Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
95'

Koniec spotkania! Arka szczęśliwie wygrała w regulaminowym czasie gry po rzucie karnym, którego na gola zamienił Marcus da Silva!

94'

Gool! Marcus da Silva!

93'

Rzut karny dla Arki!

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'

Zmiana w Olimpii, Karol Buzon za Łukasza Grzybowskiego.

85'

Do końca meczu pozostało nieco ponad pięć minut. Jeśli w regulaminowym czasie gry nie padnie żaden gol, będzie dogrywka.

84'

To powinie być gol! Rashid Yussuff miał kapitalną okazję do strzelenia gola, ale nie trafił z bliskiej odległości

81'

Świetna akcja Marcusa da Silvy i Szymona Lewickiego, piłkę fantastycznie obronił Piotr Czapliński!

76'

Sebastian Szerszeń został ukarany żółtą kartką.

72'

Ostatnia zmiana w Arce, z boiska schodzi Paweł Wojowski, zastępuje go Marcin Warcholak.

69'

Łukasz Grzybowski został ukarany żółtą kartką.

69'

Druga zmiana w Arce, Yannick Kakoko wszedł w miejsce Mosiejki.

66'

Damian Zbozień znalazł się w dobrej sytuacji do oddania strzału, ale został zablokowany.

62'

Damian Mosiejko stracił piłkę na rzecz rywali. A to mogła być niezła akcja Arki.

61'

Pierwsza zmiana w Arce, Marcu da Silva zmienił Rafała Siemaszkę.

58'

Arka w natarciu! Adrian Błąd zagrywał piłkę do Zbozienia, który uderzał na bramkę rywali głową, ale piłka powędrowała tuż nad poprzeczką.

57'

Rzut rożny dla Arki, bez zagrożenia pod bramką Olimpii Zambrów.

55'

Przemysław Stolc próbował odegrać piłkę do Rafała Siemaszki, ale przejęli ją gospodarze.

52'

Rafał Siemaszko został ukarany żółtą kartką.

49'

Marcin Byszewski został ukarany żółtą kartką.

46'

Pierwsza zmiana w Olimpii, Patryk Brzeski opuścił boisko, zastąpił go Sebastian Szerszeń.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia Zambrów bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia.

43'

Próba ataku ze strony Arki, Rashid Yussuff zagrywał do Szymona Lewickiego, który koniec końców nie zdołał oddać strzału na bramkę i stracił futbolówkę.

40'

Jeszcze swoich sił próbują gospodarze. Marcin Byszewski uderzał na bramkę rywali, futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

36'

Niecelne zagranie jednego z graczy Arki, grę od własnej bramki wznowił Czapliński.

33'

Adrian Błąd uderzał na bramkę rywali, trafił jedynie w boczną siatkę.

30'

Od pierwszych chwil spotkania to Arka dominowała na placu gry. W ostatnich minutach to gospodarze próbują dojść do głosu i starają się znaleźć sposób na sforsowanie defensywy gości i przedostanie się pod bramkę Pavelsa Steinborsa.

27'

Arka w natarciu! Zbozień świetnie dośrodkowywał w pole karne, do futbolówki dopadł Yussuff, jednak znów jeszcze lepszą interwencją popisał się Czapliński!

25'

Tym razem stratę zanotowali goście z Gdyni, a dokładniej Rafał Siemaszko, któremu rywale łatwo odebrali piłkę.

23'

To mogła być niezła akcja Olimpii Zambrów, ale Łukasz Grzybowski stracił futbolówkę na rzecz Rashida Yussuffa.

21'

Rashid Yussuff zagrać piłkę na pole karne rywali, w porę uprzedził go jednak Piotr Czapliński.

18'

Przemysław Stolc nieprzepisowo zatrzymywał Łukasza Grzybowskiego.

16'

Kolejna groźna akcja Arki! Tym razem do piłki dopadł Rashid Yussuff, który próbował wykończyć akcję, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Piotr Czapliński.

14'

Bardzo niedokładne zagranie Siemaszki do Wojowskiego. Mimo niedokładności to goście są jak na razie stroną dominującą w tym spotkaniu.

12'

Szymon Lewicki został złapany na spalonym.

11'

Co za okazja Arki! Po uderzeniu Adriana Błąda futbolówka odbiła się od poprzeczki!

9'

Próba dośrodkowania Jakuba Cesarka, którego uprzedził Pavels Steinbors.

8'

Piłka opuściła boisko i grę od własnej bramki Piotr Czapliński.

5'

Zbozień zagrał do Błąda, który z kolei popisał się niecelnym strzałem.

3'

Bartosz Osoliński zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak piłka po jego trafieniu powędrowała nad poprzeczką.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

16:53

Rezerwowi Olimpii Zambrów: Broniszewski, Humerski, Kotus, Jastrzębski, Szerszeń, Bach, Buzon.

16:53

Rezerwowi Arki: Socha, Sołdecki, Jałocha, Warcholak, da Silva, Kakoko, Węsierski.

16:41

16:24

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 1/16 finału Pucharu Polski! W Zambrowie miejscowa Olimpia zagra dziś z Arką Gdynia.