Koniec meczu! Manchester City wygrywa 2:1 z Arsenalem Londyn!

Fernando sfaulował Bellerina. Ostatnia szansa gości.

Bellerin niepotrzebnie fauluje Sterlinga i gospodarze mają rzut wolny.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Manchester długo utrzymuje się przy piłce. Nie daje szans na przeprowadzenie ataku gościom z Londynu.

88'

Mohamed Elneny ukarany żółtą kartką.

87'

Claudio Bravo wypiąstkował piłkę na rzut z autu.

86'

Głupi faul Otamendiego na Oezilu. Rzut wolny dla Arsenalu.

84'

Kelechi Iheanacho zmienia Kevina De Bruyne.

83'

Olivier Giroud uderza głową obok bramki.

82'

Walcott zbyt mocno dośrodkował w pole karne i piłka wyszła na aut bramkowy.

80'

Brzydkie wejście Kevina De Bruyne i zasłużona żółta kartka.

80'

Dośrodkowanie Sancheza wybił Kolarov.

78'

Długo nie pograł Alex Oxlade-Chamberlain, który najprawdopodobniej doznał urazu. Zmienia go Mohamed Elneny.

77'

Kevin De Bruyne trafia w słupek po dośrodkowaniu Navasa!

76'

Schodzi strzelec pierwszej bramki dla Manchesteru, Leroy Sane. W jego miejsce pojawia się Jesus Navas.

75'

Olivier Giroud zmienia Francisa Coquelin'a.

72'

Arsenal w szoku. City długo utrzymuje się przy piłce, a ''Kanonierzy'' tylko za nią biegają.

71'

GOOOLLL! 2:1 dla Manchesteru City! Świetna akcja Raheema Sterlinga, który wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem przy słupku wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie!

69'

Świetna interwencja Petra Cecha, który sparował piłkę na rzut rożny. Strzelał De Bruyne!

68'

Prosty błąd Kolarova w przyjęciu piłki i Serb musiał ją wybić na rzut z autu.

66'

Yaya Toure nie zrozumiał się z Kevinem De Bruyne i w efekcie Belg stracił piłkę.

65'

Pierwsza zmiana w Arsenalu. Alex Oxlade-Chamberlain zastępuje Alexa Iwobiego.

64'

Xhaka wybił piłkę spod nóg De Bruyne. Rzut rożny dla City.

62'

Sterling z 25 metrów uderza obok bramki Cecha! Było groźnie!

62'

Sane przegrywa pojedynek sam na sam z Petrem Cechem!

61'

Błąd Sagny, który został na pozycji spalonej.

58'

Dośrodkowanie De Bruyne wylądowało w rękach Cecha.

56'

Manchester ma dużą przewagę i prowadzi atak pozycyjny.

54'

Bardzo dobra interwencja Koscielnego, który wybił piłkę z pola karnego swojej drużyny.

52'

Bellerin uderza obok bramki strzeżonej przez Bravo.

50'

Yaya Toure ukarany żółtą kartką za zbyt ekspresywne gestykulacje w kierunku sędziego.

49'

Świetny początek drugiej połowy gospodarzy i jednocześnie fatalny początek Arsenalu. City mocno atakuje gości.

47'

GOOOLLL!! Mamy wyrównanie! Leroy Sane wykorzystał świetne dogranie Davida Silvy i nie dał szans Petrowi Cechowi! Ależ początek drugiej połowy!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Sagna za Zabalete.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Celny strzał głową Toure, ale piłką wylądowała w rękach Cecha.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

45'

Monreal zablokował dośrodkowanie Zabalety i City ma rzut rożny.

44'

Kombinacyjna akcja Arsenalu, ale Nacho Monreal był na pozycji spalonej.

43'

Bellerin wybił piłkę na rzut z autu.

41'

Alexis Sanchez sfaulował Nicolasa Otamendiego i Manchester ma rzut wolny.

39'

Hector Bellerin z 20 metrów uderzył nad bramką!

38'

Brzydki faul Davida Silvy, który zasłużenie został ukarany żółtą kartką.

36'

Walcott uderzył głową prawego słupka bramki Manchesteru!

36'

Oezil wywalczył rzut rożny.

35'

De Bruyne przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie dyktuję rzutu karnego!

33'

Silva podciął Xhakę i mamy rzut wolny dla Arsenalu w środkowej części boiska.

33'

Indywidualna akcja Sancheza, którą skutecznie przerwał Toure.

32'

Theo Walcott uderza wysoko nad bramką.

31'

Zarysowuje się przewaga Manchesteru, który coraz odważniej i lepiej zaczyna przeprowadzać swoje ataki.

29'

Cech odważnym wyjściem uprzedził Sterlinga.

28'

Świetne podanie De Bruyne do Silvy, ale po raz kolejny kapitalnie w defensywie radzi sobie Koscielny.

27'

Obrońcy Arsenalu wybili piłkę na rzut rożny.

24'

Kiks Monreala, którego błąd naprawił Koscielny i zażegnał niebezpieczeństwo spod bramki Arsenalu.

22'

De Bruyne uderzył z 25 metrów wysoko nad bramką.

20'

Fernando niedokładnie zagrywał do Sterlinga i Arsenal przejął piłkę.

19'

Manchester nie potrafi przedrzeć się przez dobrze dysponowaną obronę Arsenalu.

16'

Arsenal przycisnął gospodarzy, którzy rozpaczliwie wybijają piłkę.

15'

Było niebezpiecznie pod bramką Manchesteru, ale Otamendi wybił piłkę z pola karnego!

13'

12'

Toure zagrał długą piłkę do Sterlinga, ale Koscielny udanie przeciął to zagranie.

11'

Yaya Toure uderza głową obok bramki po dośrodkowaniu Kevina De Bruyne!

10'

Koscielny podciął Sterlinga i Manchester ma rzut wolny.

7'

Fantastyczne tempo na początku tego spotkania.

6'

Ależ to mogła być odpowiedź City! De Bruyne dośrodkował w pole karne, ale Sterling nie zdołał domknąć jego dośrodkowania!

5'

GOOOLLL! Arsenal wychodzi na prowadzenie! Kapitalne zagranie Sancheza pomiędzy obrońców trafiło do Walcotta, który nie dał żadnych szans Claudio Bravo! 1:0 dla Arsenalu!

4'

Pomyłka obrony Arsenalu, ale piłka ostatecznie wylądowała w rękach Cecha!

4'

Świetna interwencja Koscielnego, który zatrzymał Sane.

3'

Walcott ostro, ale zgodnie z przepisami zaatakował De Bruyne i grę z autu wznowi Arsenal.

1'

Sterling na pozycji spalonej. Grę wznowi Arsenal.

1'

Rozpoczynamy mecz!

16:48

W poprzedniej kolejce Manchester wygrał 2:0 z Watfordem, a Arsenal przegrał 1:2 z Evertonem.

16:41

Arsenal zajmuję trzecie miejsce w tabeli, a Manchester City jest tuż za jego plecami, na czwartej lokacie.

16:39

Ławka rezerwowych Arsenalu:Ospina, Elneny, Gibbs, Holding, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Perez

16:33

Ławka rezerwowych City:Caballero, Garcia, Navas, Nolito, Sagna, Stones, Iheanacho.

16:30

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Manchester City - Arsenal Londyn!