Koniec meczu na Old Trafford! Manchester United remisuje z West Hamem

Ayew strzela zza pola karnego obok bramki.

91'

Antonio Valencia upomniany żółtkiem

92'

Ogbonna wygrywa pojedynek główkowy ze Zlatanem. Po chwili Noble przecina podanie Rooneya przed bramkę do Pogby.

90'

Jonathan Moss dolicza aż 4 minuty.

90'

Żółta kartka dla Aarona Cresswella.

89'

United broni się rozpaczliwie. Ayew zablokowany!

88'

Marouane Fellaini z żółtą kartką.

87'

Szalona akcja Antonio prawą stroną, który podaje przed pole karne do Fletchera. Ten zwlekał ze strzałem. Kiedy w końcu się zdecydował w stronę bliższego słupka, to trafia w de Geę!

86'

Valencia centruje w pole karne, gdzie nie trafia w piłkę Zlatan. "Młoty" idą z kontrą

85'

Jesse Lingard kończy występ w dzisiejszym meczu. Wchodzi Marouane Fellaini.

84'

Antonio dał się sfaulować Pogbie na lewej stronie.

83'

Kouyate mężem opatrznościowym WHU! Źle tor lotu obliczył Collins i przejął ją Zlatan. Ograł bramkarza, ale obrońca gości wybija piłkę!

81'

75 313 widzów na Old Trafford.

80'

Irlandzki bramkarz tym razem górą w pojedynku ze Zlatanem! Broni nogą uderzenie Szweda po świetnej wrzutce Rooneya!

79'

Zlatan nie sięga piłki wrzuconej z rzutu rożnego.

78'

Randolph paruje piłkę po kąśliwym uderzeniu Pogby!

76'

Lingard kieruje piłkę do siatki, ale jego trafienie nie zostaje uznane! Dobił uderzenie Mkhitaryana będąc na spalonym

74'

Andre Ayew za Manuela Lanziniego.

74'

Valencia zablokowany przez Cresswella. Piłkę z własnej "szesnastki" wybija Collins jak najdalej.

73'

Jones strzela głową obok bramki Randolpha. Ten nie spieszy się, by wziąć piłkę i wznowić grę.

70'

Odbita piłka trafia na 30. metr pod nogi Mkhitaryana. Huknął wysoko nad bramką WHU.

70'

Reprezentant Armenii przegrywa pojedynek z Ogbonną przy linii końcowej, ale wywalczył rzut rożny.

69'

Cresswell przerywa rajd Mkhitaryana wybiciem piłki poza linię boczną

68'

Płaskie uderzenie Rooneya w stronę dalszego rogu broni Randolph bez wysiłku.

66'

Zmiana również w West Hamie: Ashley Fletcher zastępuje Diafrę Sakho.

65'

... a za Juana Matę pojawia się Henrik Mkhitaryan.

65'

Wayne Ronney zmienia Marcusa Rashforda...

63'

Szykuje się podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Dresy ściągają Mkhitaryan i Ronney.

63'

Zlatan wycofuje piłkę do Pogby, który zagrywa "na zapalenie płuc" do Rashforda. Tego w polu karnym uprzedza Randolph.

60'

Dwójkowa akcja Podby ze Zlatanem przed polem karnym WHU. Podanie zwrotne Francuza przeciął jednak Collins,

59'

Rashford na spalonym.

56'

Niewiele brakowało, by padł kuriozalny gol dla "Czerwonych Diabłów". Randolph trafił w Rashforda i piłka przeszła obok bramki!

53'

Gospodarze mają szczęście po rzucie rożnym Payeta. Lanzini został w ostatniej chwili zablokowany.

53'

To byłby piękny rewanż Senegalczyka. Nie poprzez "oddanie" rywalowi, a strzelenie gola. Piłka ląduje na górnej siatce!

51'

Herrera w stylu kung-fu trafia w twarz Sakho. Przerwa w grze... i nie ma kartki. Przeraźliwe gwizdy na Old Trafford.

50'

Rashford przejmuje piłkę, ale poślizgnął się. Zdołał się pozbierać przed Antonio, który też stracił równowagę. Anglik za mocno wypuścił sobie piłkę, która wyszła poza linię końcowa.

48'

Antonio ograł na prawej stronie Darmiana, ale jego dośrodkowanie wybija Rojo.

46'

"Czerwone Diabły" zaczynają ze środka!

18:26

18:25

Wracamy do Teatru Marzeń, gdzie dobiega końca przerwa w sztuce Manchesteru United i West Hamu. W pierwszej części mamy remis po idealnych solówkach Sakho i Zlatana Ibrahimovicia.

45'

I pewnie chwyta piłkę po centrze z rzutu rożnego. A sędzia kończy pierwszą połowę. Manchester United remisuje z West Hamem 1:1

45'

Randolph z najwyższym trudem broni strzał Lingarda z linii 16. metra!

45'

Ustawiony na wysokości bliższego słupka Zlatan wyjaśnia sytuację. Ruszył do kontry, ale w ostatniej chwili zablokował go Ogbonna!

44'

Payet w miejscu ograł Herrerę. Jego centrę blokuje Valencia. Korner.

43'

Kouyate powalił Rashforda na lewej stronie. Anglik odbił się od zawodnika WHU jak piłka kauczukowa od ściany. Po dobrym dośrodkowaniu Zlatan uderza głową obok bramki.

43'

Pogba strzela głową obok bramki gości.

42'

MU nie zwalnia tempa. Jeszcze przed przerwą chce wyjść na prowadzenie. Niesione dopingiem "Czerwone Diabły" zepchnęły rywala do głębokiej defensywy.

39'

Collins blokuje dośrodkowanie Lingarda z prawej strony. Rzut rożny. Nie przynosi jednak zagrożenia.

18:09

37'

Rashford przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Randolph broni nogą!

36'

Starcie Zlatana z Cresswellem w polu karnym WHU. Piłka przed wyjściem poza linię końcową trafiła w łydkę obrońcę gości. Mimo to z "piątki" zaczyna Randolph.

35'

Płaskie uderzenie Antonio z dystansu mija bramkę de Gei w bezpiecznej odległości.

34'

Po zgraniu Zlatana Lingard strzela nożycami wysoko nad poprzeczką.

32'

Randolph pewnie chwyta piłkę po centrze z rzutu rożnego.

18:02

30'

Mata domagał się "jedenastki" za zagranie Noble'a ręką we własnym polu karnym. Sędzia puścił grę.

28'

Jose Mourinho odesłany na trybuny! Wdał się w dyskusję z sędzią. Niedawno Portugalczyk musiał sporo zapłacić...

26'

Podmuch kopnięcia Collinsa spowodował upadek Paula Pogby. Dobrze ustawiony arbiter widział to jak na dłoni i sięga po kartkę.

26'

Kontra MU zniweczona przez Zlatana, który nie zdołał uderzyć głową na bramkę Randolpha.

24'

Rzut wolny dla gości z ok. lewego narożnika "boksu". Dośrodkowanie nie znajduje właściwego adresata.

24'

Pojedynek Jonesa z Sakho przed własną bramką. Górą obrońca MU.

23'

Gospodarze idą za ciosem. Ale cofnięty całym zespołem West Ham uniemożliwia przedarcie w okolice pola karnego.

21'

Świetne dośrodkowanie Pogby z głębi pola w "szesnastkę" gości, gdzie Zlatan lekko trącił piłkę. Ta wpadła do siatki tuż przy lewym słupku!

21'

REMIS! ZLATAN IBRAHIMOVIĆ TRAFIA DO SIATKI!!!

17:51

19'

Po chwili Collins, w stylu Michała Pazdana, wybija piłkę poza pole karne po centrze Darmiana.

18'

Obrona MU radzi sobie z dośrodkowaniem Antonio z prawej strony.

16'

Lanzini w pułapce ofsajdowej.

14'

Randolph bez trudu broni uderzenie Maty z lewego narożnika pola karnego.

11'

Pogba decyduje się na strzał z dystansu. Postraszył kibiców siedzących w wyższych rzędach trybuny za bramką gości.

8'

Zlatan na spalonym.

17:41

6'

Dośrodkowanie Rashforda z lewej strony boiska nie znajduje szwedzkiego adresata. Randolph od bramki.

4'

Sakho rozochocił się na strzelenie drugiego gola. Ale sędzia, Jonahan Moss, odgwizduje faul.

2'

Świetne dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego Payeta w pole karne. Tam Zlatan odpuścił krycie Sakho, a ten uderzeniem głową otwiera wynik spotkania!

2'

GOL DLA GOŚCI! DIAFRA SAKHO!!!

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

17:26

Obie drużyny wychodzą na murawę! Już niedługo spektakl w Teatrze Marzeń!

17:24

Kapitanami są Mata i Noble.

17:22

Ostatni mecz w Londynie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Na listę strzelców wpisali się Sakho, Antonio i Reid, a dla "Czerwonych Diabłów" dwukrotnie trafił Martial.

MU ostatni raz wywiózł stąd komplet punktów (patrząc na ligę) 22 marca 2014 r. po golach Rooneya.

Jak będzie dzisiaj?

17:18

W ostatnim czasie Premier League wspiera fundację Stone Wall, która walczy w imieniu środowisk LGBT o akceptację i równe szanse

17:16

Rezerwowi MU: Romero - Blind, Fellaini, Mkhitaryan, Rooney, Schweinsteiger, Young.

17:12

Rezerwowi gości: Adrian - Ayew, Feghouli, Fernandes, Fletcher, Nordtveit, Zaza.

17:10

Dzisiaj w Premier League dwa ostatnie mecze: Southampton - Everton i Manchester United - West Ham. Zdecydowaliśmy zrelacjonować drugie spotkanie między siódmą a siedemnastą drużyną Pierwszy gwizdek już za 20 minut!