Athletic BilbaoAthletic Bilbao
22:58

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

93'

Arbiter kończy dzisiejsze spotkanie! Olympique Marsylia ulega na własnym stadionie Athleticowi Bilbao. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Aduriz(54').

92'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Elustondo, który przed chwilą pojawił się na placu gry.

90'

Ernesto Valverde wykorzystuje ostatnią zmianę. Elustondo zastępuje na placu gry Benata Etxebarrię.

89'

Aduriz wbiegł w pole karne i uderzył po zwodzie. Udało mu się tylko wywalczyć rzut rożny.

89'

Żółtą kartką ukarany Isla.

87'

De Marcos przebiegł z piłką kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z okolic pola karnego. Bardzo niecelnie kapitan Athleticu.

84'

BYŁO BLISKO! Diarra posłał długą piłkę do Tauvina, a ten wbiegł z nią w pole karne i uderzył na bramkę. Futbolówka otarła się o słupek!

83'

Ostatnią zmianę wykorzystuje trener gospodarzy. Schodzi N'Koudou, wchodzi Sarr.

82'

Żółtym kartonikiem ukarany Balenziaga.

79'

Odwróciły się role w tym spotkaniu. Teraz to gospodarze mają problemy z dokładnością. W dodatku w obronie zostają duże wolne przestrzenie.

76'

Żółtą kartką za nieprzepisowe powstrzymanie Balenziagi ukarany Diarra.

75'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Merino, a w jego miejsce pojawia się Boveda.

74'

Tauvin ładnie przedarł się pod pole karne, jednak jego dogranie nie było już tak dokładne i piłkę przejęli rywale.

73'

Fletcher wyskoczył do dośrodkowania jednocześnie z Rolando. Gdyby zrobił to tylko jeden z nich, to może coś by z tego wynikło.

73'

Fletcher wyskoczył do dośrodkowania jednocześnie z Rolando. Gdyby zrobił to tylko jeden z nich to może coś by z tego wynikło.

71'

Kolejnym dobrym zwodem popisał się Diarra. Tym razem w środkowej strefie boiska. Rico musiał faulować.

69'

Gospodarze mieli teraz rzut rożny. Dobrą interwencją popisał się Iago Herrerin, który wypiąstkował dośrodkowaną piłkę z pola karnego.

66'

Tauvin wystawił sobie futbolówkę i uderzył na bramkę Iago Herrerina. Mógł dłużej pomyśleć piłkarz "Les Phoceens", bo jego uderzenie było bardzo niecelne.

63'

Gospodarze próbują spokojnie rozgrywać piłkę na własnej połowie boiska, by za chwilę przenieść się w okolice linii środkowej boiska.

61'

Wyraźnie zamarły po tym golu trybuny stadionu w Marsylii.

60'

Benat Etxebarria ukarany pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

59'

...a Batshuayin zastępuje Alessandriniego.

59'

Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Barrada, wchodzi Thauvin...

58'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Eraso został zmieniony przez Rico.

54'

GOOOOOL!!! 0:1! ADURIZ! Nie zanosiło się na gola. Iago Herrerin wybił piłkę daleko do przodu, a na trzydziestym metrze głową do Aduriza zgrał ją jeden z piłkarzy "Rojiblancos". Hiszpan uderzył bezpośrednio z woleja i piłka wylądowała w bramce.

53'

Piłka powędrowała do wbiegającego w pole karne Isli, który odegrał do Alessraniego, a ten przedłużył do Fletchera. Szkot zbyt długo się zastanawiał i ostatecznie trafił w jednego z obrońców. Mógł wcześniej uderzać zawodnik "Les Phoceens".

50'

N'Koudou dostał piłkę od Maniqullo, ale był na pozycji spalonej i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

48'

Diarra przejął piłkę i prostym zwodem minął Williamsa.

47'

Williams wbiegł z piłką w pole karne i uderzył. Bardzo niecelnie.

46'

Ładnie w pole karne dośrodkował N'Koudu, jednak przewrócił się Alessandrini i nic z tego nie wynikło.

46'

Arbiter rozpoczyna drugie 45 minut. Tym razem od środka goście.

21:55

Lepiej w pierwszej połowie radzili sobie gospodarze. Dwukrotnie na bramkę Herrerina uderzał Fletcher. Ekipie "Rojiblancos" zdecydowanie brakuje dokładności.

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Olympique Marsylia bezbramkowo remisuje z Athleticiem Bilbao.

45'

Isla zszedł do środka i dograł do kolegi z drużyny w pole karne. Źle wykombinował to piłkarz Athleticu i nic z tego nie wynikło.

43'

Goście chcą przetrwać pierwszą połowę bez utraty bramki, jednak chyba już myślą o przerwie.

40'

Goście mają dziś problemy z grą z pierwszej piłki. Kolejny raz "Rojiblancos" stracili futbolówkę na rzecz rywali.

38'

Piłka została dośrodkowana w pole karne, jednak dobrym piąstkowaniem popisał się Iago Herrerin. Mocno oberwał Nkoulou, który teraz zwija się z bólu.

37'

Eraso zakończył akcję swojego zespołu uderzeniem na bramkę. Niecelny strzał w wykonaniu piłkarza Athleticu.

35'

Arduriz wyskoczył do dośrodkowanej piłki. Hiszpan nie trafił w futbolówkę głową, za to trafił... ręką w głowę Manquillo.

32'

Nieporozumienie w ekipie "Los Leones". To już kolejny taki przypadek w dzisiejszym spotkaniu. Zdecydowanie za często zdarza się to podopiecznym Ernesto Valverde.

29'

Barrada próbował uderzać z nieprzygotowanej pozycji i trafił prosto w obrońcę Athleticu.

27'

N'Koudou popisał się efektownym dryblingiem, który na niewiele się stał, bo piłkarz "Les Phoceens" i tak stracił futbolówkę.

26'

Williams próbował zagrać prostopadle do wbiegającego w pole karne kolegi z drużyny. Zbyt słabe było to zagranie i piłkę przejęli rywale.

23'

Alessandrini dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Fletcher. Szkot uderzył głową, jednak trafił prosto w Iago Herrerina.

22'

Aduriz chciał odegrać piętą do kolegi z drużyny, jednak zrobił to zbyt niedokładnie i przy piłce są teraz gospodarze.

20'

Eraso dośrodkował na piąty metr i bez problemu piłkę złapał Maldanda.

19'

Williams ładnie dograł do De Marcosa. Kapitan "Rojiblancos" próbował dogrywać w pole karne, ale na rzut rożny wybijają rywale.

16'

Balenziaga niechlujnie próbował centrować w pole karne i bez problemu piłkę przejęli rywale.

14'

Piłkę przejęli "Les Phoceens". Isla dograł do Fletchera, a ten uderzył na bramkę. Balenziaga zablokował jednak ten strzał i rzut rożny będą mieli gospodarze.

12'

N'Koudou podał do Manquillo, a ten próbował płasko dogrywać w pole karne. Rywale przejmują tę piłkę.

11'

Alessandrini do Isli. Chilijczyk nabił jednego z rywali i wywalczył rzut rożny.

9'

Niepotrzebnie dryblował teraz Alessandrini, w wyniku czego stracił futbolówkę.

7'

Tym razem Alessandrini zbyt mocno posłał piłkę do Isli i ta przekroczyła linię boczną boiska.

6'

Zbyt mocno posłana piłka do wbiegającego N'Koudou i bez problemu łapie ją Iago Herrerin.

4'

N'Koudou podszedł bliżej pola karnego, jednak zgubił go jego własny drybling. Przy piłce goście.

3'

Jak na razie brak konkretów z obu stron. Piłka krąży w środkowej strefie boiska.

1'

Arbiter gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

21:01

Sędzia Craig Thomson ze Szkocji wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu.

20:55

Rezerwowi Athletic Bilbao: Gorka Iraizoz, Eneko Boveda, Gurpegi, Elustondo, Susaeta, Rico, Muniain

20:53

Rezerwowi Olympique Marsylia: Pele, Rekik, Sparagna, De Ceglie, Sarr, Batshuayi, Tauvin

20:51

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

20:50

Witamy serdecznie! Już za 15 minut na Stade Vélodrome Olympique Marsylia podejmie Athletic Bilbao w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.