Villarreal CFVillarreal CF
2 : 1
Sparta PragaSparta Praga
90'

KONIEC. Piłkarze Villarreal po bardzo dobrej grze pokonują Spartę Praga 2:1. Mimo znaczącej przewagi gospodarzy awans jest sprawą otwartą.

90'

Piłkarze Sparty Praga nie poddają się, jednak różnica klas na korzyść gospodarzy jest widoczna.

90'

Sędzia dolicza do drugiej połowy meczu 3 minuty

88'

Vitezslav Lavicka również dokonuje ostatniej bramki. Na boisku melduje się David Lafata. Schodzi Marek Matejovsky

86'

Dobrze w pole karne z prawej strony wbiegł Baptistao, jednak strzela obok słupka.

83'

Ostatnia zmiana trenera Marcelino. Z boiska schodzi zdobywca dwóch bramek Bakambu, a w jego miejsce Adrian.

81'

Sparta gra w drugiej połowie lepiej, jednak mimo wszystko to gospodarze mają miażdżącą przewagę.

77'

Zmiana również w drużynie gospodarzy. W miejsce Jaume Costy wchodzi Adrian Marin

73'

Zmiana w zespole gości Schodzi Lukas Julis. W jego miejsce Kehinde Fatai.

73'

Fenomenalna interwencja Davida Bicika, który dwukrotnie broni strzały z bliskiej odległości. Bakambu miał szansę na trzeciego gola!

73'

Kovac ofiarnie ratuje zespół przecinając tor lotu piłki. Dotyka przy tym lekko piłkę ręką, jednak sędzia nie odgwizduje karnego dla drużyny Villarreal.

72'

Rzut rożny dla gospodarzy.

71'

Sparta nie odpuszcza i mimo, że to "Żółta łódź podwodna" przeważa do Czesi też próbują strzelić gola.

63'

GOOOLLL dla gospodarzy. drugie trafienie Bakambu!!!

62'

Zmiana w zespole Villarreal. W miejsce Samu Castillejo wchodzi Leo Baptistao.

61'

Gospodarze mozolnie atakują Spartę, jednak nie mogą przebić się przez obronę gości.

51'

David Bicik popisał się świetną internewcją i zatrzymał strzał Roberto Soldado.

49'

Dwukrotnie lewym skrzydłem dobrą akcję przeprowadził Krejci. Najpierw piłkę po jego dośrodkowaniu sparował Asenjo, a następnie nie dużo zabrakło aby dopadł piłki po podaniu kolegi.

46'

Piłkarze Villarreal rozpoczynają drugą połowę!

45'

Sędzia Ovidiu Hategan zakończył pierwszą połowę.

45'

GOOOOOLL dla Sparty! W ostatniej akcji mecz zawodnicy Sparty mieli rzut rożny, po którym Jakub Brabec strzela bramkę!

45'

Mocny strzał zza pola karnego Matejovsky'ego broni Asenjo.

45'

Sędzia dolicza do pierwszej połowy 3 minuty.

43'

Arbiter Hategan żółtą kartką ukarał Costę Nhamoinesu.

41'

Kolejna żółtka kartka - tym razem dla zawodnika Sparty Marka Matejovsky'ego za zagranie ręką.

40'

Żółta karta dla Jaume Costy za niesportowe zachowanie.

39'

Rzut wolny z głębi pola dla Sparty Praga

33'

Bardzo dobrze głową uderzył Bakambu, jednak Bicik wykazał się świetną interwencją!

31'

Faul Brabeca na zawodniku Villarreal. Środkowy obrońca Sparty ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla gospodarzy.

31'

Przewaga w posiadania piłka na korzyść gospodarzy w stosunku 59% - 41%

28'

Trener Sparty zmuszony wprowadzić Radoslava Kovaca, z miejsce kontuzjowanego Mario Holka.

27'

Holek kontuzjowany. Za chwilę zmiana

25'

Piłkarze Sparty wybijają piłkę na aut, po tym jak w pojedynku główkowym ucierpiał Castillejo.

20'

Krejci dobrze wszedł w pole karne. Otrzymał piłkę i trafił do bramki, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

16'

Kolejny groźny rzut rożny dla gospodarzy! Piłkę minimalnie niecelnie uderza głową Soldado!

13'

Świetna Villarreal! Piłka trafiła do Castillejo, który wbiegł w pole karne jednak piłkę wybija Costa.

10'

Rzut rożny dla piłkarzy Villarreal, po którym było groźne pod bramką Bicika. Piłka ostatecznie opuszcza boisko.

8'

Dobra akcja lewą stroną Castillejo, jednak jego dośrodkowanie obrońcy Sparty wybijają na aut.

7'

Zderzenie Costy i Konate. Potrzebna pomoc medyczna.

3'

GOOLL!!! Fatalne wybicie bramkarza Sparty Praga, który nabił piłką Bakambu, a ta wleciała do bramki! 1:0 dla gospodarzy!!!

21:05

Rozpoczynają piłkarze Sparty Praga!

21:03

Już za chwilę rozpocznie się walka o półfinał. Czas na hymn Ligi Europy!

20:57

El Madrigal gotowa do rozpoczęcia meczu

20:53

W tej edycji Ligi Europy Sparta Praga jest niepokonana. Czy "Żółta łódź podwodna" jako pierwsza wygra z wicemistrzem Czech?

20:49

Rezerwowi Sparty: Kehinde Fatai, Milan Kadlec, Radoslav Kovac, David Lafata, Marek Stech,Ondrej Zahustel

20:48

Rezerwowi Villarreal: Alphonse Areola, Leo Baptistao, Pablo Iniguez, Matias Nahuel Leiva, Adrian Lopez, Adrian Marin, Tomas Pina

20:43

Faworytami do awansu są bez wątpienia gospodarze, jednak piłkarze Sparty pokazali już w tej edycji Ligi Europy, że potrafią sprawić niespodziankę.