Niedziela, 10 stycznia 2016, godz. 15:00
Chelsea LondynChelsea Londyn
2 : 0
wikipediaScunthorpe United
16:51

To już koniec dzisiejszego spotkania! Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje z meczów, oczywiście z Ekstraklasa.net!

94'

Koniec spotkania, Chelsea wygrywa 2:0!

94'

Traore ponownie wybija piłkę na rzut rożny. Strzał Bishopa minimalnie mija się z bramką!

93'

Rzut rożny dla Scunthorpe.

90'

Spotkanie potrwa dłużej o 3 minuty.

88'

Za mocne zagranie do Kennedy'ego, młody zawodnik nie dochodzi do piłki.

87'

Willian blokuje we własnym polu karnym strzał z dystansu Bishopa!

86'

Hiddink także decyduje się na ostatnią zmianę. Ściąga z boiska Costę, a desygnuje do gry Traore.

84'

Willian traci piłkę w polu karnym rywala.

82'

Ostatnia zmiana, którą może przeprowadzić Mark Robins. Z murawy ściąga van Veena, a szansę dostaje Wootton.

80'

... oraz boiska opuszcza Willians, za którego pojawia się Adelakun.

79'

Podwójna zmiana z zespole Scunthorpe. Schodzi Dawson, w miejsce którego na boisku pojawia się King...

79'

Madden zauważył Begovicia, który wyszedł z bramki i strzałem z 30. metrów próbował pokonać golkipera gospodarzy.

77'

Kennedy przewraca się w polu karnym, jednak nie ma mowy o faulu.

75'

Nieporozumienie między Begoviciem a Ivanoviciem na szczęście w porę wyjaśnione.

74'

Piłka po uderzeniu van Veena z rzutu wolnego minimalnie mija się z bramką!

72'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Za Pedro na boisku melduje się Kennedy.

71'

Świetnie obrona gości poradziła sobie z Willianem.

71'

Scuthorpe atakowało większą ilością zawodników, jednak defensywa Chelsea bez problemu sobie poradziła z ich kontratakiem.

70'

Cahill świetnie zagrał w pole karne po ziemi z lewego skrzydła, a na 11. metrze już czekał na piłkę Loftus-Cheek, który bez problemu umieszcza ją w siatce.

69'

Chelsea podwyższa wynik! Loftus-Cheek zdobywa bramkę!

68'

Rzut wolny dla gości. Wykonany jednak bardzo niedokładnie.

67'

Ivanović otrzymują żółtą kartkę za uniemożliwienie szybkiego wznowienia gry piłkarzom Scunthorpe.

65'

Katpian gości, Dawson, na spalonym.

63'

Dawson ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie wobec Williana.

62'

Starcie Bishopa oraz Costy, arbiter spotkania musi uspokoić obu zawodników.

60'

Mozolne budowanie ataku przez zawodników Chelsea, piłka jest wycofywana nawet do Begovicia.

55'

Piłkarze Scunthorpe sygnalizują arbitrowi, że Ramires faulował w polu karnym van Veena, jednak gwizdek Craiga Pawsona milczy.

52'

Begović myli się przy wybijaniu piłki i trafia ona pod nogi piłkarzy Scunthorpe, jednak przeprowadzili atak zupełnie bez pomysłu.

51'

Willian mocno uderzał z rzutu wolnego, jednak z problemami obronił piłkę Daniels.

48'

Chelsea zdecydowanie przeważa w statystykach. Posiadanie piłki - 72% - 28% dla londyńczyków.

47'

Niebezpieczny faul Loftus-Cheeka, piłkę do gry wznawia golkiper gości.

46'

Willian piętką próbował zagrać do Costy, jednak piłka po jego podaniu wychodzi na aut.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Guus Hiddink zdecydował się na jedną zmianę w przerwie. Na boisku pojawił się Loftus-Cheek za Oscara.

16:00

Piłkarze wracają już na murawę, za chwilę początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy, Chelsea prowadzi przed przerwą po bramce Diego Costy. Za kwadrans druga odsłona!

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do regulaminowych 45.

44'

Zouma przerwa rajd prawym skrzydłem Maddena, który był już o krok od zdobycia wyrównującej bramki!

43'

Rzut wolny dla Scunthorpe z lewej strony pola karnego.

40'

Willian spróbował swoich sił sprzed pola karnego rywali, jednak piłka po jego strzale wyleciała na trybuny.

37'

Lekki strzał Pedro, Daniels broni go bez najmniejszych problemów.

34'

Źle wykonany rzut rożny przez Scunthorpe, piłka w rękach golkipera gospodarzy.

32'

Faul Pedro na własnej połowie, przerywa kontratak gości.

30'

Begović wznowi od bramki, nieudane podanie do van Veena.

27'

Ofiarna obrona defensorów Chelsea, Scunthorpe oddało kilka strzałów na bramkę Begovicia, jednak żaden nie znalazł drogi do siatki.

25'

Cahil wybija piłkę na rzut rożny.

23'

Oscar technicznie uderza sprzed pola karnego, lecz piłka nie trafia do bramki.

21'

Ivanović zagrywa długą piłkę, dochodzi ona do Pedro przed polem karnym, Hiszpan mocno uderza z prawej części pola karnego, jednak na posterunku golkiper gości.

21'

Podopieczni Hiddinka wymieniają piłkę w defensywie i cierpliwie budują swój atak.

17'

Prostopadłe zagranie Fabregasa do Oscara, jednak w porę zorientowali się obrońcy Scunthorpe.

16'

Potężne uderzenie Fabregasa sprzed szesnastki, piłka, wcześniej strącona przez Danielsa, minimalnie przelatuje nad poprzeczką i wychodzi na rzut rożny.

15'

Złe wznowienie gry przez Danielsa, piłka wychodzi na aut.

13'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne i pilnowany Costa z trudem kieruje piłkę do siatki.

13'

Pierwsza bramka dla Chelsea! Diego Costa!

11'

Pedro leży na murawie, rzut wolny sprzed szesnastki Scunthorpe.

10'

Niedokładne zagranie Oscara w pole karne, piłkę przechwytują defensorzy gości.

8'

Zawodnicy Scunthorpe bronią się całą jedenastką na własnej połowie.

6'

Osamotniony w narożniku Oscar wywalczył wznowienie z autu dla swojego zespołu.

5'

Złe podanie Williana, piłka wychodzi na aut.

4'

Daniels łapie piłkę po zbyt mocnym dośrodkowaniu Fabregasa.

2'

Scunthorpe przez chwilę napierało na bramkę Chelsea, jednak nie potrafili znaleźć luki w szczelnej defensywie "The Blues".

1'

Pierwsza akcja Chelsea pod bramką rywali, jednak Azpilicueta nie dochodzi do piłki.

14:58

Zaczynamy mecz, od środka zawodnicy Chelsea!

14:45

Chelsea nie mierzy się z Scunthorpe United nie po raz pierwszy. W 2005 roku goście przybyli na Stamford Bridge, gdzie ulegli londyńczykom 3:1.

14:42

W składzie Chelsea zabraknie dziś Radamela Falcao oraz Loica Remy'ego, którzy narzekają na urazy.

14:41

Obecnie zajmują oni 15. miejsce. Do liderującego Burton Albion tracą 19 punktów.

14:39

Scunthorpe United to drużyna, która na co dzień występuje w Football League One. Jest to trzecia klasa rozgrywkowa w Anglii.

14:36

Guus Hiddinik zdecydował się na najsilniejszą jedenastkę w dzisiejszym spotkaniu. Na ławce rezerwowych usiedli, między innymi, Terry, czy Mikel.

14:32

Serdecznie witamy na relacji z meczu Chelsea - Scunthorpe, który rozpocznie się już za niecałe 30 minut!