2. połowa3 : 3
dogrywka 1. połowa3 : 3
dogrywka 2. połowa3 : 4
121'

Uderzenie Matusiaka daleko obok słupka, a po chwili sędzie zakończył to emocjonujące spotkanie. Wisła wygrywa w Sosnowcu 4:3 i awansowała do następnej rundy Pucharu Polski!

120'

Bramkarz gospodarzy, Jakub Szumski znalazł się całkiem blisko dogodnej sytuacji do zdobycia bramki!

120'

Dwie minuty doliczone przez sędziego. Będzie rzut rożny dla gospodarzy!

119'

Załuska ratuje Wisłę w sytuacji sam na sam z Maticiem!!!

117'

Mączyński leży na boisku. Po chwili opuszcza boisko, a zastępuje go Piotr Żemło

116'

Strzał Mójty z 15. metrów zablokowany

114'

...ale wraca do gry

114'

Drzazga leży znokautowany na boisku

113'

Matić ukarany kartką

113'

Gorąco zrobiło się na murawie.Sędzia uspokaja piłkarzy!

112'

Szumski łapie strzał Zachary

112'

Zagłębie rusza do ataku. Na razie bez sytuacji.

110'

Popović pokonuje Szumskiego z rzutu karnego! Czwarta bramka dla gości!

109'

Ręka Matusiaka we własnym polu karnym. Sędzia wskazuje na wapno!

109'

Zdecydowana przewaga Wisły w ostatnich minutach

108'

Szumski broni strzał Bartosza!!! To powinien być gol dla Wisły!!!

106'

Znów gorąco pod bramką Szumskiego, ale gracz Wisły na spalonym!

105'

Wiślacy rozpoczęli drugą część dogrywki. Czy poznamy w niej zwycięzce?

105'

Pierwsza część dogrywki za nami! Za chwilę drugie 15 minut dodatkowego czasu

104'

Szumski broni strzał Zachary! Chwilę później uderza Mączyński, ale bardzo niedokładnie.

103'

Nieskutecznie próbowali odpowiedzieć goście

102'

Pribula nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji!!!

101'

Ależ błąd Załuski! Tylko rzut rożny dla gospodarzy!

100'

Nieudane zagranie Mączyńskiego w stronę Boguskiego

99'

Jakub Bartosz może jednak kontynuować grę

98'

Czerwona kartka!!! Zagłębie w osłabieniu do końca meczu. Udovicić wylatuje z boiska!

96'

Uuuu... wygląda na bardzo groźną kontuzję Bartosza

95'

Nowak do Maticia. Ten na spalonym

93'

Nieudana akcja Bartosza zakończona faulem gracza Wisły

92'

Groźna centra z prawej flanki Bartosza. Kibice gospodarzy głęboko westchnęli!

90'

Rozpoczynamy pierwszą część dogrywki!

19:23

Czy w Sosnowcu będziemy świadkami rzutów karnych? Przekonamy się niedługo!

19:22

Czekają nas zatem kolejne emocje. Tych i tak w Sosnowcu nie brakuje!

93'

Matic znalazł się w świetnej sytuacji, ale strzelił wprost w Załuskę!

90'

Wiślacy wyjaśniają ostatecznie sytuację. A sędzia doliczył cztery minuty do drugiej części gry

90'

Zagłębie rusza po 4 bramkę! Rzut rożny

88'

Chwilę później kartką ukarany Załuska za protesty

87'

Gooool!!! Co tu się dzieje! 3:3!!! Centra z rzutu i piłkę z bliska pakuje do siatki Tin Matić!

85'

Nowak faulowany z prawej strony boiska

84'

Rzut różny dla Zagłębia. Piłka spokojnie wybita przez Wiślaków

83'

Uderzenie Drzazgi wyblokowane. Łapie piłkę Szumski

83'

I jeszcze jedna zmiana w Zagłębiu. Mularczyk zastępuje Markowskiego

81'

Jakub Wilk zameldował się na boisku w miejsce Roberta Bartczaka

80'

Dudek zakręcił obrońcami,ale zagrał niedokładnie

77'

Popović!!!! Strzał pomocnika Wisły z rzutu wolnego. Piłka odbija się jeszcze od Tomasza Nowaka i wpada do siatki!!

74'

Drzazga doprowadza do wyrównania. Precyzyjne uderzenie rezerwowego gości. Szumski bez szans!

74'

Boguski zmarnował kapitalną okazję do wyrównania po zgraniu jednego z kolegów!

72'

Kartką ukarany kolejny Wiślak. Tym razem Rafał Pietrzak

71'

Jakub Bartosz zastępuje na murawie Tomasza Cywkę

71'

Ależ to mogła być odpowiedź! Drzazga bliski szczęścia!

69'

Dudek pokonuje Załuskę i wyprowadza Zagłębie ponownie na prowadzenie!!!

68'

Rzut karny dla Zagłębia! Tym razem sędzia nie miał wątpliwości!

66'

Zmiana w ekipie Wisły. Drzazga w miejsce Brleka

65'

Po raz kolejny groźnie uderzał Nowak. Ponownie niewiele brakowało!

64'

Tym razem "żółtko" dla Mączyńskiego, który przerwał kontrę rywala

62'

Dudek sprytnie z rzutu wolnego do Matusiaka, ale ten zwlekał z uderzeniem i piłkę stracił

62'

Sadlok fauluje przed własnym polem karnym i zostaje ukarany kartką

61'

Pribula przedzierał się między obrońcami, ale szybciej do piłki dopadł Załuska

59'

Pribula w miejsce Łuczaka. To pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy

58'

Groźne uderzenie Nowaka z dystansu tuż nad poprzeczką bramki Załuski

58'

Rzut rożny dla Wisły. Centruje Mójta. Wybija obrońca. Jeszcze jeden stały fragment gry. Bez zagrozenia. Po chwili piłka wraca w pole karne Zagłębia, ale łapie piłke Szumski

55'

Słupek ratuje Zagłębie! Brlek zagrał do dobrze ustawionego Zachary, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę Szumskiego. Niewiele brakowało do szczęścia!

52'

Odpowiedź Zagłębia. W polu karnym faulowany był Bartczak, ale gwizdek arbitra milczy!

51'

To mogło przynieść bramkę! Mójta płasko w kierunku Brleka, ale wybijają gospodarze!

50'

Groźna akcja Zagłębia. Matusiak na lewo do Udovicicia, ale uderzenie gracza gospodarzy ląduje na bocznej siatce!

49'

Mójta ukarany kartka za faul w środkowej strefie boiska

48'

Nowak nieudanie zagrał do Maticia. Piłka w rękach Załuski

47'

Gracze Wisły długo utrzymują się przy piłce. Wymiana podań zakończona nieudanym dośrodkowaniem Pietrzaka

46'

Druga połowa rozpoczęta. Zaczęli gospodarze!

18:30

W Sosnowcu są również kibice Wisły, ale są oni raczej niesłyszalni. Kibice Zagłębia od pierwszej minuty zagrzewają piłkarzy gorącym dopingiem.

18:28

Gracze Wisły zameldowali się już na murawie. Czekamy na gospodarzy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Sosnowcu mamy remis 1:1. Zapraszamy po przerwie!

44'

Indywidualna akcja Popovicia, którą gracz zakończył odegraniem do Mączyńskiego. Ten znowu zablokowany.

42'

Mamy remis! Adam Mójta zaskakującym strzałem z prawej strony boiska doprowadza do wyrównania. Szumski powinien zachować się lepiej!

40'

Bartczak ukarany kartonikiem. Pierwszym w tym meczu

40'

W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Mączyński, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońce!

38'

Szybka kontra Zagłębia. Nowak zagrał na prawo do Łuczaka, ten próbował odgrywać do Maticia. Wybijają gracze Wisły na rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Załuski

36'

Dośrodkowanie Popovicia choć dobre minęło wszystkich Wiślaków

35'

Wisła próbuje ataku pozycyjnego. Fauluje Udovicić. Rzut wolny dla Wisły

30'

Udovicic próbował urwać się Urydze. Tym razem bezskutecznie

29'

Mączyński podał do Zachary, ale ten uderzył zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza

27'

Nieudana wymiana piłki między Boguskim a Brlekiem. Od bramki Szumski

25'

Bardzo niecelne strzał Popovicia z rzutu wolnego

24'

Bartczak dobrze do Udovicicia, ten zagrał płasko w kierunku Matica, ale dobrze ustawieni goście wyjaśniają sytuację

24'

Brlek nieco przypadkowo trafił w Boguskiego, któremu niewiele brakowało, by pokonać Szumskiego

22'

Gooollll!!! Tym razem Załuska był bez szans, kiedy w oko stanął z nim Żarko Udovicić! Pewne uderzenie pod poprzeczkę i Zagłębie prowadzi!

21'

Matić! Ależ to była okazja! Napastnik gospodarzy urwał się Sadlokowi i Urydze, ale przegrał pojedynek z Załuską

19'

Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia. Brlek do Cywka ten płasko w pole karne,ale piłkę wybijają gospodarze!

18'

Boguski podał do Zachary, ten znalazł trochę miejsca na strzał, ale ostatecznie piłka minęła w znacznej odległości słupek bramki Szumskiego

16'

Cywka fauluje Udovicicia na środku boiska

14'

Popović na prawo do Cywki,ale gracz Wisły niedokładnie podał w kierunku pola karnego

13'

Obrońcy Wisły na raty wybijają piłkę po centrze z rzutu wolnego

11'

Ależ rozpadało się w Sosnowcu.

9'

Udovicić wrzuca z lewej strony na głowę Bartczaka,który niedokładnie odgrywał w stronę Maticia

8'

Próbował przedrzeć się Matić, ale dobrze zatrzymał go Sadlok

6'

Bardzo niecelne uderzenie Popovicia z dystansu

5'

Dośrodkowanie Mójty z lewej strony. Niepewna interwencja Udovicicia niewykorzystana przez Cywkę

4'

Niedokładne zagranie w kierunku Zachary.Łapie piłkę Szumski

2'

Zagłebie stara się przejąć piłkę już na połowie Wisły. Agresywnie rozpoczęli mecz gospodarze

1'

Od środka rozpoczęli zawodnicy gości!

17:27

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie! Wisła zagra dziś w jednolitych czerwonych strojach. Zagłębie na biało.

17:23

Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Pucharu Polski, w którym zmierzą się Zagłębie Sosnowiec i Wisła Kraków. Za chwilę pierwszy gwizdek!