wikipediaACF Fiorentina
23:00

To już koniec naszej relacji LIVE z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

22:58

Tottenham pokonał Fiorentinę w dzisiejszym spotkaniu 3:0, a w dwumeczu 4:1 i awansował do 1/8 finału Ligi Europy. Bramki dla "Spurs" zdobyli Mason (25') i Lamela (63'). Samobójcze trafienie zanotował natomiast Gonzalo Rodriguez (81').

93'

Sędzia kończy rewanżowe spotkanie 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Fiorentiną!

93'

Zarate zdecydował się jeszcze na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

91'

Eriksen zamknął akcję swojego zespołu uderzeniem z linii pola karnego. Piłka powędrowała w stronę prawego słupka, ale wyciągnął ją Tatarusanu.

90'

Czwarta żółta kartka dla Tottenhamu. Tym razem ukarany Davies.

87'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Winks zastąpił Masona.

87'

MOGŁO BYĆ 4:0! Chadli posłał wysoko piłkę w stronę Masona, a ten uderzył z woleja. Piłka po interwencji Tatarusanu przeleciała nad poprzeczką!

86'

Tomović faulowany na połowie rywali i goście będą mieli rzut wolny.

84'

Na boisku pojawia się Bantaleb, a w stronę ławki rezerwowych kieruje się Alli.

82'

Ostatnią zmianę wykorzystał szkoleniowiec Fiorentiny. Fernandez pojawił się w miejsce Badelj.

81'

GOOOOOL!!! 3:0! BRAMKA SAMOBÓJCZA! Chadli pognał prawą stroną i podał do Trippiera, a ten dograł w pole karne. Najbliżej piłki był Alli, ale do własnej bramki wpakował ją Gonzalo Rodruguez.

78'

Alli upadł po kontakcie z Gonzalo Rodruguezem i sędzia... ukarał go żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

76'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Onomah zmienił na placu gry Lamelę.

75'

Alli wbiegł z piłką w pole karne, jednak nie był w stanie oddać strzału i wycofał do Masona, a ten niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

74'

Paulo Sousa zdecydował się na drugą zmianę. Schodzi Valero, wchodzi Błaszczykowski.

73'

Zarate dostał piłkę w pole karne i postanowił zabawić się z obrońcami Tottenhamu. Ostatecznie po dwóch zwodach piłkarz "Violi" zdecydował się na uderzenie, ale zablokowali je rywale.

72'

Chadli utrzymał się przy piłce w polu karnym i dograł ją do Eriksena. Obrońcy Fiorentiny sprzątnęli mu ją jednak spod nóg.

71'

Lamela dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu rożnego. Wimmer sfaulował jednak Tatarusanu i golkiper Fiorentiny zacznie od własnej bramki.

69'

Złe przyjęcie Trippiera na połowie rywali i to oni są teraz w posiadaniu futbolówki.

67'

Goście mieli teraz rzut rożny, do którego podszedł Valero. Obyło się jednak bez zagrożenia pod bramką Llorisa.

65'

Mała przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Tomović.

63'

GOOOOOL!!! 2:0! LAMELA! Chadli wbiegł z piłką w pole karne i uderzył na bramkę. Tatarusanu obronił ten strzał, jednak później do futbolówki dopadł Lamela, który skierował ją do bramki.

62'

Pierwsza zmiana w zespole Fiorentiny. Zarate zastąpił na placu gry Ilicicia.

61'

Alonso ukarany żółtą kartką.

58'

Trzecia próba Bernardeschiego. Piłkarz Fiorentiny znów zabrał się z piłką prawą stroną, a następnie uderzył na bramkę. Bernardeschi mógł jednak dogrywać do kolegów z drużyny, których nie brakowało pod bramką Llorisa.

56'

Lamela dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, jednak obrońcy wybili i przejęli piłkę. Odzyskał ją jeszcze Alderweireld, ale jego dogranie w pole karne zostało zablokowane.

55'

Alli uderzył sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie opuściła plac gry i gospodarze będą mieli rzut rożny.

53'

Żółtym kartonikiem ukarany Bernardeschi.

52'

Bernardeschi znów dostał piłkę w pole karne, obrócił się i uderzył na bramkę. Kolejny jego strzał został zablokowany przez rywali.

50'

Eriksen podał do Lameli z rzutu rożnego, a ten spróbował dograć w pole karne. Wybijają rywale.

49'

Kalinić podał do Bernardeschiego, a ten wbiegł w pole karne i zdecydował się na strzał, który zablokowali obrońcy Tottenhamu.

47'

Piłka powędrowała do Chadliego, który następnie ruszył do przodu i w sytuacji sam na sam pokonał Tatarusanu. Piłkarz Tottenhamu w momencie podania znajdował się jednak na pozycji spalonej i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę. Tym razem od środka gospodarze.

22:00

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Tottenham Hotspur prowadzi z Fiorentiną 1:0 po bramce Masona (25').

45'

Tomović zaczepnie uderzył głową Daviesa i za to niesportowe zachowanie zobaczył żółtą kartkę.

44'

Kolejna próba Fiorentiny, tym razem Valero dośrodkował w pole karne. Piłka wylądowała prosto w rękach Llorisa.

42'

Ilicić dograł długą piłkę do Valero, ale ten nie był w stanie minąć Trippiera w polu karnym. Ostatecznie Lloris złapał futbolówkę.

39'

Ilicić dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a Valero uderzył głową. Piłka trafiła w boczną siatkę.

38'

Trippier ukarany żółtą kartką. Rzut wolny z prawej strony pola karnego będą mieli goście.

36'

Alli wbiegł w pole karne, zatrzymał się oszukując obrońców i zdecydował się na strzał, który zablokowali rywale.

33'

Tottenham dwukrotnie próbował skonstruować atak pozycyjny, ale obyło się bez żadnego zagrożenia. Gospodarze rozegrali obie akcje niedokładnie i zgubili futbolówkę.

31'

Bernardeschi próbował wysoko dograć piłkę do wbiegającego Kalinicia. Ten był jednak podwójnie kryty i piłkę przejęli rywale.

28'

Dier ręką powstrzymał Gonzalo Rodrigueza przy linii bocznej boiska i rzut wolny będą mieli goście.

25'

GOOOOOL!!! 1:0! MASON! Piłka powędrowała do Chadliego, który nie zdołał jej opanować i ostatecznie Alli zgrał ją do wbiegającego Masona. Ten wykorzystał doskonałą okazję, wbiegł z futbolówką w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał Tatarusanu.

23'

Ilicić wbiegł w pole karne, zszedł do środka i uderzył na długi słupek. Piłka przeleciała metr obok bramki.

21'

Lamela wbiegał w pole karne, jednak nie zdążył do piłki i od bramki rozpocznie Tatarusanu.

20'

Lamela podał do Masona, a ten przedłużył do Eriksena. Duńczyk zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale trafił prosto w Tatarusanu.

18'

Ilicić zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Dobrze interweniował jednak Lloris, który złapał piłkę.

17'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Wimmer.

14'

Alonso był z prawej strony pola karnego i spróbował płasko dograć w pole karne. Na miejscu był jednak Alderweireld.

12'

Piłka została dośrodkowana w pole karne z rzutu rożnego. Najwyżej wyskoczył do niej Dier, który delikatnie ją musnął. Próbował jeszcze domykać Alli, który ostatecznie minął się z piłką.

10'

Lamela niedokładnie dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego i piłkę przejęli rywale.

7'

Vecino zdecydował się zamknąć akcję swojego zespołu uderzeniem sprzed pola karnego. Bardzo niecelny strzał w wykonaniu piłkarza "Violi".

6'

Alonso spróbował dośrodkować w pole karne, ale na rzut rożny wybili obrońcy Tottenhamu.

3'

Lamela próbował zejść do środka, ale dobrze blokował go Vecino, który ostatecznie zmusił go do niecelnego podania.

2'

Lamela zagrał do Daviesa, a ten dośrodkował piłkę w pole karne z lewej strony pola karnego. Niedokładnie zrobił to piłkarz Tottenhamu i futbolówkę przejęli rywale.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęła Fiorentina!

21:01

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę White Heart Lane.

20:58

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Ovidiu Haţegan. Na liniach pomagać będą mu Octavian Șovre i Sebastian Gheorghe.

20:55

Rezerwowi Fiorentiny: Lezzerini, Satalino, Pasqual, Fernandez, Błaszczykowski, Zarate, Babacar

20:53

Rezerwowi Tottenhamu: Vorm, Carter-Vickers, Rose, Bentaleb, Onomah, Winks, Son

20:51

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

20:49

20:47

W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1. W 37. minucie rzut karny wykorzystał Chadli, z kolei do wyrównania doprowadził Bernardeschi (59').

20:45

Witamy serdecznie! Już za 20 minut na White Heart Lane w Londynie Tottenham Hotspur podejmie Fiorentinę w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.