manchester unitedManchester United
20:23

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do śledzenia kolejnych naszych relacji! Dobranoc!

94'

Koniec meczu! Po dwóch trafieniach Zlatana Manchester United pokonuje na wyjeździe ekipę West Bromu 2:0.

94'

Uderzenie Rashforda zablokowane przez McAuleya.

92'

Wracający do kadry United Smalling zastępuje na murawie Herrerę.

90'

Rondon na spalonym, a sędzia tymczasem doliczył 4 minuty.

89'

Nieźle wprowadził się na murawę Leko. Gorzej z ostatnim zagraniem u tego gracza. Tym razem dobra interwencja Fellainiego.

87'

Beznadziejne zachowanie Brunta, który fauluje Rashforda i zostaje ukarany przez arbitra kartką.

86'

I jeszcze jedna akcja Leko, ale dobrze interweniuje obrona United.

85'

Indywidualna akcja Leko zakończona niedokładnym podaniem w kierunku Rondona

84'

Tym razem zmiana w ekipie Mourihno. Fellaini w miejsce Rooneya.

82'

...a Leko pojawia się w miejsce Vhadliego. Komplet zmian w zespole gospodarzy.

82'

Robson-Kanu zastępuje Philipsa....

80'

Pogba po raz kolejny w tym spotkaniu uderzył z dystansu. Tym razem wysoko nad bramką.

77'

Rashford zastępuje Lingarda.

76'

Dobra centra z rzutu wolnego Philipsa. Dobrze we własnym polu karnym interweniuje Zlatan.

74'

Morrison zmienił słabo grającego Dawsona.

70'

Dobra akcja gospodarzy. Darmian zablokował Philipsa.

69'

Valencia dośrodkował w pełnym biegu, a po chwili do piłki wybitej poza pole karne dopadł Pogba i z pierwszej piłki uderzył na bramkę. Spokojna interwencja Fostera.

68'

Rzut wolny dla West Bromich, ale gracze gospodarzy w momencie zagrania na spalonym.

65'

A także Rondona, który chwilę wcześniej uderzył rywala i tak naprawdę powinien opuścić boisko. Tak się jednak nie stało i tylko żółta dla gracza z Wenezueli.

65'

Trochę przepychanek na boisku. Sędzia upomina kartką Rojo...

61'

Philips urwał się obronie rywala, lecz wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

60'

Coraz swobodniej czują się gracze United na boisku rywala.

57'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową uderzał McAuley. Bardzo nieudana próba. Od bramki de Gea.

56'

Kapitalna akcja Zlata, który wszedł jak w masło w pole karne rywala i mocnym uderzeniem nie dał szans Fosterowi, któremu interwencję utrudnił jeszcze Dawson!

55'

Bardzo optymistyczna próba Pogby. Łapie piłkę Foster

51'

Brzydszy fragment meczu na The Hawthorns. Trochę fauli i mało płynnej gry, czyli tego na co nie można było narzekać w pierwszych trzech kwadransach.

49'

Kartka dla Dawsona

48'

Bliźniaczy początek drugiej połowy. United przy piłce, a gospodarze szarpią, ale to na razie tyle z ich strony.

46'

Czas na drugą część gry. Tym razem od środka rozpoczął zespół Manchesteru United!

45'

Koniec pierwszej połowy na The Hawthorns. Czerwone Diabły prowadzą 1:0!

45'

Przycisnęli goście. Najpierw Zlatan uprzedzony przez Dawsona, następnie Darmian zablokowany przez gospodarzy, a na koniec akcji w dogodnej sytuacji Lingard przeniósł piłkę wysokonad bramką.

41'

Nieco przypadkowa akcja gospodarzy prawą stroną, która zakończyła się zblokowanym uderzeniem Fletchera.

38'

Bardzo nieudana próba strzału w wykonaniu Philipsa.

35'

Spokojne minuty na The Hawthorns. Goście długo utrzymują się przy piłce. Gospodarze troszkę bezradni.

31'

Philips z lewej strony dośrodkował na głowę Rondona, ale jego uderzenie obok słupka. Tylko jęk zawodu na trybunach.

30'

Podanie Zlatana w kiernuku Rooneya, ale Foster uprzedził gracza gości.

29'

Błyskawiczne uderzenie z dystansu Brunta. Spokojnie broni tę próbę de Gea.

24'

Ibrahimović ukarany kartką za ostre wejście w Dawsona.

23'

Lingard dobrze podaje do Rooneya, a ten uderzeniem tuż zza pola karnego próbował zaskoczyć Fostera. Piłka po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę!

21'

Herrera świetnie zagrał do Rooneya, ale Anglik źle zagrał do Zlatana w pole karne.

19'

Długo goście utrzymywali się przy piłce. Ostatecznie Jones zagrywa w kierunku Rooneya, ale dobrze interweniuje Olsson.

16'

Dobre zagranie Pogby do Zlatana. Szwed na spalonym.

12'

Brunt z rzutu rożnego w kierunku Olsona, którego uprzedził Ibrahimović. Powinien być kolejny korner dla gospodarzy, ale sędzia wskazuje na aut bramkowy.

11'

Tym razem Dawson zagrywa do Brunta, ale jego próbę dośrodkowania blokuje Rojo.

10'

Brunt z rzutu wolnego w kierunku Dawsona, ale jego próba zagrania powstrzymana przez Rooneya.

7'

Tym razem bliski bramki Rooney,ale jego próba uderzenia głową zablokowana przez obrońcę.

5'

Pierwsza akcja gości zakończona bramką. Długa piłka od Valencii do Lingarda, a ten świetnie zacentrował do Zlatana, który z kilku metrów wpakował ją do bramki.

5'

Gooool!!!! Zlatan!!!

3'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Chadli. Jego próba okazała się bardzo niecelna

2'

Spokojny początek meczu. Piłka póki co częściej w powietrzu niż na ziemi, co powinno sprzyjać gospodarzom.

1'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli piłkarze Toniego Pulisa.

18:23

Obie drużyny przystępują do dzisiejszej rywalizacji po zwycięstwach odniesionych w środku tygodnia. West Bromich wygrał ze Swansea 3:1, natomiast Czerwone Diabły okazały się lepsze od Crystal Palace zwyciężając 2:1.

18:18

Znamy już wyjściowe składy, a teraz czas na rezerwowych:

Gospodarze: Myhill, Robson-Kanu, Morrison, Gardner, McClean, Galloway, Leko

Goście: Romero, Blind, Smalling, Fellaini, Mata, Martial, Rashford

18:15

Ostatni sobotni mecz w ramach 17. kolejki spotkań angielskiej Premier League. Na The Hawthorns gospodarze podejmą ekipę Manchesteru United. Zapraszamy na relację tekstową z tego meczu.