polu karnym, ale piłka wybita na rzut rożny.

84'

Druga zmiana w Stoke. Crouch zmieniony przez Bony'ego.

83'

Liverpool ciągle w ataku, kolejny rzut rożny. Wrzucił piłkę Milner, ale nie było zagrożenia.

78'

Ostatnia zmiana w Liverpoolu. Formino zmieniony przez Moreno. Klopp oszczędza swoich kluczowych zawodników.

78'

Afellay chciał szybko zaznaczyć swoją obecność na boisku. Po ładnej akcji uderzył mocno, ale po rykoszecie piłka przeszła ponad bramką.

75'

Zmiana w Stoke. Afellay za Dioufa.

74'

Henderson-Lovren-Firmino i... nie ma gol! Świetne podanie górą do Chorwata, ten z pierwszej piłki zgrał do Firmino, który nie zdołał oddać celnego strzału. Ale akcja bardzo ładna.

70'

Goool! Ależ wejście Sturridge'a! 4:1 i mecz już chyba rozstrzygnięty!

70'

Ależ błąd Shawcrossa! Za lekko podał do własnego bramkarza, piłkę przejął Sturridge, minął Granta i wpakował piłkę do pustej bramki.

69'

I druga zmiana w The Reds. Sturridge w miejsce Origiego.

69'

Zmiana w Liverpoolu. Lallanę zastępuje Emre Can

66'

Pierwsza zmiana w Stoke. Sobhi za Whelana.

65'

Liverpool co chwilę przyspiesza. Teraz Milner w polu karnym zatańczył z rywalami i dośrodkował na długi słupek, tam piłka zgrana przez innego piłkarza Liverpoolu, ale wyłapał ją Grant.

60'

Szybka akcja Liverpoolu, która może rozstrzygnąć losy meczu! Płaskie, ostre dośrodkowanie Hendersona z prawej strony w pole karne, a Imbula dostawia nogę i pakuje piłkę do własnej bramki. Gdyby tego nie zrobił, gola zapakowałby z pewnością naciskający go Mane.

60'

Goool! 3:1! Piłkę do własnej bramki pakuje Imbula!

56'

Atak Liverpoolu i mogło być 3:1, ale strzał Lallany zablokowany i tylko rzut rożny.

54'

Atakują piłkarze Stoke, ale na razie wywalczyli tylko rzut rożny.

50'

Szybka wymiana piłki między Milnerem, a Mane, zakończone strzałem w poprzek bramki w wykonaniu tego pierwszego.

46'

Początek drugiej połowy! Czy Stoke odwróci losy meczu?

48'

Koniec pierwszej połowy! Oglądamy świetne widowisko!

45'

44'

Słabo kryty w polu karnym Firmino dostał piłkę na 15. metrze, przyjął i uderzył płasko lewą nogą po długim słupku. Futbolówka minęła bramkarza, odbiła się od jednego, później drugiego słupka i wtoczyła do bramki.

44'

Goooool! Firmino na 2:1! Piłka odbiła się od obu słupków zanim wpadła do bramki!

43'

Rozpędzili się w po golu piłkarze Liverpoolu, którzy raz po raz atakują w końcówce pierwszej połowy. Na razie Stoke daje radę wytrzymywać ten napór.

40'

Milner wrzucił piłkę w pole karne, ale tam Grant zdjął ją z głowy Clyne'owi.

38'

Powinno być 2:1! Firmino miał piłkę na 10. metrze, ale fatalnie przestrzelił. Od bramki Grant

36'

Żółta kartka dla Allena, za faul na Wijnaldumie.

36'

Ależ to była akcja! Wijnaldum rozegrał na prawe skrzydło do Mane, który opanował piłkę, zagrał w pole karne, gdzie ładnie wyłożył ją sobie Lallana i uderzył z bardzo ostrego kąta!

36'

Goooool! Lallana na 1:1! Ależ akcja Liverpoolu!

33'

Za mocne podanie Hendersona i akcja Liverpoolu spaliła na panewce.

30'

Pieters w dobrej okazji zamiast podawać do Allena, wycofał do Waltersa, co było gorszym wyborem. Akcja zmarnowana.

28'

Znów próbują piłkarze Stoke, ale tym razem bezskutecznie.

25'

Kontuzji kolana nabawił się Diouf, który jest opatrywany na boisku. Rozgrzewa się Afellay, ale na razie zmiana nie jest konieczna.

23'

Było blisko wyrównania! Lovren dośrodkował z prawej strony, piłka trafiła do Firmino, który strzelił i z linii bramkowej piłkę wybił Crouch! Było groźnie!

20'

Kolejny raz akcja Stoke, znów zamieszanie w polu karnym, tym razem jednak po piłkę wychodzi Mignolet i łapie ją w powietrzu.

17'

Ależ okazja na podwyższenie! Allen kiwał w polu karnym i oddał strzał na bramkę, piłka odbita potoczyła się w stronę Croucha, który w nią nie trafił. Próbował jeszcze zamknąć akcję Pieters, ale również został zablokowany. To powinno być 2:0!

12'

Co za akcja Stoke! Wystarczyło raz przycisnąć, by pogubiła się obrona Liverpoolu. Z lewego skrzydła dośrodkował Pieters, a Walters głową pokonał bramkarza gospodarzy. Było to 500. gol w tym sezonie Premier League.

12'

Goooool! Walters głową po krótkim słupku i nie dał rady Mignolet!

10'

Kolejna akcja Liverpoolu, ale za dalekie podanie za linię obrońców wyłapuje bramkarz. W pierwszych 10 minutach to głównie gospodarze starają się naciskać na bramkę rywali. Bramka wydaje się kwestią czasu.

7'

Liverpool przycisnął. Najpierw Lallana przyspieszył grę, ale po szybkiej wymianie piłki nie udało się wypracować okazji. Po chwili, po wrzucie z atutu musiał interweniować Grant.

6'

Rzut rożny dla Liverpoolu, krótko rozegrany, piłka wystawiona przed pole karne do Hendersona, ale kapitan The Reds uderzył ponad bramką.

3'

Mignolet musi interweniować przed polem karnym po dosyć przypadkowej przebitce i wyjściu na pozycję napastnika Stoke.

1'

Początek spotkania! Gramy!

18:02

Ławka Stoke: Shay Given, Ibrahim Afellay, Bojan Krkic, Charlie Adam, Xherdan Shaqiri, Wilfried Bony, Ramadan Sobhi

18:01

Ławka Liverpoolu: Loris Karius, Daniel Sturridge, Lucas, Emre Can, Alberto Moreno, Ovie Ejaria, Ben Woodburn

18:00

Witamy w relacji na żywo z jedynego wtorkowego spotkania Premier League, w którym Liverpool podejmuje Stoke City. Gospodarzom zwycięstwo daje awans na pozycję wicelidera i zmniejszenie straty do prowadzącej Chelsea do 6 punktów. Stoke z kolei wygrywając awansuje do górnej połowy tabeli.