Pavel Kralovec kończy mecz. Szachtar Donieck wygrywa ze Sportingiem Braga 4:0!

Rafa Silva mknie prawym skrzydłem, jednak jego dośrodkowanie przecina Andrij Piatow.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Darijo Srna dośrodkowuje, jednak piłka odbija się od Djavana.

86'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza strzelec trzeciej bramki Viktor Kovalenko. W jego miejsce na boisku pojawia się Bernard.

83'

Dośrodkowanie Dentinho zablokowane przez obrońcę Sportingu Braga. Rzut rożny dla gospodarzy.

82'

Piłkarze Szachtara starają się grać długo piłką chcąc utrzymać wynik do końca spotkania.

78'

Andre Pinto wchodzi na boisko, a schodzi Willy Boly.

78'

Podwójna zmiana również w zespole gości. Luiz Carlos schodzi. Mauro wchodzi za niego.

78'

Mircea Lucescu decyduje się na drugą zmianę. Taison już dzisiaj więcej nie pogra, jego miejsce zajmuje Dentinho

77'

Zmiana u gospodarzy. Marlos opuszcza boisko i zmienia go Eduardo.

74'

Ricardo Ferreira może mówić o wielkim pechu. Piłka po strzale zawodnika Szachtara odbija się od niego i trafia do bramki strzeżonej przez Matheusa.

74'

GOOOLL!!! Czwarta bramka gospodarzy! Ricardo Ferreira strzela drugiego gola samobójczego!

71'

Nikola Vukcevic przejmuje piłkę i oddaje strzał, jednak pozostawia on wiele do życzenia.

65'

Fantastyczny strzał oddał Josue, jednak Andrij Piatow popisuje się bardzo dobrą interwencją i wybija piłkę na rzut rożny!

64'

Mecz zrobił się bardzo otwarty. Obie drużyną dążą do zdobycia gola.

63'

Rafa Silva strzelił z bardzo mocno zza pola karnego, ale został zablokowany przez obrońcę.

62'

Faul Darijo Srny. Rzut wolny dla gości.

59'

Rajd Viktora Kovalenko. Piłkę wybijają jednak obrońcy drużyny przeciwnej. Rzut rożny dla Szachtara.

57'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Wilson Eduardo. Wchodzi Nikola Stoilijković.

55'

Kartka dla zawodnika Bragi. Jest nim Luiz Carlos.

53'

Kolejna akcja gospodarzy! Maksym Malyshev bardzo groźnie strzela, jednak dobrze spisuje się Matheus.

50'

Darijo Srna wykonał piękne podanie w pole karne, do którego dopada Viktor Kovalenko i pokonuje bramkarza rywali.

50'

GOOOLL dla Szachtara. Bramkę strzela Viktor Kovalenko!!!

49'

Rafa Silva wykonał efektowny rajd na bramkę Szachtara, jednak wracający obrońca zdołał zabrać mu piłkę.

48'

Faul Ricardo Ferreiry. Rzut wolny dla Szachtara.

46'

Rozpoczynamy II połowę!

45'

Sędzie Pavel Kralovec kończy pierwszą połowę.

43'

GOOOLL dla Szachtara!!! Ricardo Ferreira strzelcem bramki samobójczej!

40'

Strzał z dystansu Taisona przelatuje wysoko nad poprzeczką.

38'

Dobra akcja Djavana, który próbował zacentrować piłkę do Ahmeda Hassana. Piłka była jednak minimalnie za mocna.

36'

Rafa Silva próbuje podać do któregoś z kolegów , jednak piłka odbija się od obrońców Szachtara. Rzut rożny dla gości.

34'

Piłka po kontrataku trafia na lewe skrzydło do Ismaily'ego, jednak ten trafia obok słupka.

30'

Strzał Marlosa zablokowany przez obrońcę Bragi.

29'

Świetna szansa gospodarzy. Facundo Ferreyra uwolnił się od obrońców rywali, jednak piłka po jego strzale trafia w słupek!

28'

Taison przyjmuje piłkę z rzutu wolnego, jednak piłkę odbierają mu obrońcy.

25'

GOOOLL!!! Dario Srna wykorzystuje rzut karny!

24'

Bramkarz Bragi ukarany żółtą kartką.

24'

Matheus Matheus fauluje jednego z zawodników Szachtara we własnym polu karnym! "11" dla gospodarzy!

23'

Piłkarze Bragi nie odpuszczają i są bardzo groźni w ofensywie.

20'

Indywidualna akcja Ahmeda Hassana. Piłka wychodzi na rzut rożny.

17'

Josué uderza z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

15'

Pierwsza w tym meczu żółta kartka. Otrzymuje ją zawodnik Sportingu Braga, Willy Boly.

15'

Ewidentnie faulowany w polu karnym został Ahmed Hassan, jednak arbiter tego spotkania tego nie zauważył i podyktował jedynie rzut rożny dla Bragi!

13'

Szachtar zaczyna dominować. Piłkarze Bragi są coraz mocniej spychani do defensywy.

10'

Akcja lewą stroną Ahmeda Hassana. Jego podanie wychodzi poza boisko. Rzut rożny dla Bragi.

8'

Kolejna akcja Bragi. Djavan dośrodkowuje w pole karne, jednak bardzo niecelnie.

5'

Dobra akcja gości. Viktor Kovalenko wyszedł na czystą pozycję, jednak obrońcy Szachtara ratują sytuację wybijając piłkę poza boisko.

4'

Josue fauluje. Rzut wolny dla gospodarzy.

2'

Darijo Srna próbował długiego podania, jednak piłkę przechwycili obrońcy Bragi.

1'

Zaczynamy! Pierwsi przy piłce zawodnicy Szachtara.

20:45

Piłkarze od dłuższego czasu w rozgrzewce.

20:36

Piłkarze Bragi stoją przed bardzo trudnym wyzwaniem. Przegrywając pierwszy mecz 1:2 grając u siebie postawili się w ciężkiej sytuacji.

20:34

Obie drużyny w weekend zremisowały swoje spotkania ligowe. Szachtar zremisował na wyjeździe ze Stalą Dniprodzerzhynsk 3:3. Braga podzieliła się punktami z Moreirense, remisując przed własną publicznością 1:1.