ACF Fiorentinawikipedia
1 : 1
WCTottenham Hotspur
20:52

W rewanżu wydaje się, ze w lepszej sytuacji będą londyńczycy, ale wszystko zweryfikuje boisko.To tyle z naszej strony. Dziękuje za uwagę Sebastian Chmielak. Dobrej nocy!

94'

Jeszcze Kane otrzymał żółtą kartkę!

94'

KONIEC! Fiorentina - Tottenham 1:1!

92'

Strzał Badelja zablokowany! Fiorentina dalej w natarciu.

91'

Gonzalo Rodriguez dopadł do piłki zagrywanej z narożnika i minimalnie przestrzelił! Było bardzo blisko!

90'

Zarate uderzył bardzo mocno z dystansu, a Vorm z trudem odbił piłkę!

90'

Alli z bardzo trudnej pozycji przeniósł futbolówkę nad bramką Fiorentiny.

88'

Valero na pozycji spalonej. Coraz bliżej końca zawodów.

87'

Zakotłowało się pod bramką Vorma, ale przyjezdni wybijają piłkę.

86'

Alonso wywalczył korner dla Violi.

84'

Londyńczycy utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

83'

Goście wywalczyli korner.

81'

Jeszcze 10 minut zawodów. Czy padną jeszcze bramki?

79'

Dier zmienia Chadliego.

78'

Bramkowy remis przed rewanżem w lepszej sytuacji stawia londyńczyków mimo wszystko.

76'

Nadal czekamy na kolejne sytuacje bramkowe.

74'

Vorm z trudem broni strzał Vecino z dystansu!

72'

Tatarusanu złapał piłkę , która zmierzała w światło bramki.

70'

Znowu na murawie sporo jest przewinień. Czy któraś z ekip ruszy jeszcze do ataku?

68'

Kane melduje się w miejsce Sona.

67'

Vecino zmienia Costę.

67'

Dembele otrzymuje żółtą kartkę.

67'

Teraz to Fiorentina od dobrych 10 minut przeważa na murawie.

66'

Alonso uderzył z 18. metra obok bramki strzeżonej przez Michela Vorma

64'

Bernardeschi tym razem uderzył wysoko, wysoko nad bramką.

64'

Alonso ładnie zacentrował, defensorzy wybijają piłkę poza linię boczną.

63'

Davies ostro potraktował Kalinicia.

63'

Kalinić zastępuje Błaszczykowskiego.

63'

Valero wywalczył korner. Czy gospodarze pójdą za ciosem?

61'

Badelj melduje się w miejsce Ilicicia.

61'

Błaszczykowski z asystą.

60'

Kapitalna bramka Włocha, który huknął z ponad 20. metra!

59'

GOOOOLL!!! BERNARDESCHI 1:1!

58'

Viola nie potrafi narzucić swojego stylu gry. Ciężko gospodarzom o sytuacje bramkowe.

56'

Heung-Min Son uderzył z 20. metra po ziemi obok bramki.

55'

Chadli położył na murawie jednego z defensorów i uderzył na bramkę! Na szczęście dla gospodarzy piłkę odbił Tatarusanu!

54'

Tym razem, to gospodarze dłużej rozgrywają piłkę.

53'

Heung-Min tym razem faulowany. Szarpane tempo.

52'

Sporo przewinień w początkowej fazie drugiej połówki.

51'

Michel Vorm niepewnie interweniował po wrzutce Borjy Valero.

50'

Pierwszy korner dla gospodarzy po wznowieniu gry.

49'

Davies ukarany za faul na Błaszczykowskim.

47'

Son Heung-Min złapany na pozycji spalonej.

46'

Dembele zameldował się w miejsce Carolla.

46'

Zaczynamy drugą część zawodów!

45'

Do przerwy prowadzą goście. Bramka z karnego jak na razie przesądza o wyniku zawodów!

45'

Zarate dostał piłkę na 16. metrze, ale uderzył nad bramką. to była dobra szansa dla zawodników z Florencji.

43'

Walka o piłkę w polu karnym Tottenhamu, ale londyńczycy radzą sobie.

43'

Paulo Sousa naradza się ze swoim asystentem, jakich roszad dokonać. Czyżby już w przerwie doszło do zmian personalnych?

41'

Gospodarze w bardzo trudnej sytuacji. Fiorentina musi zagrać bardziej ofensywnie.

39'

Defensor Fiorentiny powalił jednego z rywali, a Felix Zwayer bez najmniejszych wątpliwości wskazał na jedenasty metr.

38'

Chadli pewnie trafia do siatki!

37'

Nenad Tomović sprokurował karnego!

34'

Troszeczkę więcej się dzieje na murawie, ale nadal czekamy na bramki.

32'

Bernardeschi i Zarate mieli kapitalną okazję, aby trafić do siatki! Pierwszy z nich nawet wybił piłkę zmierzającą do siatki!

30'

Dele Alli kopnął w brzuch rywala. Nieładnie młody piłkarzu!

28'

Warto dodać, że przez kilka wcześniejszych minut nic szczególnego się nie działo na murawie.

27'

Pierwszy raz zrobiło się groźniej, czekamy na więcej!

27'

Christian Eriksen huknął z dystansu w środek bramki, ale Tatarusanu miał problem z odbiciem piłki!

23'

Goście przejęli inicjatywę w spotkaniu, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

22'

Znowu Koreańczyk pogubił się w polu karnym Fiorentiny.

20'

Astori otrzymuje kartkę. Jest to pierwsza indywidualna kara.

20'

Marcos Alonso wrzucił piłkę z lewej strony boiska, a defensor Tottenhamu wybił futbolówkę poza boisko.

20'

Filippo Bernardeschi powalił jednego z rywali.

18'

Zarate długo holował piłkę wzdłuż linii pola karnego i uderzył na bramkę, ale bardzo niecelnie.

17'

Son Heung-Min stracił piłkę w polu karnym gospodarzy.

17'

Próba pressingu gości, ale Viola radzi sobie bezbłędnie.

16'

Benjamin Davies faulował Błaszczykowskiego.

16'

Za nami kwadrans gry. Jak na razie bez sytuacji bramkowych i bez większych emocji.

14'

Kieran Trippier centrował z prawej strony boiska, ale zawodnik z Londynu zrobił to niedokładnie.

13'

Błaszczykowski zdecydował się na strzał z 16. metra, ale piłka została odbita przez gąszcz defensorów gości.

11'

Nacer Chadli złapany na pozycji spalonej.

11'

Za mozolne rozgrywanie piłki od tyłu wzięli się goście z Londynu.

9'

Spokojne, nawet bardzo spokojne tempo we Florencji.

9'

Borussia Dortmund wychodzi na prowadzenie w pojedynku z FC Porto, a bramkę strzelił Łukasz Piszczek!!!!! BRAWO!

7'

Futbolówka powędrowała w pole karne, ale arbiter przerywa grę, gdyż jeden z zawodników włoskiej drużyny dopuścił się przewinienia.

6'

Mauro Zarate wywalczył pierwszy rzut rożny.

6'

Błaszczykowski podał do Josipa ilicicia, ten próbował odegrać do Polaka, ale nikt nie zrozumiał zamiarów Słoweńca.

5'

Spokojne tempo. Drużyny badają się nawzajem.

4'

Ciprian Tatarusanu pod presją przeciwników bez problemu wybija piłkę.

3'

Ładna klepka piłkarzy z Londynu, ale defensywa Violi radzi sobie z akcją Tottenhamu.

2'

Pierwsze przewinienie jednego z graczy Fiorentiny.

2'

Gospodarze w swoich tradycyjnych, fioletowych kompletach. Przyjezdni natomiast w białych strojach.

1'

Rozpoczęli goście i od razu na Stadio Artemio Franchi rozbrzmiały ogromne gwizdy w kierunku londyńczyków.

19:00

Pierwszy gwizdek pana Felixa Zwayera! Gramy!

18:58

Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami świetnego widowiska!

18:56

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

18:56

ławka rezerwowych gości: McGee, Walker, Rose, Dier, Dembélé, Onomah, Kane

18:56

ławka rezerwowych gospodarzy: Sepe, Pasqual, Badelj, Vecino, M. Fernández, N. Kalinič, Babacar