1. połowa0 : 2
95'

To już wszystko na dzisiaj. Dziękuję za uwagę i życzę miłego weekendu.

95'

Oglądającym mecz mógł się bardzo podobać było wiele ładnych składnych akcji. Liverpool z ciężkiego terenu przywozi trzy punkty. Zarówno trener jak i zawodnicy Liverpoolu mogą być zadowoleni z swojego występu. Chelsea gdyby nie przespała całej pierwszej połowy meczu mogłaby starać się uratować chociaż jeden punkt.

92'

Sędzia dzisiaj na Stamford Bridge gwiżdże poz ostatni.

91'

Diego Costa na spalonym.

92'

Chelsea cały czas atakuje Liverpool który już teraz wyłącznie się broni.

89'

Victor Moses bardzo ożywił prawą stronę Chelsea tym razem wywalczył rzut rożny.

89'

Cały czas rozgrywa zespół gospodarzy w okolicach 30 metra.

90'

Sędzie dolicza do regulaminowego czasu gry minuty. Chelsea naciska na obronę gości.

88'

Druga zmiana w zespole gości schodzi Georginio Wijnaldum w jego miejsce pojawia się Kevin Stewart.

87'

Cesc Fabregas strzela prosto w mur.

87'

Lucas Leiva faluje na 18 metrze przeciwnika. Sędzia odgwizduje rzut wolny.

85'

Kolejne wejście Victor Mosesa w pole karne podaje do Costy który naciskany przez stopera Liverpoolu traci piłkę.

84'

Victor Moses wykłada piłkę trochę na pamięć na wysokość 16 metru ale podanie trafia prosto pod nogi obrońcy Liverpoolu.

83'

Ostatnią zmianą wykorzystaną przez włoskiego szkoleniowca jest zdjęcia z boiska niewidocznego dzisiaj Oscara a wpuszczenie Pedro.

83'

Boisko opuszcza również Matić, który rozgrywał bardzo dobre spotkanie. Może jedno z podań wchodzącego za niego Fabregasa otworzy drogę do bramki Liverpoolu.

81'

Potrójna zmiana w Chelsea schodzi dobrze dysponowany Willian wchodzi Victor Moses.

81'

Zmiana w drużynie Liverpoolu schodzi Coutinho wchodzi Lucas Leiva.

79'

Origi strzela po dośrodkowaniu Milnera.Thibaut Courtois z trudem wybija na rzut rożny.

78'

Nemanja Matić dośrodkowuje z narożnika pola karnego do piłki wyskakuje Kante lecz jego strzał uprzedza jeden z obrońców Liverpoolu wybijając piłkę daleko od swojego pola karnego.

76'

Ponowne dośrodkowanie Clyne piłkę dostaje Lallana ale strzela prosto w plecy jednego z obrońców Chelsea.

75'

Clyne dośrodkowuje z prawej strony żaden z zawodników Liverpoolu do niej nie dobiega. Akcje kontynuuje Liverpool.

74'

Piąta strzelona bramka przed Diego Costę daje mu samotne prowadzenie na liście strzelców obecnego sezonu Premier League.

74'

Po strzelonej bramce gra się jeszcze bardziej ożywiła. Chelsea poczuła że może skrzywdzić Liverpool a zespół gości zdaje sobie sprawę że jednobramkowa przewaga przy tak grającej drużynie Chelsea może im nie zapewnia 3 punków dzięki którym wyprzedzą swojego dzisiejszego rywala w tabli ligi angielskiej.

69'

Sadio Mane na spalonym.

68'

Stały fragment gry nie przynosi korzyści, Chelsea wychodzi z kontratakiem Oskar na 16 metrze podaje do Willian który kończy bez efektów ładnie zapowiadającą się akcje Chelsea.

66'

Dobre dośrodkowanie Milnera, Luiz wybija na rzut rożny.

65'

Milner faulowany i będzie rzut wolny dla Liverpoolu.

65'

Matić odbiera piłkę Mane na wysokości pola karnego Chelsea.

63'

Oscar idealnie podaje do Diego Costy ten ma problemy z przyjęciem oddaje szybki ształ prosto w Simon Mignolet.

61'

Zespół gospodarzy jest bardziej efektowny niż w pierwszej połowie a strzela bramka jeszcze może dodać im skrzydeł.

61'

Gol!!!!

61'

Piękna bramka Diego Costy. Nemanja Matić wchodzi w pole karne Liverpoolu wyprowadza w pole obrońców Liverpoolu podaje do niepilnowanego Costy i który strzela piękną bramkę!

60'

Sturridge nie zadowolony z decyzji trenera schodzi prosto do szatni Liverpoolu.

57'

57'

Efektowne rozegranie piłki przez Liverpool przed polem karnym Chelsea nie przynosi efektów.

56'

W 2 połowie oglądamy całkowicie inne widowisko. Teraz to Chelsea naciera. Diego Costa do Oskara ten za długo zwlekał i piłka ląduje od nogami obrońców Liverpoolu.

55'

David Luiz przejmuje piłkę na wysokości 20m szybko rozgrywa po chwili Ivanović pada w polu karnym Liverpoolu ale sędzie pozostaje nie ugięty. Zacznie bramkarz Liverpoolu.

54'

Willian dośrodkowuje z prawej strony boiska ale ponownie niedokładnie. Chelsea dalej przy piłce rozgrywa piłkę na wysokości pola karnego gości.

52'

Milner pięknym wślizgiem zatrzymuje nacierającego Williana.

51'

Simon Mignolet piąstkuje dośrodkowanie Williana dobija Hazard ale nie stanowi on zagrożenia dla bramki Liverpoolu.

48'

Liverpool od początku mocno naciska na zespół gospodarzy uniemożliwiając zawodnikom gospodarzy na spokojne rozgrywanie piłki.

47'

Kante jako jedyny z zawodników Chelsea może być zadowolony z swojego występu. Kolejny udany przechwyt.

45'

Zapraszam wszystkich na drugie 45 minut relacji z meczu pomiędzy Chelsea i Liverpoolem

45'

w 45 minucie Willian został ukaranych żółtą kartą za dyskusje z sędziom.

47'

Oba zespoły wyszło na boisko w tych samych jedenastkach.

49'

Po pierwszej połowie Liverpool prowadzi z Chelsea, który rozgrywa naprawdę słaby mecz. Zapraszam ponownie po przerwie.

47'

Henderson wślizgiem przerywa kontratak. Z boku boiska zaczyna Chelsea.

47'

Stały fragment gry dla Liverpoolu. Krótkie rozegranie do Milnera. Oscar odbiera i wychodzi z szybką kontrą.

45'

Szybka kontra Chelsea również nie przynosi korzyści.

44'

Kolejna płynna i efektowna akcja Liverpoolu Clyne przewraca się w polu karnym ale sędzie nie gwiżdze piłka w rękach Courtois.

43'

John Terry z trybun przygląda się zmaganiom swoich kolegów z zespołu.

40'

David Luiz dobiega do dośrodkowania ale strzela bardzo nie dokładnie. Rozpocznie Mignolet od bramki.

40'

Ponownie rzut rożny wykonuje Willian ponownie nie dokładnie ale udaje się wywalczyć kolejny rzut różny z drugiej strony boiska.

39'

Hazard próbuje dośrodkowywać ale piłka odbija się od obrońcy gospodarzy. Willan będzie wykonawcą rzutu rożnego.

37'

Piękny strzał kapitana gości i na tablicy wyników mamy już 0:2.

36'

Rzut wolny dla Chelsea wykonuje Willian, David Luiz ładnie znajduje piłkę w polu karnym strzela głową prosto w ręce bramkarza gości.

34'

Costa rozciąga do Hazarda ale Liverpool dzięki mocnemu pressingowi oddala piłkę od swojego pola karnego.

32'

Mignolet nie pewnie piąstkuje ale obrońcy gospodarzy udaje się zażegnać niebezpieczeństwo.

32'

Willian wywalczył rzut rożny po próbie dośrodkowania.

31'

Chelsea przy piłce ale mocno naciska Liverpool.

29'

Ivanović dośrodkowuje ale piłka leci prosto w Milnera do piłki dobiega Kante który bezskutecznie próbuje zaskoczyć bramkarza.

28'

Zawodnik Chelsea strzela z 16 metrów bardzo nie dokładnie ale zespół gospodarzy utrzymuje się przy piłce. Hazard dośrodkowuje ale prosto w ręce bramkarza Liverpoolu.

27'

Sturridge strzela bardzo niedokładnie a żadnemu zawodnikowi nie udaję się dobić.

25'

Henderson ponownie w narożniku boiska.

24'

David Louiz uderza w głową w głowę Mane i musi zejść z boiska aby została mu udzielona pomoc medyczna.

23'

Ivanović nie dokładnie podaje do Hazarda Liverpool przechwytuje piłkę i natychmiast wyprowadza kontrę.

21'

Do tej pory to Liverpool częściej utrzymywał się przy piłce. Zobaczymy czy ta bramka zmieni obraz meczu.

19'

LOVREN! Obrona gospodarzy kompletnie się pogubiła. Po dośrodkowaniu Coutinho Lovren strzela właściwie do pustej bramki.

18'

W ataku goście Branislav Ivanović ponownie fauluje ponownie bez konsekwencji.

16'

15'

Henderson dośrodkowuje nie dokładnie w pole karne zespół w niebieskich koszulkach wybija piłkę, która ponownie trafia do Hendersona po czym oddaje on bardzo niedokładny strzał.

14'

Rzut rożny dla gości.

13'

Nie dokładne podanie w przód i teraz Liverpool ustawia atak pozycyjny.

12'

Stały fragment gry nie przynosi korzyści i już Chelsea w ataku.

11'

Ivanowic najpierw brzydko faluje Lallane a następnie nadeptał po bucie zawodnika z Liverpoolu.Sędzie odgwizduje faul ale na razie bez konsekwencji.

10'

David Louiz nie dokładnie podaje i Liverpool ma szansę na kontrę ale Sturridge niedokładnie posyła piłkę w pole karne gospodarzy.

8'

Chelsea naciska na gości ale na razie bezskutecznie.

7'

Chelsea gra spokojnie krótkimi podaniami na środku boiska.

5'

Chelsea wysokim pressingiem odbiera piłkę i sama ustawia atak pozycyjny.

4'

Liverpool dalej atakuje.

3'

Daniel Sturridge testuje czujność bramkarza gospodarzy na razie nie groźnie.

3'

Składna akcja zespołu gospodarzy ale zatrzymana na 16m.

2'

Oba zespoły wypoczęte ponieważ jak wiemy nie grają w tego rocznej edycji Ligi Mistrzów.

21:00

Gwizdek i gramy. Rozpoczyna zespół gospodarzy. Miejmy nadzieję, iż będzie to dobry i ciekawy mecz.

20:57

Zawodnicy już są w tunelu prowadzącym na stadion. Mecz będzie oglądał komplet publiczności, a sędziować go będzie Martin Atkinson.

20:02

Do tej pory oba zespoły strzeliły po 9 bramek natomiast dużo lepiej bronią gospodarze którzy stracili 4 wobec 7 straconych przez zespół z Liverpoolu.

19:59

Zapraszam Państwa na relacje z pierwszego mecz 5 kolejki angielskiej Premier League. Na Stamford Bridge, miejscowa Chelsea podejmie Liverpool. Jest to mecz nie tylko dwóch faworyzowanych klubów, ale również dwóch niesamowitych trenerów.