Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
0 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
94'

KONIEC! Pogoń - Miedź 0:0! To tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak!

93'

Garuch melduje się w miejsce "Łobo".

91'

Augustyniak z 25. metra uderzył obok bramki strzeżonej przez Kapsę.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

87'

Do końca spotkania coraz bliżej. Czyżby trzeci mecz z rzędu bez bramki Miedzi?

86'

Forsell po raz enty, ale niecelnie.

86'

Misztal broni lekki strzał Forsella.

83'

Forsell z rzutu wolnego minimalnie przestrzelił. Mocne uderzenie z 25. metra!

83'

Arbiter co kilkadziesiąt sekund podgrzewa atmosferę na trybunach i na murawie.

81'

Zawody mizerniutkie. Chyba skończy się faktycznie bez bramek.

78'

Bartczak otrzymuje żółtą kartkę.

78'

Po chwili arbiter daje Dudzie czerwoną kartkę. Czy ktoś to rozumie?

76'

Kartonik dla Dudy.

75'

MMA na boisku. Będą kartki!

75'

Labukas tym razem strzelił nad poprzeczką z 15. metra.

73'

Labukas! Litwin urwał się Zembrowskiemu, ale świetnie nogami piłkę zatrzymał Misztal!

72'

Stasiak ukarany kartką.

71'

Goście wywalczyli korner.

69'

Litwin zastępuje Ślusarskiego.

67'

Zaraz Labukas pojawi się na murawie.

66'

Wrzesiński uderzył w boczną siatkę, ale został on złapany na pozycji spalonej.

64'

Szybka kontra gości. Jestesmy teraz pod bramką Misztala.

63'

Po interwencji Midzierskiego siedlczanie rozpoczną grę z narożnika.

62'

Wieje nudą na siedleckim obiekcie.

59'

Misztal uruchomił Dudę, a piłka odbiła się od pleców napastnika Pogoni i strata.

58'

Wreszcie goście pokazali ciekawą sytuację. Piłka centrowana na 5. metr wpadła pod nogi Ślusarskiego. Skutecznie zdołał jednak interweniować Misztal!

53'

Tempo zawodów jest słabe. Pogoń stara się konstruować akcje ofensywne, a Miedź? Legniczanie wyglądają dziś blado.

51'

Strzelał jednak Forsell, a piłka trafiła w mur.

50'

Zembrowski zagrał przypadkowo ręką na 20. metrze. Dobra szansa przed Gargułą.

48'

Dwie akcje siedlczan, jednak Kapsa nie został zmuszony do interwencji.

47'

Forsell urwał sie Zembrowskiego. zagrał wzdłuż bramki na 5. metr, a tam Łobodziński fatalnie przestrzelił!

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Od środka rozpoczynają goście!

45'

Do przerwy bez bramek. Wracamy za kwadrans!

44'

Ślusarski dopadł do centrowanej piłki przez Gargułę i trafił w boczną siatkę.

43'

Sporo błędów z obydwu stron. Sobotnie przesilenie?

41'

Chyła strzelił z 17. metra, ale broni pewnie Kapsa.

41'

Duda wygonił się pod linię końcową boiska i Pogoń rozpocznie grę od narożnika.

39'

Jeden z defensorów Miedzi wybija piłkę z pola bramkowego.

39'

Strzał Forsella przyblokowany przez Jonkisza.

35'

Miedź straciła impet. Pogoń natomiast też nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Mecz na typowe 0:0.

32'

Dodajmy, że Pogoń gra dziś w biało-niebieskich strojach, a legniczanie w jednolitych, czerwonych kompletach.

30'

Za nami pół godziny zawodów i trzeba sobie jasno powiedzieć: nie są to Gran Derbi.

27'

Wrzesiński zagrał do Rybickiego, ale szybszy ponownie Kapsa.

26'

Kluczbork prowadzi w Bełchatowie już 2:0. Oj ciasno, ciasno w tabeli.

24'

Kapsa ubiegł Dudę.

23'

Misztal interweniuje na przed polu niczym Neuer.

21'

Łobodziński wyszedł sam na sam, ale Misztal i Zembrowski na spółkę uchronili Pogoń od straty bramki!

18'

Dwie sytuacje Pogoni. najpierw Gołębiewski z 5. metra nie trafił w piłkę, a kilkanaście sekund później nad poprzeczką uderzył Rybicki.

18'

Przewaga w posiadaniu piłki podopiecznych Tarasiewicza jest znaczna, a nawet bardzo znaczna.

17'

Rybicki nie dopadł do prostopadłej piłki. Szybszy był Midzierski.

15'

Mimo przewagi, legniczanie oddali jeszcze strzału na bramkę Misztala.

13'

Jednak więcej z gry mają przyjezdni.

12'

Spokojne tempo zawodów.

9'

Gwizdy spotkały Łobodzińskiego, który dobre kilkadziesiąt sekund zwijał się z bólu, po czym wstał i grał dalej.

8'

Od początku zawodów to zespół z Dolnego Śląska dłużej utrzymuje się przy futbolówce.

6'

Świetna kontra gospodarzy! Jonkisz wypuścił w uliczkę Dudę. Ten odwrócił się, rozciągnął do Wrzesińskiego. Prawy defensor Pogoni zagrywał wzdłuż bramki, jednak skutecznie interweniował Kapsa!

4'

Legniczanie długo się utrzymywali przy piłce. Dopiero Paczkowski zastopował zapędy gości, a chwile później Jonkisz nieskutecznie zagrywał prostopadle do Gołębiewskiego.

2'

Łobodziński wywalczył pierwszy korner w dzisiejszym spotkaniu.

2'

Wrzesiński zagrywał do Gołębiewskiego, ale był snajper Dolcanu został powstrzymany w szesnastce Miedzi.

18:02

Od środka rozpoczynają siedlczanie, gramy!

17:59

Jacek Małyszek wyprowadza obie jedenastki na murawę!

17:49

rezerwowi Miedzi: Smug, Artjunin, Cierpka, Garuch, Gancarczyk, Lakubas, Subbotin.

17:49

rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Dybiec, Wójcik Bodziony, Ciulak, Krawczyk, Barciak

17:39

W Siedlcach dziś ładna pogoda. Piłkarze nie powinni narzekać na warunki atmosferyczne.

17:38

Pogoń o ligowe punkty trzykrotnie rywalizowała z Miedzią. bilans gier jest remisowy: 1-1-1. W ostatnim meczu oba zespoły podzieliły się punktami. Mecz rozegrany na Dolnym Śląsku zakończył się wynikiem 1:1.

17:24

W ostatniej kolejce siedlczanie w Suwałkach Wigrom 1:3, a legniczanie bezbramkowo zremisowali na Opolszczyźnie z MKS-em Kluczbork.

17:20

Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty. Zatem możemy spodziewać się zaciętego pojedynku na siedleckim obiekcie.

17:10

Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie! O godz. 18 rozpocznie się mecz 1. ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Miedzią Legnica!