Poniedziałek, 26 grudnia 2016, godz. 16:00

Koniec meczu! Chelsea Londyn wygrywa 3:0 z AFC Bournemouth!

94'

Michy Batshuayi zmienia Edena Hazarda.

93'

GOOOLLL! Pedro Rodriguez zdobył swoją drugą bramkę w meczu! Piłka po rykoszecie wpadła do bramki obok bezradnego Artura Boruca!

93'

Arter uderzył prosto w Courtois.

92'

Nieporozumienie pomiędzy Goslingiem i Arterem. To mogła być dobra okazja dla gości.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Ola Aina zmienia Victora Moses'a.

87'

Gosling nieprzepisowo powstrzymał Luiza.

85'

AFC Bournemouth ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

83'

Nathaniel Chalobah zmienia Williana.

80'

Na boisku leży Jack Wilshere.

79'

Chelsea kompletnie zdominowała zespół gości.

77'

Jordon Ibe zmienia Bradley'a Smith'a.

76'

Francis wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny,

75'

Błyskotliwa akcja Hazarda, ale jego uderzenie powędrowało wysoko nad bramką.

73'

Fantastyczna interwencja Courtois, który zatrzymał Afobe!

72'

Pedro do spółki z Edenem Hazardem zabawili się z obrońcami gości, ale ostatecznie stracili piłkę.

70'

Na boisku leży Gary Cahill.

69'

Świetna indywidualna akcja Hazarda, ale jego strzał trafił w jednego z obrońców gości. Rzut rożny dla Chelsea.

67'

Benik Afobe zmienia Joshue Kinga.

66'

Junior Stanislas pojawia się w miejsce Andrew'a Surmana.

65'

Świetna akcja Pedro, który oddał minimalnie niecelny strzał!

63'

Pedro Rodriguez ukarany żółtą kartką.

61'

Duża przewaga Chelsea, która zaczyna bawić się na boisku.

59'

Victor Moses minimalnie przestrzela z 16 metrów!

58'

Artur Boruc kapitalnie broni strzał Williana!

56'

Azpilicueta fauluje Wilshere'a. Stały fragment gry dla gości.

55'

Willian mocno dośrodkował w pole karne, ale Artur Boruc uprzedził Pedro i złapał piłkę!

53'

Szybka akcja Chelsea, dynamiczne wejście w pole karne Edena Hazarda, ale Belg uderzył bardzo niecelnie!

51'

Marcos Alonso nieczysto trafił w piłkę i skiksował.

49'

GOOOLLL! Eden Hazard nie dał szans Arturowi Borucowi. 2:0 dla Chelsea!

49'

Rzut karny dla Chelsea!

47'

King wbiegł w pole karne, ale Cahill w ostatniej chwili wybił piłkę!

47'

Pedro został sfaulowany na własnej połowie przez Artera.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Koniec pierwszej połowy! Chelsea wygrywa 1:0 z Bournemouth. Widzimy się za kilka minut!

45'

Adam Smith uderza prosto w mur.

44'

Przed polem karnym Chelsea faulowany został Jack Wilshere. Goście mają dobrą okazję do wyrównania.

41'

Nikt nie przeciął dośrodkowania Williana wzdłuż linii bramkowej. Bournemouth miało dużo szczęścia!

40'

Goście mają spore problemy z przedostaniem się środkiem boiska, gdzie dobrze przesuwają się pomocnicy Chelsea.

39'

Cahill fauluje na środku boiska Artera.

37'

Cook uderzył głową bardzo niecelnie. Grę od bramki wznowi Courtois.

36'

Fabregas uderzył minimalnie nad bramką!

35'

Francis fauluje Hazarda i Chelsea ma rzut wolny. Bardzo dobra okazja dla gospodarzy!

34'

Piłka zagrana przez Davida Luiza ląduje w rękach Artura Boruca.

33'

Alonso wywalczył rzut rożny dla Chelsea.

31'

Ależ niewiele brakło do wyrównania! Źle wybita piłka przez Maticia spadła pod nogi Wilshere'a, który bez zastanowienia uderzył, a piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę!

30'

Fabregas fauluje Wilshere'a i Bournemouth ma dobrą sytuację.

29'

Szybki atak Chelsea, ale Fabregas zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

27'

Dobra akcja Wilshere'a, ale jego uderzenie z pola karnego obronił Courtois.

26'

Bournemouth w ataku pozycyjnym.

24'

GOOOLLL! Fantastyczna bramka Pedro Rodrigueza, który świetnym uderzeniem z 16 metrów pokonał Artura Boruca! Co za bramka!

23'

Moses wywalczył rzut rożny dla Chelsea.

21'

David Luiz przejął piłkę i dograł do Pedro, który zszedł na prawą nogą i niecelnie uderzył! Było groźnie pod bramką Artura Boruca!

20'

Azpilicueta fauluje Goslina i sędzia odgwizdał przewinienie.

19'

Świetna interwencja Bradleya Smitha, który nabił Mosesa. Grę od bramki wznowi Artur Boruc.

17'

Do tej pory mamy dość wyrównane spotkanie. Żadna z drużyn nie osiągnęła dużej przewagi.

15'

Hazard bardzo słabo uderzył po ziemi i Artur Boruc nie miał problemów ze złapaniem piłki.

14'

Jack Wilshere został ukarany żółtą kartką za faul na Edenie Hazardzie.

11'

Pedro wybił dośrodkowanie Francisa.

11'

Rzut rożny dla Bournemouth.

10'

David Luiz sfaulował Joshue Kinga. Rzut wolny dla gości.

9'

Eden Hazard przebojowo wdarł się w pole karne gości, ale nie oddał strzału!

8'

Matić dobrze zaasekurował Luiza i piłkę złapał Courtois.

7'

Jack Wilshere fauluje Mosesa.

5'

David Luiz szukał napastnika długim podaniem, ale zagrał zbyt mocno.

3'

Chelsea stara się narzucić swój styl gry.

1'

Pierwsza akcja Chelsea, ale Pedro nie zdołał opanować piłki.

1'

Rozpoczynamy mecz!

15:44

W zakończonym, pierwszym dzisiejszym spotkaniu Watford zremisował z Crystal Palace 1:1.

15:39

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Diego Costa. Hiszpan z dorobkiem 13 bramek jest liderem klasyfikacji strzelców, ale dzisiaj musi pauzować za kartki. Niewątpliwie jest to spora strata dla drużyny Antonio Conte.

15:36

W poprzedniej kolejce Chelsea wygrała 1:0 z Crystal Palace. Drużyna Artura Boruca musiała uznać wyższość Southampton i uległa 1:3.

15:33

Chelsea z dorobkiem 43 punktów prowadzi w tabeli Premier League. AFC Bournemouth znajduje się na jedenastej lokacie z 21 punktami na koncie.

15:21

Ławka rezerwowych Bournemouth: Fraser, Mings, Stanislas, Afobe, Wilson, Ibe i Federici.

15:18

Ławka rezerwowych Chelsea: Begović, Ivanović, Aina, Chalobah, Zouma, Batshuayi i Loftus-Cheek.

15:16

Witamy wszystkich kibiców w Boxing Day! Już o 16.00 rozpocznie się mecz Chelsea Londyn - AFC Bournemouth! Zapraszamy na naszą relacje LIVE!