ValenciaValencia CF
90'

Arbiter zakończył mecz równo z wybiciem 90. minuty

89'

Po szybkiej akcji Rapidu honorową bramkę próbował zdobyć Schwab. Prosto w ręce Ryana

89'

Po dośrodkowaniu Piattiego z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Ruben Vezo i zdobył gola.

88'

GOL! Po rogu piłkę w siatce umieścił Ruben Vezo

87'

Mir świetnie zagrał piłkę do Barragana. Ten popędził skrzydłem, lecz nie zdołał wygrać pojedynku z jednym z defensorów Rapidu. Będzie rzut rożny

86'

Feghouli dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do piłki. Będzie jeszcze rzut rożny.

85'

Lewym skrzydłem przebijał się Tropi, lecz brutalnie zatrzymał go Sonnleitner. Będzie rzut wolny spod samej linii pola karnego

83'

Kolejne świetne długie podanie Feghouliego. Tym razem szybsi defensorzy z Wiednia.

82'

Louis Schaub za Thomasa Murga. Czy ta zmiana pomoże gospodarzom zdobyć honorową bramkę?

80'

Faul Rodrigo w ataku na Woeberze zakończył ofensywną akcję Valencii

79'

Ostatnia roszada wśród zawodników gości. Tropi zmienił Javi Fuego.

77'

Dobre uderzenie Petsosa z wolnego spokojnie wybronił Ryan.

76'

Piłkarze Rapidu wyglądają już na zmęczonych i zmarnowanych. Dla nich ten mecz mógłby się już skończyć. Rozkręcają się natomiast Nietoprze, którzy coraz odwazniej poczynają sobie pod bramką gospodarzy.

73'

Dynamiczną akcję stworzył sobie Mir. Tym razem jednak górą golkiper Austriaków.

72'

Feghouli popędził szybko spod własnego pola karnego, na połowę rywala. Fantastycznym podaniem skierował futbolówkę w kierunku nadbiegającego Piattiego. Ten znalazł sie w sytuacji sam na sam i po prostu nie mógł tego nie strzelić.

72'

GOL! Piatti zakończył szybko kontratak trafieniem do siatki.

70'

Po strzale z wolnego w wykonaniu Rodrigo spokojnie interweniował golkiper Rapidu

69'

Zmiana wśród gospodarzy. Philipp Schobesberger za Deni Alara.

68'

Przed polem karnym Sonnleitner sfaulował Piattiego. Arbiter podyktował rzut wolny.

67'

Drugiego trafienia w tym spotkaniu szukał Rodrigo. Uderzył prosto w ręce Strebingera.

64'

Premierowa zmiana w zespole Rapidu. Matej Jelić za Philippa Prosenika

64'

Roszady dokonał także Gary Neville. Alvaro Negredo zmieniony przez Rafaela Mira.

63'

Idealnym, prostopadłym podaniem popisał się Danilo. Posłał piłkę prosto w okienko między stoperami Rapidu. Tam przejął ją Fehouli i po długim rogu umieścił w siatce.

63'

GOL! Bardzo ładne trafienie Feghouliego

62'

Bardzo groźnie wyglądał kontratak w wykonaniu Fuego. Nietoperze wychodziły pod bramkę Rapidu w przewadze, lecz dobre zachowanie stoperów gospodarzy zatrzymało ich chęci.

60'

Doskonałą piłkę zagrał Javi Fuego. Posłał ją w stronę pola karnego Rapidu, gdzie nie było nikogo. Pierwszy doszedł do niej właśnie Rodrigo i umiejętnie przeniósł ja nad Strebingerem.

59'

GOL! Bramkę dla Valencii zdobywa Rodrigo

58'

Maximilian Hofmann ukarany żółtą kartką za faul na Negredo

55'

Doskonałe zagranie Negredo w stronę Piattiego. Ten jednak nie wykorzystał ani tego dośrodkowania ani błędu Pavelicia i uderzył bardzo niecelnie.

54'

Kapitalna interwencja Ryana. Golkiper Valencii świetnie zareagował na strzał głową Schwaba.

53'

Po dośrodkowaniu Alara, czas na kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

52'

Piłka dłuższą chwilę spokojnie krążyła między nogami piłkarzy Rapidu na ich własnej połowie. Nie działo się nic ciekawszego.

48'

Negredo wyprowadzał atak spod własnego pola karnego, lecz bardzo szybko stracił piłkę.

47'

Po rogu uderzać próbował Sonnleitner, lecz jego strzał został zablokowany

47'

Skrzydłem popędził młody Woeber. Wywalczył rzut rożny.

46'

Rodrigo zatańczył z piłką w polu karnym rywali po czym padł na ziemie. Arbiter nie podyktował ani jedenastki ani nawet rogu. Od bramki golkiper Rapisu

46'

Drugie 45 minut rozpoczęte!

46'

Na drugą połowę nie wyszedł już Jose Gaya. W jego miejsce młody Antonio Latorre.

45'

Koniec pierwszej części gry. Arbiter nie doliczył nawet minuty

43'

Po podaniu Fegouliego z dystansu szczęścia szukał Piatti. Uderzył mocno, lecz minimalnie niecelnie.

42'

Ostatnie minuty przyniosły spowolnienie tempa gry. Czy przed przerwą padnie jeszcze bramka?

38'

Wyjątkowo nieśmiało z wolnego uderzył Feghouli. Prosto w ręce golkipera gospodarzy

37'

Żółtą kartką ukarany Mario Pavelić. Będzie także rzut wolny dla Nietoperzy.

36'

Teraz groźniej zrobiło sie pod bramkę Strebigena. Autorem całej akcji był Feghouli, który świetnie podał do Negredo. Jego strzał został obroniony, a futbolówka poleciała prosto pod nogi Danilo. Ten uderzył z dystansu. Bliski dobitki był Barragan, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

35'

Korner przyniósł kontratak Feghouliego. Za mocne podanie w kierunku Negredo sprawiły, że Rapid przejął piłkę.

34'

Szybki kontratak Rapidu. Pod polem karnym przejął ją Petsos i uderzył na bramkę. Za chwilę zobaczymy rzut rożny.

34'

Tym razem próbował Gaya. Jego strzał bez problemu wybronił jednak golkiper Rapidu

33'

Negredo wbiegł w pole karne Strebingera, lecz w ostatniej chwili zatrzymał go Hofman.

31'

Barragan popędził prawą stroną i świetnie zagrał piłkę do Rodrigo. Ten jednak miał ogromne kłopoty z przyjęciem jej przez co nie zdołał oddać strzału.

30'

Alar znalazł sie bliżej pola karnego Valencii po czym podał piłkę do Pavelicia. Ten jednak łatwo ją stracił.

28'

Po przejęciu z bardzo daleka uderzał Woeber. Niecelnie.

27'

Z kontratakiem wychodzili goście, lecz piłke czysto przejął Pavelic

27'

Rapid wywalczył sobie rzut rożny. Ze środka pola uderzał Schwab, ale Ryan wybił piłkę za linię końcową. Stały fragment gry wykonany prawidłowo, nie zakończył sie strzałem.

25'

Valencia nieśmiało dostała się w pole karne gospodarzy, lecz żaden z piłkarzy Nietoperzy nie oddał strzału na bramkę.

22'

Kolejne minuty nie przyniosły żadnej akcji, Futbolówka powoli toczy się środkiem boiska.

20'

Po raz pierwszy od dawna futbolówka znalazła się na połowie Valencii. Nie zajrzała jednak nawet w pole karne Ryana.

18'

Danilo uderzył z dystansu. Bez problemu piłkę wyłapał Strebinger

15'

Świetne dośrodkowanie w pole karne Rapidu. Na spalonym został jednak złapany Negredo.

15'

Od pierwszej minuty zdecydowanie przeważa Valencia. Nic nie zwiastuje tego, aby obraz gry miał się zmienić.

12'

Niefrasobliwe zachowanie Fuego zaowocowało szarzą Murga. Zawodnika Rapidu spokojnie zatrzymał jednak Gaya

10'

Mustafi efektownie zagrał do Negredo, a ten otoczony przez rywali posłał piłkę do Rodrigo. Futbolówkę przejęli jednak gospodarze

9'

Schwab miał okazję wyprowadzić szybki atak, lecz zamiast tego skierował piłkę do Alara. Ten popędził prawą stroną i centrował w pole karne. Prosto w ręce Ryana

8'

Piatti dośrodkował z rożnego, lecz nikt nie odebrał jego podania

7'

Valencia wciąż w ataku. Rapid nie stworzył sobie jak dotąd żadnej groźnej sytuacji.

5'

Stały fragment gry zakończył się fiaskiem.

5'

Negredo przebił się pod pole karne i wywalczył tam korner dla swego zespołu

4'

Schwab odzyskał piłke w środku boiska i skierował ją do Woebera. Ten dośrodkowywał w pole karne, lecz prosto w defensorów Valencii.

3'

Feghouli sfaulowany w środku pola. Rzut wolny z daleka dla Nietoperzy.

2'

Valencia szybko odebrala rywalom piłkę i prawą stroną w pole karne gospodarzy przedarł się Rodrigo. Wymienił podania z Feghoulim, lecz na nic się to nie zdało. Zostali zatrzymani przez obrońców Rapidu.

19:00

Zaczynamy! Od środka gospodarze

18:59

W wyjsciowej jedenastce Rapidu jest aż ośmiu Austriaków.

18:58

Piłkarze obu zespołów zostali już wyprowadzeni przez arbitra na murawę. Dosłownie za chwilę zaczynamy

18:57

Mimo, że rywalizacja jest praktycznie rozstrzygnięta, na trybunach pojawiło się całkiem sporo kibiców. Trybuny z trzech stron są praktycznie wypełnione ludźmi. Na tym ponad 50 tysiecznym stadionie jest co najmniej 35 tysięcy osób.

18:47

W spotkaniu w Wiedniu nie wystąpi między innymi bohater zeszłotygodniowego starcia - Santi Mina. Niespełna 21-letni napastnik zdobył wtedy 2 gole i aż trzykrotnie wpisał się na listę asystentów. Tym samym miał kluczowy udział przy aż 5 z 6 bramek. Czy jego nieobecność negatywnie wpłynie na ofensywę Nietoperzy?