2 : 4
Villarreal CFVillarreal CF
1. połowa0 : 3
94'

Koniec meczu! Po prawdziwej strzelaninie Villarreal wywalcza awans do półfinału Ligi Europy! Sparcie jednak należą się też wielkie brawa za walkę od pierwszej do ostatniej minuty oraz całe rozgrywki!

91'

Żółta kartka dla Lafaty.

90'

Akcja Villarreal. Z piłką w pole karne wpadł Bakambu, ale jego zagranie z lewej strony szesnastki było niedokładne. Trzy minuty doliczone przez sędziego.

89'

Kolejna okazja dla Sparty! Kovac zablokowany na 11. metrze przed bramką Areoli!

88'

Zamieszanie po rzucie rożnym dla Sparty, ale obrońcy gości ostatecznie sobie poradzili.

87'

Strzał z dystansu Kovaca omal nie przyniósł trzeciego gola! Świetnie broni Areola!

85'

Pięć minut do końca tego meczu. Świetne widowisko w Pradze, ale wynik od dłuższego czasu jest rozstrzygnięty.

82'

Lafata kiksuje w polu karnym! Kolejna okazja dla Sparty.

78'

Żółtą kartkę ogląda też Castillejo, za niesportowe zachowanie.

77'

Żółta kartka dla Konate.

76'

Dośrodkowanie z głębi pola w kierunku Lafaty okazało się zbyt wysokie dla napastnika Sparty. Piłka poza boiskiem.

74'

Matejovsky zza pola karnego uderza minimalnie obok bramki! Znowu było groźnie!

73'

Po centrze Dockala Ruiz uderza głową nieznacznie ponad własną bramką! Poprawka gospodarzy, ale Julis głową nie był w stanie zaskoczyć Areoli.

72'

Sparta się nie poddaje. Gospodarze grają o kolejne gole i zdobywają teraz rzut rożny.

72'

Po mocnym wstrzeleniu piłki w pole karne przez Julisa, niepewną interwencję zalicza Areola i Krejci pakuje piłkę do pustej bramki! 2:4!

71'

GOOOOOOL!!! Krejci!

69'

Teraz łokciem nieładnie potraktował rywala Soldado. Ten gracz ma już na swoim koncie kartkę, ale sędzia Atkinson oszczędził Hiszpana, co nie podoba się kibicom Sparty.

68'

Areola pewnie łapie dośrodkowanie Konate z prawej strony boiska.

66'

Leo Baptistao wchodzi w miejsce Denisa Suareza. Ostatnia zmiana w Villarreal.

65'

Bardzo mocny, płaski strzał z 20 metrów Borka Dockala ląduje w bramce gości! Bramka honorowa dla Sparty!

65'

GOOOOOL!!! Dockal!

63'

Kolejna kartka. Tym razem ukarany Kovac.

61'

Dos Santos zmienia Triguerosa.

60'

Kartka dla Julisa.

58'

Dośrodkowanie Castillejo w pole karne nie dotarło do żadnego z napastników gości.

58'

Po dośrodkowaniu Bakambu w polu karnym uprzedzony został Soldado. Rzut rożny.

57'

Zmiana w Villarreal. Schodzi Gaspar, wchodzi Costa.

56'

Konate wywalczył korner dla Sparty.

55'

Po dośrodkowaniu Dockala, Juris głową uderza ponad poprzeczką. Co więcej, napastnik Sparty był na spalonym.

54'

Odpowiedź gości! Po dobrym podaniu w pole karne fatalnie skiksował Trigueros!

53'

Krejci w akcji indywidualnej nie był w stanie minąć w polu karnym Bailly'ego i stracił piłkę.

50'

Po centrze z prawego skrzydła zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Bakambu i strzałem z bliska podwyższa na 4:0!

49'

GOOOOL!! Bakambu po raz drugi!

48'

Castillejo wywalczył rzut rożny, z którego dwa jego dośrodkowania okazały się niecelne.

46'

Wznawiamy grę w Pradze!

45'

Koniec pierwszej połowy! Sparta grała naprawdę dobrze, ale Villarreal jest zabójczo skuteczne i po dwóch golach w końcówce pierwszej połowy przypieczętowało swój awans do półfinału! 0:3!

45'

Po centrze z rzutu rożnego na pierwszy słupek strzał głową Bruno Soriano jeszcze odbił się od jednego z obrońców Sparty i zupełnie zaskoczył Bicika!

45'

GOOOOOOOL! Bruno Soriano!

45'

Kolejna okazja gości! Castillejo przegrywa jednak pojedynek z bramkarzem!

44'

Gospodarze atakują, a gola strzelają goście! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i błędzie stopera Sparty Samu Castillejo opanował piłkę na 16 metrze i płaskim strzałem podwyższył na 2:0! Villarreal jedną nogą w półfinale!

43'

GOOOOOL!!! Samu Castillejo!

42'

Żółta kartka dla Frydka za faul na Bakambu.

40'

Zmarnowana setka Sparty! Konate z prawej strony pola karnego wycofał przed bramkę, gdzie był Krejci, ale minimalnie spudłował!

39'

Po kolejnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła głową strzela Lafata, ale piłkę pewnie złapał Areola.

37'

Cedric Bakambu i Pierre Aubameyang z Borussii są najlepszymi strzelcami Ligi Europy. Obaj mają po 8 trafień.

35'

Dziwna decyzja sędziego. Frydek ciągnął Soldado za koszulkę i wpadł z nim do bramki, a sędzia ukarał kartką Hiszpana.

33'

Rzut wolny dla gości. Miękka wrzutka Denisa Suareza i obrońcy Sparty musieli wybić piłkę na rzut rożny.

31'

Roberto Soldado z dystansu uderza wysoko ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

29'

Bardzo niecelna główka Jurisa po dośrodkowaniu Krejciego.

27'

Żółta kartka dla Krejciego za faul na Suarezie.

26'

Dockal zablokowany w polu karnym przez Triguerosa! Było groźnie!

25'

Bardzo dobry mecz mamy w Pradze. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów. Gospodarze, mimo tego, że potrzebują dwóch goli do dogrywki, nie zamierzają się poddawać.

21'

Odpowiedź gospodarzy! Areola broni strzał z kilkunastu metrów Dockala!

21'

Dużo się dzieje! Podanie na wolne pole do Soldado, ale ten przy próbie strzału z dystansu fatalnie kiksuje!

20'

Jakiś problem zdrowotny ma Bakambu, który jest teraz opatrywany poza boiskiem.

19'

Groźny strzał z dystansu jednego z zawodników gospodarzy poszybował wyraźnie obok bramki Areoli.

17'

Centra Krejciego wychodzi poza linię końcową boiska.

16'

Szansa dla Sparty! Prostopadłe podanie w pole karne do Dockala, ten strzela z ostrego kąta, ale obok bramki! Gospodarze blisko wyrównania!

14'

Dobre dośrodkowanie Konate z prawego skrzydła, ale Lafata nie zdołał uprzedzić obrońcy gości.

12'

Kolejny atak gospodarzy! Piłka trafia w pole karne do Krejciego, ten uderza płasko z kilkunastu metrów, broni Areola!

10'

Szybka akcja gospodarzy kończy się strzałem z dystansu Dockala. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

8'

Dobre dośrodkowanie Dockala w pole karne, ale tam główkujący Krejci był na spalonym.

6'

Gol dla Villarreal i znowu ten fenomenalny Bakambu! Kongijczyk dostał doskonałe podanie na wolne pole i płaskim strzałem wygrał pojedynek z Bicikiem! Trzeci gol Villarreal w tym dwumeczu, trzeci autorstwa Bakambu!

5'

GOOOOOOOOOL!!! Cedric Bakambu!

3'

Pierwsza groźna akcja gości. Strzał Bakambu nie trafia jednak w bramkę Sparty.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:52

Sędzią tego spotkania będzie doświadczony Anglik Martin Atkinson.

20:46

Rezerwowi Villarreal: Sergio Asenjo, Pablo Iniguez, Jaume Costa, Jonathan dos Santos, Adrian, Leo Baptistao, Samuel Garcia.

20:46

Rezerwowi Sparty: Miroslav Miller, Milan Kadlec, Lukas Vacha, Daniel Kostl, Michal Sacek, Martin Matousek, David Brezina.

20:44

Obok prezentujemy wyjściowe jedenastki obu zespołów. W Sparcie brakuje dzisiaj aż sześciu podstawowych piłkarzy, którzy są zawieszeni albo kontuzjowani!

20:41

W pierwszym meczu tej czesko-hiszpańskiej rywalizacji, rozegranym na El Madrigal, Villarreal pokonał Spartę 2:1. Dla gospodarzy dwa gole strzelił Cedric Bakambu, a honorowe trafienie dla gości zaliczył Jakub Brabec.

20:41

20:37

20:35

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego ćwierćfinału Ligi Europy, w którym Sparta Praga zmierzy się z Villarreal.