Swansea CitySwansea City
1 : 3
Manchester CityManchester City
93'

Koniec spotkania! Manchester City kontynuuje mistrzowski spacer i pewnie pokonuje Swansea 3:1!

87'

Żółtą kartką ukarany Aleksandar Kolarov.

80'

ŁUKASZ FABIAŃSKI!! Fernandinho chciał zabawić się w Sterlinga, ale fantastycznie w sytuacji sam na sam zachował się Polak i wybił piłkę spod nóg piłkarza City.

80'

Kolejna zmiana w Swansea. Britton za Bastona.

79'

Zmiana w "The CItizens" Zabaleta za Sagnię.

78'

Łukasz Fabiański bez szans. Sterling i Aguero sam na sam z Naughtonem, Sterling zwodem mija obrońcę Swansea i strzela obok bezradnego już Fabiańskiego, po krótkim rogu.

77'

GOOOOOL!!!!!!!! Sterling!!

75'

Kunszt Fabiańskiego! Po strzale Silvy, piłka odbija się od obrońcy i gdy Polak ruszył w kierunku drugiego rogu wydawało się, że gol jest nieunikniony!

73'

73'

Mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Barrow za Routlidge'a oraz Ki za Corka.

68'

Mamy zmianę w City. Fernando za Gundogana.

66'

GOOOOL!!!! Aguero x2!!!

65'

RZUT KARNY! Van der Hoorn ukarany żółtą kartką!

60'

Mocno teraz przycisnęli piłkarze Guardioli. Gospodarze nie mogą nic zrobić.

58'

Jordi Amat ukarany żółtą kartką.

57'

Aguerooo!!! Zepsuł, zepsuł tę akcję! Zamiast strzelać z pierwszej piłki, na piątym metrze przyjmował piłkę i Amat mógł wślizgiem pomóc Fabiańskiemu!

55'

Sigurdsson!!! Ależ okazja! Piłka w pole karne, tam czekał już na piłkę Sigurdsson ale piłka nie naszła odpowiednio na nogę zawodnika Swansea!

45'

Ależ okazja przed gospodarzami! Routledge miał okazję na dośrodkowanie do Llorente, wybrał jednak wyłożenie na nogę przed bramkę... niestety zrobił to za mocno!

45'

Zaczynamy drugą część spotkania!

47'

Koniec pierwszej części spotkania. Na Liberty Stadium remis 1:1.

47'

Wydawało się, że za mocno De Bruyne w pole karne, ale był tam Kolarov, zgrał piłkę w pole karne i na posterunku Łukasz Fabiański.

44'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, De Bruyne miał kapitalną okazję, ale za długo zwlekał ze strzałem!

40'

Kolejna świetna akcja, Gundogan dostał podanie w uliczkę od Silvy jednak nie dał rady złapać piłki przed obrońcami Swansea.

38'

SIlva ukarany teraz żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

36'

De Bruyne! Obok! Ależ blisko byli "The Citizens" wyjścia na prowadzenie! Fabiański byłby bez szans!

34'

Dobre dośrodkowanie Sigurdssona, ale Van der Hoorn obok bramki.

33'

Zamieszanie teraz w polu karnym City, szansa na kontrę dla "Obywateli", ale faul w ataku Sterlinga.

31'

Sagna fauluje Naughtona i szansa przed Swansea na skonstruowanie akcji.

31'

Mocno teraz Aguero, ale piłka nad poprzeczką.

30'

A Fernando Llorente strzelił swojego pierwszego gola w nowych barwach.

27'

Lepiej teraz prezentują się zawodnicy City, groźniejsze akcje pod bramką Fabiańskiego.

25'

Świetna wrzutka teraz Aguero, Sterling minimalnie spóźniony, zabrakło na prawdę niewiele!

24'

Nieporozumienie teraz między Sterlingiem a Gundoganem, a była okazja na czystą okazję. Złe podanie Niemca.

23'

Ależ teraz okazja! Sigurdsson do Llorente, ten podał do Routledge'a ale źle przyjął piłkę i obrońcy wybili piłkę!

22'

Dużo teraz niedokładności po obu stronach,, Swansea w ataku.

18'

De Bruyne poszukał teraz stratosfery ziemskiej tym strzałem. Bardzo wysoko, nad poprzeczką.

18'

Faul Corna, Otamendi padł na murawę i tak na prawdę powinna tutaj być żółta kartka dla zawodnika Swansea... Sędzia nie zdecydował się jednak na karę, ale okazja da City fantastyczna. Rzut wolny z 20 metrów.

16'

Nerwowo teraz obrońcy i Fabiański wyjaśnia sytuację.

15'

Za króko piłkę wybił Kolarov, piłka wróciła do Llorente w polu karnym, tam poślizgnął się Sagna a napastnik z Hiszpanii pięknym strzałem pokonuje Claudio Bravo!

14'

GOOOOOL!!!!!! Llorente!!!!!

13'

Ależ teraz szansa dla gospodarzy! COrk w pole karne, Sigurdsson dołożył nogę i to powinna być bramka! Świetnie teraz Claudio Bravo!

12'

Francesco Guidolin nerwowo patrzy na poczynania swoich podopiecznych, kolejny błąd w obronie zadecydował o stracie bramki...

10'

Piłka po ziemi w pole karne do Aguero, ten przyjęciem zgubił Amata i pomiędzy nogami Fabiańskiego wpada do bramki!

10'

GOOOOL! Aguero!!

9'

Leży teraz Fer na boisku, trzyma się za nogę. W powtórce ewidentnie widać,ze Fernandinho stanął na nodze gracza Swansea.

8'

Ależ mocno teraz Fernandinho sprzed pola karnego! Piłka trafia w nogi Amata i mamy rzut rożny.

7'

Kolejna akcja "łabędzi", ale na spalonym Sigurdsson.

6'

Piłka w siatce, ale wcześniej faulował Cork. Trzeba przyznać, że optymistycznie zaczęli gospodarze.

5'

Próbowali teraz gospodarze wyjść z kontrą, ale zła decyzja Fera i nic z tego nie wyszło.

4'

Niebezpiecznie teraz obrońcy Swansea i piłka wychodzi na aut blisko bramki Fabiańskiego.

1'

Zaczynamy. Przy piłce gospodarze!

15:58

W poprzedniej kolejce z Manchesterem City mierzył się Artur Boruc. Niestety Polak wpuścił cztery bramki. Dziś przed szansą powstrzymania Sergio Aguero i spółki staje Łukasz Fabiański. Patrząc na poziom prezentowany przez Swansea czeka go nie lada wyzwanie.

15:56

W meczu Manchesteru United 150 mecz rozegrał Juan Mata. Teraz taki sam jubileusz przeżywa Sigurdsson po stronie Swansea CIty.

15:54

Swansea City - Manchester City. Spotkanie dwóch, skrajnie różnych drużyn. Pierwsi zaliczyli falstart na początku sezonu, drudzy... zaczęli sezon najlepiej od ponad 100 lat. W protokole meczowym widnieją już pierwsze XI obydwu ekip.