Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
2 : 0
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
94'

KONIEC MECZU! Pogoń ogrywa Rozwój 2:0! To tyle z naszej strony! Dziękuje, Sebastian Chmielak!

91'

Jeszcze 3 minuty doliczonego czasu gry i będzie po meczu.

91'

Gołębiewski ukarany kartką.

89'

Michał Gałecki ukarany kartonikiem.

86'

Augustyniak z 17. metra huknął tuż obok bramki.

84'

Pawłowski na raty łapie piłkę.

84'

Rybicki długo holował piłkę i z 15. metra przestrzelił, ale siedlczanie rozpoczną grę z narożnika.

81'

Misztal ratuje swój zespól po strzale jednego z gości!

79'

Kun wywalczył korner dla gości.

77'

Do końca meczu coraz bliżej. A pociąg o nazwie 1. liga zaczyna uciekać Rozwojowi.

75'

Żak zastępuje Winiarczyka.

72'

Augustyniak podawał, czy strzelał? Piłka wylądowała na aucie.

70'

Duda zmienia Dmowskiego.

69'

Wrzesiński zagrał do Gołębiewskiego, a ten skiksował z kilkunastu metrów!

68'

Gołębiewski w asyście dwóch rywali uderzył jakieś 2 metry nad bramką.

67'

Rozwój stara się teraz atakować wszystkimi zawodnikami "z pola".

65'

Misztal ratuje Pogoń! Zatrzymał on Czerkasa, a fatalny błąd popełnił Zembrowski!

64'

Dobra okazja gości, ale arbiter przerywa grę. Był faul.

62'

Jaroszek zastępuje Kozłowskiego.

61'

Wrzesiński niefortunnie interweniuje i będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

59'

Rozpaczliwe interwencje przyjezdnych we własnej szesnastce.

59'

Gołębiewski strzelał z przewrotki na 17. metrze! Pawłowski broni!

58'

Chyła wywalczył kolejny korner dla gospodarzy.

56'

Rybicki spróbował z 16. metra zaskoczyć Pawłowskiego. Nie udało się.

55'

Wróbel soczyście strzelił z 17. metra, ale pewnie interweniuje Misztal.

53'

Augustyniak zagrał przed bramkę rywali, ale tam nie było żadnego z miejscowych.

52'

Augustyniak z 20. metra obok lewego słupka bramki katowiczan.

49'

Mecz ogląda 1618 widzów.

49'

Atak pozycyjny siedlczan zakończony niedokładnym zagraniem Rybickiego.

48'

Bomba Rybickiego wybita przez jednego ze stoperów.

46'

Jonkisz zastąpił Dzięgielewskiego w przerwie.

46'

Od środka zaczynają gospodarze! Gramy, gramy!

17:58

Goście wrócili już na murawę. Czekamy na siedlczan.

45'

Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy Pogoń Siedlce prowadzi z Rozwojem Katowice 2:0!

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

42'

Kontuzjowanego Osolińskiego zmienia Paczkowski.

41'

Były zawodnik Dolcanu wraca na murawę.

39'

Osoliński leży na murawie.

38'

Kopczyk zmienia Menzela.

36'

Dmowski uderzył bardzo niedokładnie, ale wychowanek Pogoni reklamuje, że powinien być korner.

35'

Celne uderzenie Winiarczyka.

34'

Niepewne wybicie jednego z zawodników Rozwoju. Goście w defensywie popełniają proste błędy.

32'

Żytko faulowany we własnym polu karnym. Do piłki podejdzie Misztal.

30'

Wróbel centrował z rzutu wolnego i przyjezdni rozpoczną grę od narożnika tym razem.

28'

Wrzesiński wybija piłkę poza boisko. Rozwój gra atakiem pozycyjnym.

26'

Czerkas próbował wymusić rzut karny.

25'

Gołębiewski z kilku metrów przestrzelił, to powinien być gol!

24'

Oczywiście mowa o rezerwowych.

23'

Zawodnicy Rozwoju ruszyli do rozgrzewki.

23'

Augustyniak strzela celnie z 18. metra i pewnie futbolówkę łapie golkiper rywali.

22'

Wróbel trafił tylko w mur.

20'

Zembrowski tuż przed polem karnym powalił Kuna, będzie dobra okazja dla gości!

19'

Kolejny błąd Pawłowskiego, który wypuścił piłkę i został przelobowany przez defensora Pogoni!

18'

WRZESIŃSKIIII!!!!

16'

Goście przez dłuższy czas próbowali rozegrać piłkę, ale nie zdołali zakończyć akcji strzałem.

14'

Akcja za akcję. Mecz naprawdę może się podobać.

12'

Gołębiewski kapitalnie zabrał się z piłką i rozegrał akcję z Dzięgielewskim, ale w kluczowej fazie ten drugi źle podał.

11'

Kapitalne uderzenie z dystansu Nowaka, ale jeszcze lepiej broni Misztal!

10'

Kolejny strzał na bramkę Pawłowskiego, ale tym razem nie musi interweniować.

9'

Od autu rozpoczną goście.

8'

Dziegielewski zablokowany i będzie korner dla miejscowych.

7'

Wrzesiński oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

6'

Misztal złapał kolejną piłkę. Dobre, początkowe minuty w Siedlcach.

5'

Napastnik Pogoni wykorzystał nieporozumienie defensora Rozwoju z Pawłowskim, odebrał piłkę i wpakował ją do siatki!

4'

GOŁĘBIEWSKIIIIIII!!!!

2'

Kozłowski przedarł się prawą stroną, ale jego centrę wyłapał Misztal.

17:02

Kapitalna atmosfera na trybunach! Zaczynają goście!

1'

Osoliński szukał Rybickiego, ale zagrał niedokładnie.

16:56

W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała z Olimpią Grudziądz 1:2, a Rozwój uległ Kluczborkowi 0:1.

16:54

W Siedlcach słonecznie i wietrznie. Ciekawe, czy na boisku równie sporo będzie się działo.

16:54

Rezerwowi Rozwoju: Soliński, Mielnik, Jaroszek, Kopczyk, Tkocz, Żak, Gielza

16:52

Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Dybiec, Paczkowski, Maćkowski, Świerblewski, Jonkisz, Duda

16:52

Jest to starcie o życie. Oba zespoły w tym momencie zamykają ligową tabelę (nie licząc Dolcanu).

16:50

Witamy serdecznie! Za kilka minut rozpocznie się mecz 1. ligi: Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice!