Koniec meczu! Chelsea Londyn wygrywa 2:1 z Tottenhamem Hotspur!

93'

N'Koudou dośrodkowuje w pole karne i dobra interwencja Luiza!

92'

Chelsea miała szanse na 3 bramkę, ale Costa źle zagrał do wychodzącego na czystą pozycje Oscara!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Willian uderza nad bramką!

87'

Wanyama nie opanował piłki w polu karnym! Było gorąco pod bramką Chelsea!

86'

Świetna akcja N'Koudou, ale jego strzał broni Courtois.

83'

Oscar w miejsce Pedro Rodriqueza.

82'

Chelsea cofnięta czyha na kontrataki. Tottenham w ataku pozycyjnym.

80'

Ivanović wchodzi za Mosesa.

79'

Skuteczna interwencja Davida Luiza i mamy rzut rożny dla Tottenhamu.

78'

Nieudana próba ataku gości i grę wznowi Courtois.

77'

Willian pojawia się w miejsce Hazarda.

76'

Diego Costa spudłował z bliskiej odległości!

75'

Lloris łapie dośrodkowanie Alonso.

73'

Z boiska schodzi Delle Alli. W jego miejsce pojawia się N'Koudou.

71'

Ależ pudło Delle Alli'ego, który wbiegł w pole karne i niecelnie uderzył w prostej sytuacji!

68'

Atakowała Chelsea, ale grę od bramki wznowi Lloris.

66'

Do kontrataku biegł Hazard, którego uprzedził Vertonghen.

65'

Harry Winks zastępuje Sona.

63'

Ładna akcja Kane'a, który dograł do Eriksena, a ten oddał strzał wprost w Courtois'a.

61'

Spięcie między Maticiem i Wanyamą.

59'

Wimmer fauluje Hazarda i grę wznowi Courtois.

58'

Kane dośrodkowuje w pole karne i David Luiz wybija piłkę na rzut rożny.

55'

Nikt nie zamknął dośrodkowania Alonso! Chelsea bardzo groźnie atakuje!

54'

Alonso uderza nad bramką!

51'

GOOOLLL! Victor Moses strzela na 2:1! Świetna akcja Costy, który zagrał wzdłuż bramki do niepilnowanego Mosesa, który przy odrobinie szczęścia wyprowadza Chelsea na prowadzenie!

50'

Obrońcy Chelsea poradzili sobie z dośrodkowaniem Eriksena.

50'

Rzut rożny dla Tottenhamu.

49'

Niepotrzebne spięcie pomiędzy Azpilicuetą a Sonem. Obyło się bez kartek.

47'

Son fauluje Hazarda.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Koniec 1 połowy. Widzimy się po przerwie!

45'

GOOOLLL! Fantastyczna bramka Pedro Rodriqueza! Pedro świetnie obrócił się z piłką przed polem karnym i umieścił ją w prawym rogu bramki Tottenhamu! 1:1!

44'

Hazard uderzałz 20 metrów, ale piłkę spokojnie złapał Lloris.

43'

Dembele powstrzymał szarżującego Mosesa.

39'

Costa zbyt mocno dośrodkował i grę od rzutu z autu wznowią goście.

38'

Eriksen uderza nad bramką!

36'

Moses wywalczył rzut rożny dla Chelsea.

33'

Courtois piąstkuje uderzenie Kane'a na rzut rożny!

33'

Costa z ostrego kąta trafia prosto w Llorisa.

31'

Walker w indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny!

30'

David Luiz uderza z rzutu wolnego, ale Lloris pewnie złapał piłkę.

29'

Faulowany Eden Hazard i Chelsea ma rzut wolny.

26'

Moussa Dembele brzydko sfaulował Mosesa i został ukarany żółtą kartką.

25'

Szybki kontratak Chelsea został przerwany przez sędziego, który odgwizdał pozycję spaloną Hazarda.

23'

Ładna akcja Tottenhamu zakończona niecelnym uderzeniem Wanyamy!

21'

Tym razem faulowany Son. Chelsea ma spore problemy z dobrze funkcjonującym Tottenhamem.

19'

Żółtą kartką ukarany został David Luiz.

16'

Moses faulowany przez Sona.

13'

Eriksen uderza z dystansu, piłka trafia w Luiza i mamy rzut rożny dla gości!

11'

GOOOLLL! Ależ bramka Christiana Eriksena! Pomocnik Tottenhamu świetnie przyjął piłkę i kapitalnie uderzył z dystansu! 1:0 dla Tottenhamu!

9'

Dier uderzył nad bramką.

8'

Znów faulowany Kane - tym razem przez Pedro.

7'

Chelsea została zdominowana przez Tottenham.

5'

Kane był na spalonym i piłka dla gospodarzy.

5'

Kane faulowany przez Alonso i rzut wolny dla Tottenhamu!

3'

Luiz skutecznie powstrzymał Sona i grę od bramki wznowi Courtois.

2'

Cahill świetnie powstrzymał szarżującego Walkera.

1'

Chelsea rozpoczyna mecz!

18:26

Zawodnicy wychodzą na murawę!

18:21

Już za niespełna 10 minut rozpoczną się derby Londynu!

18:01

Faworytem dzisiejszego meczu jest Chelsea, która przewodzi stawce w lidze angielskiej i wygrała sześć ostatnich spotkań. Tottenham z kolei w tym sezonie jeszcze nie doznał smaku porażki.

17:48

Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, Trippier, Winks, Vickers, Janssen, N'Koudou, i Onomah.

17:46

Ławka rezerwowych Chelsea: Begović, Chalobah, Ivanović, Fabregas, Wilian, Oscar i Batshuayi.

17:41

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur!