Mimo zwycięstwa, styl Legii nie powalił.

CZYTAJ NASZE PODSUMOWANIE SPOTKANIA >>>

94'

Koniec meczu! Polski zespół w Lidze Mistrzów!

90'

Długo musiał czekać na tego gola Michał Kucharczyk. W końcu jednak dopiął swego, radując trybuny przy Łazienkowskiej.

90'

Goooool! Kucharczyk na 1:1! Legia zagra w Lidze Mistrzów już na 100%!

89'

Strzał Guilherme odczytany przez golkipera Dundalk

87'

Michael O'Connor pojawił się na ostatnie minuty. Zastępił Patricka McEleney'a

86'

Długie zagranie Boyle'a spokojnie odczytane przez Malarza

86'

Horgan dośrodkował w pole karne, ale piłkę na aut wybił Lewczuk

85'

Guilherme po starciu z rywalem potrzebuje pomocy ze strony medyków. Chwila przerwy w grze

84'

Kucharczyk w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonac Rogersa. Mając przed sobą tylko golkipera, uderzył prosto w niego

83'

Darren Meenan za Chrisa Shieldsa

82'

Kucharczyk miał świetną okazję na wpisanie się na listę strzelców. Nie wykorzystał jej jednak - minął się z nadlatującą pod bramkę Rogersa piłką

81'

Rzut rożny nie przysniósł uderzenia na bramkę Malarza

80'

Do nadlatującej w pole karne piłki najwyżej wyskoczył McMillan. Futbolówka odbiła sie jeszcze od jednego z legionistów i wyleciała za linię końcową

79'

Delikatny strzał McEleneya, po akcji Horgana. Piłkę spokojnie wyłapał Malarz

78'

Długa piłka Barretta nie została przejęta przez jakiegokolwiek zawodnika. Od bramki wznowi Malarz

77'

Trochę walki na prawym skrzydle w wykonaniu legionistów. Bezowocnie - piłka nie wdarła się nawet pod bramkę Rogersa

76'

Po kornerze w wykonaniu Guilherme, Rogers nie musiał nawet interweniować

76'

Bereszyński z lewej strony. Obrócił się z piłką, zmylił przeciwników, lecz uderzył prosto w jednego z obrońców Dundalk

75'

Ostatnie minuty nie należały do najciekawszych w tym spotkaniu. Piłka spokojnie rozgrywana w środku pola

73'

Dane Massey z żółtą kartką

73'

Guilhemer wbiegał w pole karne z prawej strony. Przewrócony w starciu z przeciwnikami nic nie ugrał. Bez reakcji arbitra

71'

Kucharczyk próbował przedrzeć się w pole karne, ale sam naprzeciw kilku przeciwnikom nie mógł wiele dokonać

70'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuścił Nemanja Nikolić, a w jego miejsce powracajacy po kontuzji Bartosz Bereszyński

69'

Świetna akcja Jodłowca. Wpadł w pole karne, uciekł obrońcom i piętą posła piłkę pod samą bramkę. Tam jednak nie było żadnego z legionistów

68'

Adam Hlousek ukarany czerwoną kartką! Legia skończy mecz w dziesiątkę

67'

Guilherme podał w kierunku Jodłowca, lecz reprezentant Polski został uprzedzony przez wracającegoHorgana

66'

Pierwsza roszada w tym spotkaniu. Na murawie pojawił się Guilherme, zmienił Steevena Langila.

65'

Zaczęło się niegroźnie. Piłkę spokojnie przyjął Broź, po czym podał ją do... McMillana. Ten wybiegł do przodu, ale w ostatniej chwili zahamowany przez Lewczuka

65'

63'

McMillan dostał idealną piłkę w pole karne, zgrał ją do McEleneya, aten nielicząc się ze stojącym obok Lewczukiem, uderzył z przewrotki. Minimalnie nad poprzeczką

62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zostało odebrane przez graczy z Irlandii

61'

Po podaniu Langila, Moulin długo walczył w środku pola. Koniec końców stracił jednak piłkę, a rywale wybiegli z kontratakiem. Po wrzutce McEleney'a wywalczyli rzut rozny

60'

Langil próbował wrzucić piłkę pod bramkę Dundalk. Nikolic miał jednak spory kłopot z jej odbiorem

57'

Żółta kartka dla Hlouska za faul

57'

Stały fragment gry w wykonaniu Wojskowych nie przyniósł zagrożenia pod bramką Dundalk

56'

Moulin poprzepychał się trochę w środku, po czym skierował piłkę na lewo. Schodząc ze skrzydła przed polem karnym uderzył Jodłowiec. Będzie rzut rozny

56'

Lewczuk uniemożliwił McEleney'owi odbiór piłki, dzięki czemuu zahamował atak Dundalku jeszcze na środku boiska

55'

Benson próbował zdziałać coś na środku boiska. Fajna gra w defensywie Odjidji bynajmniej mu na to nie pozwoliła

54'

Legia Warszawa - Dundalk FCLegia Warszawa - Dundalk FC

53'

Legioniści krążyli pod polem karnym przeciwnika, ale za nic nie mogli się w nie przedostać

51'

Langil przemknął skrzydłem i podał do czającego się pod bramką Nikolicia. Węgra uprzedził Barrett

50'

Rogers mocnym kopnięciem wznowił grę. Piłka doszła do McMillana, ale ten stracił ją w starciu z Odjidją

49'

Legia długo wymieniała podania po lewejs tronie boiska. Długo nie przynosiło to jednak wymiernych efektów.

48'

Dośrodkowanie Hlouska w pole karne nieodebrane przez żadnego z kolegów

47'

broź rozgrywał piłkę z Langilem, ale ich ofensywne zamiary zahamowali rywale

46'

Podobnie jak pierwsza połowa, również ta druga rozpoczeła się niepozornie. Pierwsi z atakiem wyruszyli jednak goście, którzy próbowali przebić się prawym skrzydlem

45'

Czas na drugą część gry!

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Moulin dośrodkował pod bramkę. Futbolówka z łątwością wybita przez Irlandczyków

45'

Moulin rozgrywał z Kucharczykiem, lecz został przewrócony. Rzut wolny

45'

Długa piłka Brozia przejęta przez Gannona

44'

Langil przejął piłkę i próbował podać ją do Brozia. Ten jednak nie odczytał jego zamiarów. Strata

43'

Moulin z lewej strony posłał futbolówkę do Nikolicia. Ten nie poradził sobie z defensorami z Irlandii

43'

Pazdan popędził na połowę rywala. Wydawało się, że coś fajnego może zadziać się na lewym skrzydle, ale rywale nie pozwolili na wiele

42'

Prostopadła piłka Brozia nieodebrana przez nikogo.

41'

Moulin z daleka. To nie mogło zaskoczyć Rogersa

41'

Krótko rozegrany korner nie przyniósł ani strzału ani nawet zagrożenia pod bramką Rogersa

40'

Broź pobiegł do przodu, zszedł na skrzydło i dośrodkował. Kolejny rzut rożny

39'

Hlousek popędził skrzydłem. Skutecznie zatrzymał do jednak Gannon

39'

Rzut rożny w wykonaniu Moulin. Do piłki doszedł Jodłowiec, jednak jego strzał postraszył jedynie stojących na Żylecie kibiców

38'

Hlousek wymienił podania z Kucharczykiem, po czym wywalczył korner

38'

Langil przegrał pojedynek na skrzydle czym zakończył akcję rozpoczętą przez Brozia

37'

Dośrodkowanie Masseya w pole karne bynajmniej nie zaskoczyło Malarza

36'

Langil przedarł się skrzydłem, uciekl obrońcom i nie hamując, strzelił na bramkę. Nad poprzeczką

35'

Strzał Kucharczyka z oddali wyłapany przez Rogersa

35'

Hlousek sprokurował dobrze zapowiadającą się sytuację. Wymiana podań z Moulinem i Kucharczykiem, To jednak za mało na obrońców Dundalk

33'

Nikolić złapany na pozycji spalonej

32'

McEleney spróbował prostopadłej piłki pod pole karne Malarza. Nie doszedł do niej żaden z kolegów

30'

Dobra współpraca Lewczuka z zPazdanem sprawiła, że McMillan nie zdołał przebić się w pole karne

30'

Hlousek stracił piłkę na własnej połwie i Finn popędził pod pole karne. tam hamowany przez legionistów zaczął wymieniac podania z partnerami. W końcu obyło się bez strzału

28'

Sporo czasu spedziła piłka na prawym skrzydle legionistów, krążąc między graczami to jednej to drugiej drużyny. Niewiele z tego wynikło

26'

Uderzenie Kucharczyka! Prosto w jednego z Irlandczykow

25'

Szybki kontratak Legii przyniósł Wojskowym rzut rozny

25'

McEleney oszukał w środku boiska rywali i skierował piłkę na lewą stronę. Atak skrzydłem przyniósł dośrodkowanie, świetnie odczytane jednak przez Malarza

24'

/gannon przeciął podanie Moulina w kierunku Kucharczyka tym samym hamując akcję Legii

24'

Rzut rozny Legii nie stworzył nawet najmniejszego zagrożenia dla Dundalk

23'

Uderzenie Hlouska z linii pola karnego wybił Rogers. Będzie korner

23'

Hlousek z lewej strony dośrodkował pod bramkę. Tam jednak czaili się już rywale

22'

Nieśmiałe natarcie legionistow zakończyło się bardzo niecelnym strzałem. Od bramki rozpocznie Rogers

21'

Irlandczycy przedostali się w pole karne Legii prawą stroną boiska. Wymieniali podania czym zmylili defensorów gospodarzy. W końcu do piłki doszedł Benson i uderzył na wprost. Zaskoczył Malarza i dal prowadzenie swemu zespołowi

19'

GOL! Robert Benson mocnym strzałem z linii pola karnego pakuje piłkę w siatce!

19'

Bezpańska piłka wleciała w pole karne Dundalk. Rogers spokojnie ją złapał

18'

Barrett zahamował nieśmiałe natarcie Legii w zalążku

17'

Kolejny rajd Hlouska. Tym razem zakońćzony dośrodkowaniem. Uderzał jeszcze Broź, lecz niecelnie

16'

Hlousek popędził do przodu, po czym podał do Kucharczyka. Ten łatwo dał się ograć

16'

Centra Brozia wybita przez jednego ze stoperów z Irlandii

16'

Sporo walki na prawym skrzydle Wojskowych. Langil wciaż próbuje wykreować jakąś sytuacje, lecz na drodze często stają mu rywale

15'

Langil po wymianie podań z Jodłowcem zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Odczytane przez graczy Dundalk

14'

Moulin z rogu. Piłka poszybowała w pole karne, gdzie krążyła dłuższą chwilę. W końcu uderzał Langil. W ręce Rogersa

13'

Nikolić wywalczył korner dla Wojskowych

13'

Kucharczyk wybiegł z kontratakiem, lecz jego podanie do Nikolicia okazało się nienajlepszym pomysłem

13'

McEleney z rzutu rożnego. Bez zagrożenia pod bramką Malarza

12'

Po podaniu McEleneya w pole karne, do piłki doszedł Horgan. W starciu z Lewczukiem wywalczył korner

11'

Pazdan z szedł na skrzydło i dzięki jego interwencji natarcie Irlandczyków spełzło na niczym

11'

Dobry powrót do defensywy Kucharczyka zahamował akcję Gannona

9'

Kucharczyk popędził skrzydłem. Jego próba dośrodkowania została odczytana przez przeciwników

8'

Rzut wolny dla Dundalk. Benson uderzył w światło bramki ale to za mało żeby pokonać Malarza

7'

Vadis Odjidja-Ofoe ukarany żołta kartką za faul na własnej połowie

6'

Spokojna wymiana piłki w linii defensywy Wojskowych. Skrzydłem próbował przebić się chwilę później Landil, ale bezowocnie

6'

Nikolic złapany na pozycji spalonej po podaniu Kucharczyka

5'

Wymiana podań Nikolić-Moulin sprawiła, że piłka dostała się pod pole karne Dundalk. Dalej jednak nie zabrnęła

4'

Jodłowiec niby próbował przebić się środkiem boiska, ale niewiele z tego wynikło

2'

Rzut wolny dla zespołu z Irlandii wywalczył Horgan. Do piłki podszedł McEleney i dośrodkował w pole karne. Nikt nie odebrał futbolówki

1'

Rozpoczeło się niepozornie. Dundalk rozgrywa piłkę w środku boiska, nie próbuje jednak zbyt mocno przedostac sie pod pole karne Legii

0'

I ruszyli. Mecz Legia - Dundalk rozpoczęty!

20:44

Legia - Dundalk

20:41

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na boisko, witani przez kibiców, którzy wypełnili stadion po brzegi.

20:40

Na stadionie rozbrzmiał "Sen o Warszawie", a kibice przygotowali okolicznościową oprawę!

20:35

Z awansem do Ligi Mistrzów wiążą się dla Legii ogromne korzyści finansowe. Ile dokładnie mogą zarobić Mistrzowie Polski?

20:30

Kibice Legii już szykują oprawę na dzisiejszy mecz

20:19

Rezerwowi Dundalk: Sava, Gartland, Mountney, Grimes, Poynton, Meenan i O'Connor

20:18

Ławka rezerwowych Legii na dzisiejsze spotkanie: Cierzniak, Guilherme, Kopczyński, Bereszyński, Hamalainen, Alexandrov i Prijovic

20:17

Następnie Legia przegrała w Lublinie z Górnikiem Łęczna 0:1 i uległa u siebie Arce Gdynia aż 1:3. Te wyniki będzie można wybaczyć, kiedy mistrz Polski zagwarantuje sobie ostatecznie udział w tegorocznej edycji fazy grupowej Ligi Mistrzów, na co ma olbrzymie szanse.

20:16

W ostatnich dniach w Legii dzieje się naprawdę bardzo wiele, i niestety nie można powiedzieć, że dzieje się dobrze. Drużyna osiąga złe wyniki, prezentując się żenująco. Ostatnie trzy kolejki Ekstraklasy to zaledwie jeden punkt ekipy Besnika Hasiego, zdobyty po bezbramkowym remisie z Piastem Gliwice.

20:15

Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie, gdzie Legia Warszawa w najważniejszym od 21 lat spotkaniu podejmuje mistrza Irlandii, Dundalk FC. Do awansu do upragnionej Ligi Mistrzów wystarczy obrona dogodnej, dwubramkowej zaliczki z pierwszego meczu.