Atletico MadrytAtletico Madryt
2 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
96'

Atletico wygrywa 2-0 po dublecie Griezmanna i jest w półfinale Ligi Mistrzów!!! Barca nie obroni Ligi Mistrzów.

93'

Stefan Savić za Augusto Fernandeza.

91'

To powinien być karny dla Barcy! Gabi ręką w polu karnym, ale jest rzut wolny dla Barcy.

90'

I od razu kartka Correy.

90'

Correa zmienia Griezmanna.

88'

Griezmann nie myli się z jedenastu metrów! Atletico prowadzi 2-0! Atletico o krok od półfinału!!!

87'

Iniesta ręką w polu karnym! Jedenastka dla Atletico!

86'

Diego Godin z kartką.

83'

Wrzutka z wolnego na Pique, stoper Barcy idealnie wyczyszczony przez Filipe Luisa.

82'

Turan faulowany trzydzieści metrów od bramki Atleti. Wolny dla Barcy.

79'

Atletico pierwszy raz od dłuższego czasu ma piłkę w posiadaniu przez więcej niż kilkanaście sekund.

76'

Neymar z kartką za atak na nogi Godina. Zasłużona kartka.

75'

Górna piłka, Messi pofrunął wysoko, ale Oblak skutecznie piąstkuje.

73'

Yannick Ferreira Carrasco schodzi z boiska. Wchodzi Thomas Partey.

71'

Luis Suarez z kartką za brutalny atak łokciem na twarz Diego Godina.

69'

Dośrodkowanie Truana na Suareza, ten nie miał czystej pozycji i uderzył niedokładnie.

68'

Kartka dla Gabiego za przytrzymywanie Leo Messiego.

66'

Prostopadła piłka do Luisa Suareza, Urugwajczyk znakomicie się uwolnił, uderzył czubkiem buta, ale wprost w Oblaka.

64'

Iniesta schodzi. Przy gwizdach trybun na murawę wbiega Arda Turan, były piłkarz Barcy.

64'

Sergi Roberto zmienia Daniego Alvesa.

62'

Diego Godin wybija piłkę z piątego metra od bramki.

61'

Griezmann ruszył w samotny rajd. Jego strzał wybroniony przez Ter Stegena.

59'

Koronkowa akcja Barcy, Alba znalazł się na prawej stronie, dośrodkował, piłka wybita z pola karnego.

58'

Wsteczna piłka do Messiego, strzał Argentyńczyka zablokowany.

58'

Barcelona zupełnie nie może się połapać. Atletico dobrze w defensywie.

55'

Centra Alvesa po raz kolejny nieudana.

54'

Główka Augusto Fernandeza, poprzeczka ratuje Ter Stegena!

53'

Koke dośrodkowuje w pole karne, Pique z Busquetsem do spółki wybijają piłkę.

51'

Juanfran podawał na pustą bramkę do Griezmanna, ale Busquets przerwał podanie.

49'

W pierwszej połowie Barcelona tylko raz dotknęła piłkę w polu karnym Atletico!

47'

Pierwsza groźna akcja Atletico, Pique dobrze interweniuje.

46'

Barca zaczyna drugą połowę!

45'

Atletico prowadzi po pierwszej połowie 1-0 z Barceloną po golu Antoine'a Griezmanna. Przypomnijmy, ten wynik daje awans do półfinału gospodarzom. Wracamy za kwadrans.

44'

Centra Iniesty nieudana, Atletico pędzi z kontrą.

41'

Neymar celował w okienko, Oblak dobrze interweniuje.

39'

Starcie Suareza z Godinem. Piłkarz Atletico leży na murawie, mamy przerwę w grze.

37'

Koke dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, a niekryty Griezmann głową pokonał Ter Stegena.

36'

Antoine Griezmann!!! 1-0 dla Atletico!!!

34'

Koronkowo rozegrana akcja zakończona nieudaną wrzutką Daniego Alvesa. Oblak takie piłki łapie w zęby.

33'

Messi uderzał, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką. Wciąż bezbramkowy remis.

32'

Andres Iniesta mocno wycięty przez Diego Godina w okolicach dwudziestego piątego metra od bramki Jana Oblaka. to będzie dobra okazja na strzał z rzutu wolnego dla Leo Messiego.

30'

Luis Suarez wychodził z kontrą, Urugwajczyk faulowany przez swojego rodaka, Diego Godina. Mogła być kartka, ale Rizzoli nie wyjmuje kartonika.

28'

Gerard Pique poślizgnął się we własnym polu karnym. Rywale sugerują faul, jednak powtórki pokazują jasno, że nic nie było.

26'

Suarez na lewym skrzydle, jego wrzutka zablokowana przez Diego Godina.

24'

Koke urwał się Alvesowi, Brazylijczyk ratował się faulem na zawodniku Rojiblancos.

22'

Carrasco minął Pique i parł na bramkę, ale do obrony wrócił Leo Messi, który wygarnął mu piłkę.

19'

Koke wypuścił Griezmanna, jednak Jordi Alba nie dał się zaskoczyć. Rzut rożny dla Atletico.

18'

Fani Barcelony na Vicente Calderon:

16'

Pierwsza ofensywna akcja Neymara w tym meczu. Brazylijczyk wyrzucił się poza linię boczną, ale przy bandach reklamowych Diego Godin starł się z piłkarzem Barcy. Iskrzy na murawie.

15'

Augusto Fernandez mocno wchodzi w nogi Neymara. Tym razem obyło się bez kartki.

13'

Atletico głęboko cofnięte, Barca z problemami przedostaje się pod pole karne rywali. Ekipa z Katalonii ogranicza się do długich piłek z obrony w kierunki tria MSN.

11'

Ostatnie 7 meczów pomiędzy Barcą a Atletico pod wodzą Luisa Enrique Barcelona wygrała.

10'

Mocna centra Carrasco z prawej flanki, ale nikt nie przeciął tego podania w polu karnym.

9'

Strzał Mascherano zablokowany. Piłka poza boiskiem, Barca wznowi z autu.

8'

Atleti wychodzi z kolejnym atakiem. Carrasco próbował lobować Ter Stegena. Zagranie nieudane, Niemiec wznowi grę od bramki.

7'

Filipe Luis dośrodkowuje na pole karne, Antoine Griezmann niekryty strzela głową. Kolejna interwencja portero Barcy.

6'

Barca w ataku pozycyjnym, sporo niedokładności w rozgrywaniu.

4'

Mocny strzał Carrasco wprost w Ter Stegena. Pierwsze celne uderzenie w meczu.

2'

Juanfran przedarł się na prawej stronie. Podał w pole karne na piaty metr, tam futbolówkę wybił obrońca Barcelony, ale prosto do Gabiego. Strzał piłkarza gospodarzy poszybował nieznacznie ponad poprzeczką.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra Rizzolego. Zaczynamy spotkanie!

20:45

20:42

Na Estadio Vicente Calderon rozbrzmiał już hymn Ligi Mistrzów. Przed nami losowanie z udziałem kapitanów obu drużyn.