Koniec meczu! Leicester City 4:2 Manchester City!

Sędzia dolicza 4 minuty!

90'

GOOOLLL! Bramka dla Manchesteru City! Nolito strzela bramkę na 4:2!

88'

Schodzi strzelec trzech bramek, Jamie Vardy, a w jego miejsce pojawia się Demarai Gray.

87'

Sterling brzydko fauluje Mahreza.

87'

Zabaleta wywalczył rzut rożny.

85'

Nolito uderza głową prosto w bramkarza!

82'

GOOOLLL! Bramka dla gości! Aleksandar Kolarov kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego! 4:1!

81'

Fuchs fauluje Silve. Dobra okazja dla City!

78'

GOOOLLL! Jamie Vardy zdobywa hattricka! Fatalny błąd obrony Manchesteru wykorzystuje napastnik Leicester! 4:0

78'

Okazaki zmienia Slimaniego.

75'

Faul Andy'ego Kinga.

73'

Złe dogranie Toure i piłkę przejęło Leicester.

70'

Piłkarze Manchesteru grają wzdłuż pola karnego Leicester i nie potrafią oddać strzału na bramkę.

68'

Nolito pojawia się w miejsce słabiutko grającego Ilkaya Gundogana.

67'

Fernando ukarany żółtą kartką.

65'

Techniczny błąd Sterlinga i grę od bramki wznowi Zieler.

63'

Slimani uderza prosto w Bravo!

62'

Dobra interwencja Kinga zapobiegła utracie bramki przez gospodarzy!

61'

Obrońcy Leicester poradzili sobie z dośrodkowaniami pomocników gości.

60'

Manchester nie ma pomysłu na przedarcie się przez obronę Leicester.

58'

Kelechi Iheanacho schodzi, a w jego miejsce pojawia się Yaya Toure.

58'

Raheem Sterling wchodzi za Jesusa Navasa.

58'

Riyad Mahrez ukarany żółtą kartką.

57'

Gundogan przestrzelił w świetnej sytuacji!

53'

Zieler efektownie piąstkuje piłkę!

52'

Fuchs świetnym wślizgiem przerywa akcję gości.

51'

Strzał Navasa nieznacznie mija bramkę Leicester!

50'

De Bruyne uderza obok bramki!

49'

Silva próbował indywidualnej akcji, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

47'

Dośrodkowanie Zabalety ląduje w rękach Zielera.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy! Widzimy się za kilkanaście minut!

47'

Slimani w dobrej sytuacji uderza głową obok bramki!

45'

Sędzia dolicza 2 minuty.

43'

De Bruyne zbyt mocno dośrodkował i piłka poszybowała nad bramką.

42'

Huth zablokował strzał Fernando.

40'

Iheanacho faulował i piłka dla Leicester.

39'

Albrighton fauluje Navasa i Manchester ma rzut wolny.

39'

To mógł być dobry kontratak gospodarzy, ale Andy King poślizgnął się i piłkę przejął Fernando.

38'

Amartey świetnie zaasekurował Fuchsa i zablokował dośrodkowanie Navasa.

36'

Leicester jest bardzo dobrze ustawione i goście z Manchesteru mają spore problemy ze stworzeniem sobie dobrej sytuacji bramkowej.

34'

Stones niecelnie uderzył głową.

32'

Świetne piąstkowanie Zielera! City mocno atakuje!

31'

Kolarov uderza głową minimalnie niecelnie! Ależ świetne jest tempo tego spotkania!

28'

Piłkarze Manchesteru City grają bardzo niedokładnie i często tracą piłkę.

27'

Kolarov uderza wysoko nad bramką.

25'

Obrońcy Leicester poradzili sobie z dośrodkowaniem Kolarova.

24'

Navas zbyt mocno zagrał do Zabalety, który nie dogonił piłki i grę rozpocznie Zieler.

23'

Świetnie Bravo, który efektownie obronił strzał Mahreza!

21'

GOOOLLL! Nokaut! Fantastyczna asysta Riyada Mahreza do Jamie Vardy'ego, który ze spokojem minął Bravo i strzelił swoją drugą bramkę w meczu!

20'

De Bruyne uderzał z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Zieler!

19'

Simpson ukarany żółtą kartką za faul na Kolarovie.

17'

Fatalne zagranie De Bruyne i grę od bramki wznowi Zieler.

16'

Stones dobrze przeczytał zagranie Mahreza i przejął podanie zmierzające do Vardy'ego.

14'

Efektowny drybling De Bruyne, ale Iheanacho był na pozycji spalonej.

13'

Silva wywalczył rzut rożny dla Manchesteru.

12'

To powinna być bramka! Islam Slimani nie trafia w bramkę z bliskiej odległości!

11'

W prostej sytuacji Fernando traci piłkę i Leicester ma rzut z autu na wysokości pola karnego gości.

9'

Fernando fauluje Slimaniego i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

8'

Dośrodkowanie Navasa zostało zablokowane przez Simpsona.

6'

W Leicester mocno pada deszcz, ale jak widać nie przeszkadza to gospodarzom, którzy fantastycznie rozpoczęli to spotkanie.

5'

GOOOLLL! Co tu się dzieje! Andy King fantastycznym uderzeniem sprzed pola karnego podwyższa prowadzenie Leicester! Druga asysta Islama Slimaniego!

4'

Świetny początek meczu dla Leicester, które może się cofnąć i czyhać na kontrataki.

3'

GOOOLLL! Jamie Vardy strzela bramkę! Fantastyczna asysta Slimaniego i Leicester wychodzi na prowadzenie!

1'

Vardy fauluje Kolarova.

1'

Rozpoczynamy mecz!

18:22

Piłkarze wyszli na murawę. Za chwilę rozpoczniemy mecz!

18:07

W drużynie gości zawieszeni są Sergio Aguero i Fernandinho. Powód? Czerwone kartki obejrzane w meczu z Chelsea Londyn.

18:01

W tygodniu obydwie drużyny rozegrały swoje spotkania w Lidze Mistrzów. Leicester przegrało 0:5 z FC Porto, a Manchester zremisował 1:1 z Celticem Glasgow.

17:54

Leicester zajmuję czternastą pozycję w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Manchester City z 30 punktami na koncie jest na czwartej pozycji.

17:52

Ławka rezerwowych Manchesteru: Caballero, Sterling, Nolito, Sane, Clichy, Toure, Adarabioyo.

17:51

Ławka rezerwowych Leicester: Hamer, James, Chilwell, Mendy, Gray, Musa, Okazaki.

17:47

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Leicester City - Manchester City!