4 : 1
Leicester CityLeicester City
1. połowa4 : 0
15:22

Początek spotkania nie wskazywał, że Leicester przeżyje taką tragedię. W drugiej połowie stać ich było jedynie na jedną bramkę i w efekcie końcowy rezultat to 4:1. Piłkarzem meczu zdecydowanie Juan Mata. Warto wspomnieć, o trafieniu Pogby. Miejmy nadzieję, że będzie to bramka, która doda mu siły i sprawi, że francuz odrodzi się jak feniks z popiołów. Na dzisiaj to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas.

92'

Koniec spotkania! Manchester United pokonuje Mistrza Anglii 4:1 po świetnym meczu. Dzięki zwycięstwu, podopieczni Jose Mourinho awansują na 3 miejsce w tabeli.

86'

Juan Mata, zdecydowanie zawodnik meczu opuszcza boisko. W jego miejsce Ashley Young.

84'

Ibrahimovic! Zaskakujący strzał, ale za lekko i w środek bramki. Widać, że bardzo mu zależy na golu.

81'

A na boisku legenda. Wayne Rooney melduje się na ostatnie 8 minut

81'

Kolejne świetne dośrodkowanie Graya, ale nie było kolegów w polu karnym aby wykończyć i strzelić bramkę na 4:2.

79'

Gray zdecydowanie piłkarzem meczu po stronie Leicester. Wywalczył kolejny rzut rożny

77'

Carrick na boisku. Mourinho decyduje się na pierwszą zmianę.

75'

Teraz Damarai Gray! Miało być dośrodkowanie a wyszedł strzał po którym rzut rożny dla gości!

75'

Tak wygląda Paul Pogba po strzeleniu gola dla Manchesteru United na Old Trafford.

73'

Ibrahimovic bardzo chce zdobyć gola, podaje, wychodzi na pozycję, ale zawsze brakuje niewiele do zakończenia akcji bramką.

72'

Żólta kartka teraz dla Simpsona za faul na wychodzącym na dobrą pozycję Rashfordzie.

69'

Ciekawie chciał rozwiązać teraz akcję Ibrahimovic, ale wszystko kończy się na rzucie rożnym.

66'

Kolejna akcja Leicester! Schlupp do Kinga, ale strzał z 11 metrów w sam środek bramki...

65'

Zlatan Ibrahimovic! Blisko był Szwed, ale Zieler na posterunku. Rzut rożny!

64'

W międzyczasie ostatnia zmiana Claudio Ranieriego, w miejsce Albrightona wchodzi Jeffrey Schlupp.

62'

Valencia teraz wycofanie przed pole karne do Lingaarda, ale piłka nad poprzeczką.

62'

Znowu piłka w polu karnym Manchesteru, ale strzał Slimaniego za lekki żeby zrobić jakąkolwiek krzywdę hiszpańskiemu bramkarzowi gospodarzy.

61'

Druga połowa jak na razie lepsza w wykonaniu gości. "Lisy" starają się odrobić przynajmniej część strat, a Demarai Gray pięknie to rozpoczął.

58'

Narożnik pola karnego, zmyłka- piłka przeskakuje na prawą nogę, osiemnasty metr i kapitalnie zawinął Gray. Bramka palce lizać!

58'

GRAY!! Ależ bramka!!

55'

Ruszył Gray na przebój, ale zatrzymał się na Blindzie.

54'

Mata wyrósł jak z podziemi w polu karnym Leicester, ale piłka ugrzęzła między nogami obrońców "lisów"

53'

Próbują goście zrobić "coś", ale nic im nie wychodzi. Widać, że cztery bramki do przerwy odcisnęły ślad w głowach.

53'

Wrzutka w pole karne Pogby, był tam Ibrahimovic, ale piłka obok bramki Zielera.

50'

Baaardzo ostre wejście Roberta Hutha. Atak zdecydowanie na czerwoną kartę, Mike Dean jednak daje tylko "żółtko".

45'

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

45'

Zmiana w Leicester. Vardy i Mahrez odpoczywają przed Ligą Mistrzów a na boisku melduje się Demarai Gray oraz Andy King.

50'

Początek meczu był spokojny. Ani Manchester, ani Leicester nie chciało popełnić błędu. Jednak od 23 minuty stało się coś niesamowitego. Cytując Andrzeja Twarowskiego:

"Po pierwszej bramce dla United nastąpiło zwolnienie blokady i te wszystkie kulki pospadały"

To jest chyba najlepsze podsumowanie pierwszej połowy.

47'

Gwizdek Mike'a Dean'a, kończący pierwsze 45 minut, wydaje się najlepszą rzeczą jaka spotkała Leicester w pierwszej połowie. Zaopatrzcie się w napoje, jedzenie i wracajcie przed telewizory, tak grającego United dawno nie widziałem!

45'

Dobra wiadomość dla kibiców Manchesteru United. To jest ten Manchester, który chcecie oglądać!

43'

Obrona Leicester już nie istnieje! Odpuścili krycie wysokiego Paula Pogby, a ten bez problemów posyła piłkę w długi róg bramki Zielera!

42'

GOOOOOOOOL!!!! POGBA!!!!!

41'

Trudne zadanie przed Claudio Ranierim. Włoch ma ciężki orzech do zgryzienia. Wydaje się, że zawodnicy aktualnego Mistrza Anglii w tym meczu będą mieli wielkie problemy, aby wrócić do gry.

41'

Ależ mecz w wykonaniu United! Mata wstrzelił bardzo mocno piłkę po ziemi w pole karne, obrońcy Leicester stali i wpatrywali się jak w zaczarowaną w tę piłkę, a Marcus Rashford na wślizgu wpycha piłkę do bramki!

39'

GOOOOOOOL!!!!!!!! Rashford!!

38'

Kreatywność tego zawodnika jest niesamowita! Pogba podcinką do Rashforda, ten zgrał piłkę w polu karnym do Maty a Hiszpan ze spokojem strzela drugą bramkę!

37'

GOOOOOL!!!!! Juan Mata!!!!

35'

Próbowali teraz gracze Ranieriego, ale dośrodkowanie Mahreza za lekkie i De Gea bez problemu łapie piłkę.

32'

I z drugiej strony gospodarze, tym razem Valencia z Matą, Pogba w pole karne do Ibrahimovicia, ale na spalonym Szwed.

31'

POGBA! Piłka z 35 metrów w samo okienko ! Ale Zieler na posterunku!

30'

I kolejna akcja gospodarzy, Blind w pole karne, ale Huth uprzedza Ibrahimovicia.

28'

Co się dzieje! United w natarciu, po raz kolejny w naszej relacji pojawia się czerwony wykrzyknik! Pogba delikatnie podcina piłkę nad obrońcami Leicester, Zlatan przyjmuje piłkę klatką piersiową, uderzenie z woleja i... piłka nad poprzeczką!! Ależ grają gospodarze!!

26'

Ależ teraz szansa przed gospodarzami!!! Szybkie wyjście z kontrą, piłka pod nogami Ibrahimovicia, miał jednak przy sobie obrońcę, a na środku sam na sam wychodził Marcus Rashford! Źle przyjął jednak piłkę i zamiast drugiej bramki dla United mamy aut bramkowy!

23'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Robert Huth odpuścił krycie Chrisa Smallinga, a ten z 6 metrów bez problemów strzela pierwszą bramkę! Manchester United 1:0 Leicester!
Czekamy na więcej!

23'

GOOOOOL!!!! Chris Smalling !!!!!

22'

Przycisnęli teraz gospodarze i po dośrodkowaniu Blinda mamy rzut rożny.

21'

Więcej gry w środku pola, możemy teraz oglądać na Old Trafford. Na przemian jedni i drudzy próbują przebić się przez zagęszczony środek boiska.

18'

Nieporozumienie teraz między Smallingiem a Ballym i rzut rożny dla Leicester, krótkie rozegranie Fuchs w pole karne, Drinkwater z 16 metrów ale piłka odbija się od obrońców, poprawia jeszcze Wes Morgan, ale piłka prawdopodobnie wypadła ze stadionu!

14'

Świetnie teraz Leicester! Albrighton do Slimaniego, ten zgrywa piłkę klatką piersiową do Mahreza, lecz ubiegł go Smalling! Rozkręca nam się ten mecz.

10'

Albrighton! Ależ mieli teraz okazję goście! Zaczęło się od błędu Ibrahimovicia w polu karnym, który zgrał piłkę pod nogi Drinkwatera, ten uderzył, piłka odbiła się od obrońców, spadła pod nogi Albrightona a ten zamiast po ziemi dogrywać do Slimaniego, posłał piłkę górą a ta wpadła w ręce Davida De Gea.

9'

Świetna, szybka teraz akcja Manchesteru! Pogba w środku pola do Ibrahimovicia, w pole karne miedzy dwóch zawodników wbiegał Rashford, niestety nie dał rady dojść do piłki!

8'

Dobra centra Maty z rzutu rożnego, piąstkował jednak Zieler, piłka jednak wróciła w pole karne, spadła na nogę Ibrahimovicia i... Szwed przyzwyczaił nas, że w tym momencie piszę GOL! Nie tym razem, piłka nad bramką Leicester.

7'

Urwał się teraz Rashford! Minął Mahreza i Simpsona jednym balansem ciała, na szczęście dla gości piłka za mocno odskoczyła młodemu zawodnikowi gospodarzy!

5'

Teraz bardzo mocny strzał z 17 metrów Blinda, ale piłka wysoko, wysoko nad poprzeczką- to nie mogło zaskoczyć Zielera.

4'

W składzie Leicester zaskakuje fakt braku Kaspera Schmeichela. Już śpieszę z informacją, otóż uraz głowy przeszkodził bramkarzowi gości na występ w dzisiejszym spotkaniu.

3'

Gwizdek Mike'a Dean'a po faulu Rashforda "w ataku".

2'

Rozpoczął Manchester, trochę nerwowości w środku pola i goście ruszyli z kontrą, ale Mahrez powstrzymany przez Blinda.

1'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego już rozbrzmiał. Zaczynamy! Manchester na czerwono, Leicester na niebiesko!

13:27

Wśród piłkarzy Manchesteru United panuje ponura atmosfera. Wyniki nie zadowalają, a Jose Mourinho jest bliski rozłamu szatni. Trudne chwile w tak wielki klubie jakim są gospodarze muszą zostać zażegnane. Mistrz Anglii nie będzie najwygodniejszym rywalem- już za chwilę zobaczymy jak przygotował swój zespół Mourinho.

13:24

Po stronie gospodarzy mamy mały jubileusz. Juan Mata rozegra dzisiaj swój 150 mecz w Premier League. Liczymy oczywiście mecze od pierwszej minuty. Gratulacje!

13:20

Marcin Wasilewski również z trybun obejrzy mecz z Manchesterem United. Przyzwyczailiśmy się do braku Polaka nawet już na ławce rezerwowych. Mecz w pucharze z Chelsea na pewno nie ułatwił Wasilewskiemu życia, słaby występ i czerwona kartka powodują, że Ranieri utwierdza się w przekonaniu, że Polak pozostanie "dobrym duchem" szatni.

13:18

Niestety, reprezentant Polski, Bartosz Kapustka, nie załapał się do meczowej osiemnastki. Co to oznacza? Większość osób twierdzi, że jeszcze nic złego się nie dzieje. Ranieri chce wprowadzić młodego piłkarza spokojnie, aby ten nie spalił się na starcie i nie stracił wiary we własne umiejętności przy słabszym występie - bądź też, aby "sodówka" nie uderzyła mu do głowy po świetnym występie. Trzymamy kciuki za Bartka. Miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi mu to w kontynuowaniu fantastycznego okresu w reprezentacji.

13:14

Witamy bardzo serdecznie z relacji online meczu Premier League, pomiędzy Manchesterem United i Leicester City. Składy obydwu ekip widnieją już w rozpisce- zapraszam do zapoznania się z nimi. Dla ułatwienia, wizualne zobrazowanie pierwszych XI :