Leicester CityLeicester City
0 : 0
Arsenal LondynArsenal Londyn
20:25

Ostatecznie spotkanie kończy się bezbramkowym remisem. Ale emocji w końcówce spotkania nie brakowało! Gospodarze mogą czuć się pokrzywdzeni, gdyż jak pokazały powtórki po faulu na Musie Lisom należał się rzut karny. Remis oznacza, że po 2 kolejkach obie drużyny mają na koncie zaledwie punkt.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji! Dobranoc!

93'

Drinkwater trafił prosto w mur, a po chwili sędzia zakończył to spotkanie!

93'

Kartka dla Holdinga, który faulował tuż przed linią pola karnego

92'

Mahrez mógł przesądzić o losach spotkania, ale świetnie broni Cech!

90'

3 minuty doliczone do drugiej części gry!

89'

Musa przewracany w polu karnym, ale Clattenburg nie gwiżdże! Po chwili w świetnej sytuacji znalazł się Walcott, ale nie udało mu się przelobować bramkarza gospodarzy!

87'

Ahmed Musa zmienia Albrightona. To ostatnia zmiana w Leicester

85'

Oezil stracił piłkę w tłoku. Ostatnie minuty należą jednak do Kanonierów

82'

Vardy świetnie minął Bellerina i próbował podać do Mahreza. Piłkę wyłapuje Cech, gdyż wcześniej odbiła się ona od jednego z graczy gości

81'

Atakuje Arsenal. Walcott otrzymał świetną piłkę, ale zawahał się z oddaniem strzału i dobrze wślizgiem interweniował Morgan!

78'

3 zmiana w ekipie Kanonierów. Na boisku pojawił się Olivier Giroud, który zastąpił Oxlade'a - Chamberlaina

76'

Akcja lewą stroną Oezila zakończona wyłapaniem piłki przez Schmeichela

75'

Uderzenie Walcotta wyłapane przez bramkarza gospodarzy

73'

Wenger dokonał również od razu drugiej zmiany. W miejsce Cazorli wchodzi Mesut Oezil

73'

Pierwsza zmiana w Arsenalu. Wilshere w miejsce Xhaki

70'

Vardy znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, ale zabrakło mu precyzji!

69'

Najpierw dobrze interweniuje na przedpolu Schmeichel, a kilkadziesiąt sekund później równie dobrze Cech

68'

Szybka kontra Leicester City. Mahrez popędził z piłką kilkadziesiąt metrów i zagrał w kierunku Vardy'ego. Piłka ostatecznie nie trafiła do napastnika lisów

68'

Zła centra Sancheza w pole karne rywala

67'

Leonardo Ulloa melduje się na placu gry. Boisko opuścił Okazaki

64'

Cech poradził sobie z uderzeniem Vard'yego!

62'

Kontra Leicester zakończona niedokładnym zagraniem Vardy'ego

60'

Koscielny zablokował strzał Kinga

59'

Bellerin mocno uderza z 25. metrów. Problem polegał na tym, że futbolówka szybowała w sam środek bramki i Schmeichel nie miał problemu z jej wyłapaniem

57'

Walcott wybija piłkę po centrze Albrightona z rzutu rożnego.

56'

Mahrez uderza tuż nad bramką Cecha!

55'

Coquelin fauluje Mahreza. Nie ma drugiej kartki dla gracza Arsenalu!

54'

Konieczna jest jednak zmiana. W miejsce Mendy'ego wchodzi Andy King. Człowiek legenda dla Leicester City

50'

....chociaż Mendy spróbuje jeszcze wrócić na plac gry

49'

Mendy zwija się z bólu. Nie wyglądało to najlepiej. To koniec meczu dla gracza Leicester

48'

Cech zabawił się z Vardym. Kibicom Kanonierów zapewne skoczyło ciśnienie, ale skończyło się tylko na strachu

47'

Albrighton szukał prostopadłym podaniem Vardy'ego, ale dobrze interweniują gracze Arsenalu

46'

Od środka rozpoczęli gracze Leicester City!

19:30

Już za chwilę rozpocznie się druga część spotkania. Czy zobaczymy jakieś bramki? Oby, póki co, piłkarze są już na murawie

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez goli na King Power Stadium, ale także bez większych emocji. Miejmy nadzieję, że druga część dostarczy większych wrażeń.

45'

Nampalys Mendy ukarany kartką

43'

Szybka kontra Leicester. Piłka trafia do Vardy'ego, ten uprzedzony przez Cecha. Chwilę później wydawało się, że podcięty został Drinkwater, ale sędzia nie wskazał na wapno!

42'

Robert Huth w pozornie łatwej sytuacji wybija piłkę na rzut rozny. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu nie trafia do żadnego z graczy Kanonierów

39'

Gracze Arsenalu próbują strzałów z dystansu, ale robią to na razie kiepsko. Tym razem niecelnie uderzał Xhaka

36'

Mahrez dopadł do bezpańskiej piłki, ale po chwili przegrał fizyczne starcie z Koscielnym

35'

Tym razem szczęścia szukał Alexis Sanchez. Strzelił jednak bardzo niecelnie.

34'

Uderzenie Cazorli spokojnie wyłapuje bramkarz gospodarzy.

31'

Cazorla dośrodkował w pole karne. Żaden z piłkarzy znajdujących się w polu karnym nie przeciął tej wrzutki i z trudem Schmeichel odbija piłkę na rzut rożny!

30'

Gracze Arsenalu próbują kombinacyjnie podaniami przedrzeć się w pole karne Lisów. Póki co bez efektów

25'

Oxlade - Chamberlain uderzył zza pola karnego - tuż obok słupka!

24'

Coquelin ukarany kartką za faul na Vardym

23'

Holding świetnie do Walcotta - pomocnik Arsenalu wywalczył rzut rożny. Xhaka dośrodkował w kierunku Holdinga, ale skutecznie wybija piłkę Huth

21'

Strzał z dalszej odległości Monreala zablokowany

19'

Ostre wejście Vardy'ego. Gwizdek arbitra milczy.

17'

Szybka akcja Arsenalu. Sanchez do rozpędzonego Bellerina, ale ten w decydującym momencie źle zagrał w pole bramkowe

15'

Kombinacyjna akcja Sancheza i Cazorli zakończona stratą pilki

13'

Indywidualna akcja Mahreza zakończona niedokładną centra tego gracza.

12'

Fuchs daleko wyrzuca piłkę z autu, ale czujny Rob Holding wybija daleko piłkę

8'

Drinkwater starał się głową odegrać do Vardy'ego, ale zrobił to niedokładnie. Piłkę łapie Cech

7'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Xhaki z rzutu wolnego.

5'

Zatrzymany rajd Okazakiego. Chwilę później japończyk fauluje

3'

Tym razem korner dla Arsenalu. Granit Xhaka centruje wprost na głowę jednego z obrońców gospodarzy

2'

Piersza akcja Lisów. Vardy wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Albrightona w kierunku Morgana niedokładne .

1'

Pierwszy gwizdek Marka Clattenburga!

18:25

Obie ekipy za chwilę zameldują się na murawie King Power Stadium!

18:23

Teoretycznie moglibyśmy mówić o "Polskim" meczu w Premier League, ale niestety w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy ani Bartosza Kapustki, ani Marcina Wasilewskiego, ani także Krystiana Bielika.

18:18

Do składu Lisów wraca Robert Huth. Od pierwszej minuty wystąpi również Nampalys Mendy, który w wyjściowym składzie zastąpił Andy'ego Kinga

18:15

A na ławce rezerwowych Arsenalu mecz rozpoczną: David Ospina, Olivier Giroud, Jack Wilshere, Calum Chambers, Mesut Oezil, Kieran Gibbs oraz Mohamed Elneny

18:11

Tak prezentuje się ławka gospodarzy:

18:09

W wyjściowym składzie Arsenalu jest dziś obecny Laurent Koscielny, którego zabrakło w poprzednim spotkaniu Kanonierów. Od pierwszej minuty zagra również po raz pierwszy w nowych barwach Granit Xhaka

18:02

18:02

17:53

Obie ekipy nie najlepiej rozpoczęły nowy sezon. Leicester City w pierwszym meczu musiał uznać wyższość ekipy Hull City, natomiast Arsenal po ciekawym meczu przegrał u siebie z Liverpoolem 3:4

17:41

Mistrz kontra wicemistrz Anglii w poprzednim sezonie. Starcie sensacyjnego triumfatora w poprzednim sezonie, z drużyną, która co prawda uplasowała się tuż za nią w tabeli, ale i tak sezon mogła uznać za nieudany. Zapraszamy serdecznie na relację tekstową z King Power Stadium, gdzie punktualnie o 18.30 rozpocznie się starcie pomiędzy Leicester City a Arsenalem Londyn!