Bentaleb powstrzymuje kontratak gości i otrzymuje żółty kartonik

Bedzie rzut wolny dla gospodarzy z 17 metrów po faulu Albrightona

Harry Kane nie daje szans Schmeichelowi, uderza mocno i precyzyjnie. 2:2!

Do piłki podchodzi Kane

88'

Rzut karny dla Tottenhamu! Dier zagrywa piłkę ręką po dryblingu Rose'a

87'

Alli główkuje bedąc tyłem do bramki i jest o krok od zaskoczenia duńskiego golkipera

86'

Świetna próba Bentaleba z dystansu, jeszcze lepsza interwencja Schmeichela

84'

Ulloa nie opanował dobrze piłki na 16 metrze

80'

Okazaki najwyżej wyskoczył w polu karnym Spurs, ale nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę Vorma

80'

Albrighton przytomnie daje się sfaulować Rose'owi

78'

Son nie przejmuje prostopadłej piłki

77'

Koguty próbują rozszarpać defensywę Lisów, na razie bezskutecznie

74'

Ostatnia roszada w drużynie gospodarzy - za Chadliego wchodzi Alli

72'

Chilwell poprawnie powstrzymuje szarżującego Tripplera

71'

Niedokładne zagranie Eriksena do wbiegającego w pole karne Sona

69'

Bentaleb od razu po wejściu próbował uderzać z dystansu, bardzo niecelnie

68'

Bentaleb

68'

Podwójna zmmiana w drużynie Spurs. wchodzą Kane oraz...

66'

Pierwsza zmaina w dzisiejszym spotkaniu, za Graya na placu gry melduje się Albrighton

64'

Gray uderza z narożnika pola karnego, piłka podbita jeszcze przez któregoś z zawodników gospodarzy o centymetry mija bramkę Vorma

63'

Harry Kane rozpoczyna rozgrzewkę. Czyżby to on miał rozanielić kibiców na White Hart Lane

62'

Ładne przejście Carrolla w kole środkowym

58'

Wasilewski blokuje dzielnie strzał Sona z pola karnego

56'

Jeszcze raz piłkarze Pocchettino koronkowo rozegrali akcję, strzał Onomaha trafia w jednego z obrońców "Lisów"

55'

Szybka wymiana podań w środku pola gospodarzy, dośrodkowanie Tripplera nie dociera jednak do żadnego z zawodników w biało-czarnych koszulkach

53'

Okazaki biega jak szalony, obronie Tottenhamu dwoi się w oczach

50'

Zamieszanie po rzucie rożnym dla Tottenhamu, ostatecznie piłka po ekwilibrystycznym strzale Chadliego mija w znacznej odległości bramke Schmeichela

49'

King z pierwszej piłki zagrał do Okazakiego, ten jednym balansem ciała położył dwóch defensorów gospodarzy, uderzył na bramkę, piłka odbiła sie od Vorma i trafiła znów pod nogi Japonczyka, który dokonczył dzieła

48'

GOOOL! Okazaki! Cóż za wejście smoka!

46'

Niepewna interwencja Vorma po główce Benalouane

46'

Czas rozpocząc drugie 45 minut

46'

W przerwie trener Ranieri postanowił wprowadzić na murawę Shinjiego Okazakiego

47'

Koniec pierwszej części gry! Domination Tottenhamu

47'

Kolejny stały fragment dla "Lisów", Gray wrzuca piłkę z rzutu rożnego, Vorm wyjaśnia sprawę

44'

Rzut wolny dla Leicester, Vorm świetnie interweniuje na przedpolu

43'

Strzał Graya podbity przez defensorów Spurs i piłką posłusznie ląduje w koszyku Vorma

41'

Carroll jeszcze raz próbował przeszyć defensywę gości prostopadła piłkę, tym razem De Laet znajduje się na linii podania

38'

Onomah przewraca się w polu karnym po starciu z Chilwellem, ale gwizdek sędziego pozostaje niewzruszony na ów kontakt skrzydłowego z murawą

36'

Gospodarze dominują absolutnie nad rywalami

33'

ładny drybling Chadliego już w polu karnym Leicester, ale Chadliemu nie udaje się zagrać do partnerów

32'

Chadli uderzał z dystansu, po ziemi, tuż przy słupku, ale zbyt anemicznie by pokonać Schmeichela

29'

Kontratak gości, Vorm przechwytuje piłkę zmierzającą do potulnie ułożonej fryzury Ulloi

28'

Niebywale piękne zagranie Carrolla do Rose'a, lewy obrońca Spurs zagrywa jednak niedokładnie w "szesnastkę" gości

26'

Nieporozumienie Ulloi z Grayem, którzy wzajemnie blokowali swoje zagrania

24'

Fatalny błąd Vorma, który za krótko wybija piłkę, dopada do niej Andy King, ale jego lob ląduje w rękawicach golkipera Tottenhamu

21'

Wasilewski świetnie urwał się w polu karnym pilnujacemu go Alderweireldowi przy rzucie rożnym i mocną główką wyrównał stan pojedynku na White Hart Lane! Bestia ze Wschodu atakuje

20'

GOOOOOL! MARCIN WASILEWSKI!

18'

Son przedzierał się środkiem, rozpaczliwy wślizg De Leata przerywa akcję Koreańczyka

17'

Z rzutu wolnego dla prawonożnych uderzał Eriksen, Schmeichel pewnie piąstkuje z miejsca

16'

Wasilewski naprawiał faulem złe wybicie swojego partnera i wykosił Rose'a

14'

Świetny pressing gospodarzy, piłkarze Leicester mają tyle miejsca ile młodzi ludzie w jakimkolwiek lokalu w piątkowy wieczór

11'

Onomah zagrał prostopadle do Chadliego, strzał skrzydłowego "Kogutów" powietrzną paradą sparował Schmeichel, ale wobec precyzyjnej dobitki Eriksena był już bez radny

10'

Goool! Christian Eriksen!

8'

Doskonały cross Wimmera do Rose'a, ale dośrodkowanie obrońcy gospodarzy zbyt mocne

6'

Wasilewski przerywa szybki atak "Kogutów" przecinając podanie do Sona

5'

Dobry pressing atakujacych Tottenhamu i Schmeichel wybija piłkę na aut

4'

Pierwsza kontra gości. Akcję rozprowadził Dier, zagrał do Graya, strzał młodego skrzydłowego obok bramki

2'

Tottenham w spokoju buduje pierwszy atak pozycyjny

1'

Zaczynamy spotkanie!

16:57

Obie ekipy wychodzą juz na murawę stadionu w północnym Londynie

16:47

Oba zespoły spotkają się już za ... 4 dni. Lisy ponownie zjadą się na White Hart Lane w czwartek by walczyć tym razem o punkty ligowe

16:42

Leicester: Schwarzer, Drinkwater, Morgan, Albrighton, Simpson, Okazaki, Mahrez

16:42

Tottenham: Lloris, Bentaleb, Kane, Lamela, Alli, Winks, Davies

16:41

Na ławkach rezerwowych dziś same znakomitości. I tak do dyspozycji trenerów będą:

16:40

Po lewej widnieją już składy, w jakich wystąpią dziś obie ekipy. Dobra wiadomość dla polskich kibiców - Marcin Wasilewski rozpocznie spotkanie w wyjściowej "11"!

16:38

Zapraszamy na relację ze spotkania trzeciej rundy Pucharu Anglii pomiędzy Tottenhamem Londyn a Leicester City.