Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 1
120'

Koniec meczu! Śląsk gra dalej w Pucharze Polski, kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

120'

1 minuta doliczona!

118'

Grzegorz Baran fauluje Grajciara, mamy kartkę!

117'

Kasprzak strzela z woleja w polu karnym, tam Pawelec blokuje piłkę, rzut rożny!

116'

Trochim z rzutu wolnego strzela... ponad bramką, ależ zmarnowana szansa!

112'

Dudzic miał szansę dośrodkowania z lewej strony, znów Kokoszka pokazuje klasę!

112'

Zmęczenie daje się we znaki, gra coraz wolniejsza, coraz więcej fauli!

110'

Bartków z prawej cross do Dudzica, ten głową w okno, jednak Pawełek pięknie broni!

109'

Alvarinho schodzi do środka, strzela w długi, lewy słupek i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Śląsk prowadzi!

107'

Stjepanović w pole karne na głowę Dvaliego, piłkę paruje nad poprzeczkę bramkarz!

106'

Wracamy do gry, Śląsk od środka!

105'

Koniec I połowy dogrywki, nadal bez rozstrzygnięcia!

105'

Piszczek wchodzi do środka, tam jednak Kokoszka łata dziurę!

104'

Dudzic pokonał kilkanaście metrów po lewej stronie, strzelił obok lewego słupka bramki!

102'

Bartków fauluje na środku boiska Madeja!

101'

Grajciar spróbował ekwilibrystycznie zza pola karnego, piłka w rękach Radlińskiego!

99'

Grajciar z wolnego, około 30. metr od bramki, piłka obok lewego słupka!

99'

Piszczek wykonał długi rajd na połowę gości, powstrzymany w okolicach środka boiska!

94'

Madej zza pola karnego, daleeeko obok bramki!

93'

Alvarinho z rzutu rożnego na głowę Celebana, tam lekkie zamieszanie, kolejny korner!

93'

Dudzic fauluje na połowie gości, mamy wznowienie przez piłkarzy Śląska!

91'

Teraz wszystko zaczyna się od nowa, od środka grę wznowią gospodarz, grający od lewej do prawej!

90'

Mamy Proszę Państwa dogrywkę!

90'

Ostatnia zmiana w Śląsku, Pawelec wchodzi za Augusto!

90'

Na boisku leży jeden z wrocławian, to po kontakcie z Janczykiem, gra na chwilę przerwana!

90'

3 minuty doliczone do czasu gry! Czyżby dogrywka?

83'

Trochim pewnie strzela w lewy, górny róg bramki, mamy remis!

83'

Rzut karny! Piszczek faulowany!

77'

Świetna wymiana piłki przez Piszczka i Kasprzaka, ten drugi strzela zza pola karnego, piłkę odbija ofiarnie jeden z Wrocławian!

76'

Ostatnia zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Piszczek!

75'

Mały zastój w grze obu drużyn, walki w środku boiska nie ma końca!

69'

Śląsk zmienia, za Goncalvesa wchodzi Kokoszka!

67'

Alvarinho fauluje Danka, ogląda żółtą kartkę!

67'

Druga zmiana u gospodarzy, Dudzic wchodzi za Małkowskiego!

65'

Małkowski z rzutu wolnego z prawej dośrodkowuje, Celeban głową wybija piłkę na rzut rożny!

64'

Małkowski z rzutu wolnego w pole karne, piłka wybita przez Wrocławian!

63'

Zmiana numer 1 w Sandecji, Janczyk wchodzi w miejsce Korzyma!

61'

Żółta kartka dla Kasprzaka za faul na Grajciarze w środku pola!

60'

Pierwsza zmiana w zespole z Wrocławia, Alvarinho wchodzi za Moriokę!

58'

Wrocławianie coraz wyżej swoich rywali, chcą zdobyć drugą bramkę za wszelką cenę!

57'

Mamy teraz pokaz bardzo ostrej gry, faul za faulem!

55'

Grajciar faulowany z prawej strony przez Kubania, rzut wolny dla gości!

52'

Trochim dośrodkowuje w pole karne, tam pewnie zabezpieczają bramkę obrońcy z Wrocławia!

51'

Augusto w pole karne dośrodkowuje z lewej strony, Radliński piąstkuje przed siebie!

50'

Baran strzela kapitalnie po ziemi z 25. metra, po podaniu od Małkowskiego, piłka ląduje obok lewego słupka!

49'

Zieliński zagrywa w pole karne z prawej strony, tam po małym zamieszaniu Radliński wybija piłkę!

48'

Gra bardzo chaotyczna, walka o piłkę w środku pola!

46'

Oba składy bez zmian, od środka grę wznawia Sandecja! Deszcz pada rzęsisto!

45'

Koniec I połowy. Do przerwy jedną bramką prowadzi zespół z Ekstraklasy, wracamy po przerwie!

45'

Maciej Małkowski ogląda kartkę za faul w środku pola.

44'

Madej miał dwie okazje na pokonanie Radlińskiego, najpierw powstrzymał go defensor gospodarzy, później piłka wylądowała w rękach golkipera!

43'

Mervo dostaje podanie po ziemi od Morioki, mamy jednak spalonego!

40'

Bartków w pole karne z prawej strony do Korzyma, ten strzela głową, jednak liniowy unosi chorągiewkę do góry, mamy spalonego!

38'

Sądeczanie cały czas, mozolnie pracują, żeby zdobyć wyrównującego gola, na razie z tego są wyłącznie nici, Śląsk pewnie broni swojego pola karnego!

33'

Cała ławka klubu z Wrocławia wystrzeliła, jak z procy po domniemanym faulu w polu karnym na jednym z zawodników ich klubu!

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mervo pięknie strzela głową po długim podaniu od Grajciara, w długi, lewy słupek bramki, mamy prowadzenie Śląska!

29'

Kasprzak w środku podaje do Korzyma, ten na spalonym!

28'

Wojciech Trochim, po podaniu od Małkowskiego z rzutu wolnego wysoko ponad bramką, strzał do zapomnienia!

27'

Morioka ostro fauluje Barana, mamy żołtą kartkę!

24'

Danek wbiega w pole karne, jest koło niego dwóch obrońców gości, którzy pewnie powstrzymują młodego Sądeczanina!

22'

I pora na chwilkę chaosu w środku pola!

18'

TROCHIIIIM! Ależ strzał z rzutu wolnego, ponad murem, niewiele obok lewego okienka! WOW!

17'

Goncalves ścina ostro Danka, który biegł w pole karne i ogląda "Żółtko"!

15'

Grajciar spróbował swojego szczęścia z 20 metrów, podkręcił piłkę, która poszła obok prawego słupka bramki!

13'

DANEK! Kapitalny strzał z lewej strony w długi róg bramki, pewnie piłkę łapie Pawełek!

12'

Znowu chwila oddechu, gra bardzo chaotyczna z obu stron!

9'

Korzym w śodku po ziemi do Trochima, na lewo, ten strzela mocno, ale przy podłożu, świetnie paruje piłkę Pawełek!

8'

Dwali z lewej strony dośrodkowanie w pole karne, tam jest już Mervo, strzela głową, obok bramki!

5'

Morioka z lewej do Madeja, piłka wybita poza pole karne!

2'

Małkowski w pole karne ładnie wrzuca piłkę, ta jednak wybita przez obrońców gości!

2'

Faul przed polem karnym na Trochimie, rzut wolny dla gosopodarzy, lewa strona boiska.

1'

Od środka zaczynają goscie, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże i startujemy!

17:26

Oba składy w asyście ekipy sędziowskiej wchodzą właśnie na plac gry!

17:19

Jeszcze tylko 10 minut do startu tego meczu, proszę powoli zasiadać na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z Pucharem Polski!

16:54

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Zbigniewa Dobrynina, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego meczu.

16:47

Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Bartłomiej Dudzic, Michał Gałecki, Dawid Janczyk, Filip Piszczek, Michał Szeliga, Sebastian Leszczak

Śląsk: Lubos Kamenar, Kamil Biliński, Kamil Dankowski, Alvarinho, Andras Gosztonyi, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec

16:45

Z deszczowego i dość chłodnego jak na lato Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na jeden z najciekawszych pojedynków 1/16 finału Pucharu Polski.