dogrywka 1. połowa2 : 2
dogrywka 2. połowa4 : 2
121'

121'

Nic się nie wydarzyło i sędzia kończy mecz! Bayern po dogrywce eliminuje Juventus, mimo że przegrywał dwiema bramkami!

120'

Minuta doliczona.

119'

Juve jeszcze próbuje. Najpierw Stefano Sturaro uderzył nad bramką, a Leonardo Bonucci nie dał rady zaskoczyć bramkarza Bayernu anemicznym strzałem głową.

116'

Manuel Neuer z trudem broni strzał Mario Mandżukicia!

23:10

Gol Thiago Alcantary

Gol Kingsley Comana

112'

... i Stefano Sturaro. Obu za niesportowe zachowanie.

112'

Sędzia nie oszczędza kartek. Upomina Juana Bernata...

110'

Juve na kolanach! Kingsley Coman kończy składną akcję gospodarzy strzałem przy lewym słupku. Gigi Buffon bez szans!

110'

GOOOL, KINGSLEY COMAN!!!

109'

Jeszcze kartka dla Thiago Alcantary

108'

Hiszpan wykorzystał dokładne podanie w pole karne od Thomasa Müllera i kieruje piłkę do siatki w prawy górny róg

108'

GOL, THIAGO ALCANTARA!!!

107'

Wyraźnie zmęczony Paul Pogba nie zdołał dośrodkować z lewej strony boisa. Manuel Nuer od bramki.

107'

Philipp Lahm powstrzymany prze Alexa Sandro Juve gra wyżej na połowie gospodarzy jak w pierwszej połowie.

106'

Juventus zaczyna drugą część dogrywki

106'

Koniec pierwszej części dogrywki. Bayern stworzył kilka okazji, ale nie zdołał pokonać Gigi Buffona.

105'

Minuta doliczona do pierwszej części dogrywki.

104'

Zdaniem sędziego Robert Lewandowski faulował Leonardo Bonucciego w polu karnym Juve. Włoch wykorzystał kontrakt w walce o piłkę i sprytnie położył się.

103'

Roberto Pereyra upomniany żółtą kartką.

102'

Faulem taktycznym Douglas Costa przerwał kontrę Juventusu. Po centrze Manuel Neuer chwyta piłkę.

101'

Thiago Alcantara wchodzi za Francka Ribery'ego

100'

Kingsley Coman przedarł się dość szczęśliwie prawą stroną dwóm rywalom. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

100'

Gigi Buffon znowu lepszy od Francka Ribery'ego. Goście próbują dotrwać do rzutów karnych.

22:48

Jako że Bayern prowadzi atak pozycyjny...

Tak strzelił Thomas Müller

96'

Gigi Buffon z problemami paruje zablokowany strzał Francka Ribery'ego z lewej strony pola karnego.

94'

David Alaba górą w pojedynku z Mario Mandżukiciem o górną piłkę. Ciężar gry przeniósł się pod drugą "szesnastkę". Gigi Buffon broni strzał Douglasa Costy.

93'

Manuel Neuer broni strzał Stephana Lichtsteinera z 14 metrów! Piłka zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku!

91'

Pierwsza część dogrywki rozpoczęta od mocnego uderzenia gospodarzy. Rzut rożny. Bez zagrożenia.

93'

Sędzia gwiżdże ostatni raz w drugiej połowie, ale nie w całym meczu!

90'

Arturo Vidal przechwycił piłkę na 25. metrze od bramki Juve i zagrał na prawe skrzydło do Kingsley Comana. Ten centruje na dalszy słupek, a tam Thomas Müller celną główką kieruje piłkę do siatki. Będzie dogrywka, będzie się działo!

90'

GOOOL, THOMAS MüLLER!!!

89'

Roberto Pereyra wchodzi na ostatnie minuty (?) za Juana Cuadrado, strzela drugiej bramki dla "Starej Damy"

88'

Centrostrzał Douglasa Costy mija o centymetry lewy słupek bramki Juve!

87'

Stephan Lichtsteiner wybija piłkę na rzut rożny. Szybkie rozegranie, kilka podań i Robert Lewandowski strzela "szczupakiem" w słupek! Jeszcze polski napastnik był na spalonym.

86'

Kolejny atak Douglasa Costy nie przyniósł powodzenia. Gospodarze mają coraz mniej czasu na strzelenie drugiej bramki, który dałby dogrywkę.

83'

Przeaźliwe gwizdy na Allianz Arena. To na skutek gwizdka sędziego, który dopatrzył się faulu Kingsley Comana na Aleksie Sandro.

80'

Robert Lewandowski na spalonym.

79'

Franck Ribery próbował się przedrzeć lewą stroną pola karnego. Powstrzymał go Stephan Lichtsteinter. Jeszcze centra Francuza i pewna interwencja bramkarza.

78'

Arturo Vidal strzela z 25 metrów nad bramką Juve.

76'

Ależ zakotłowało się przed bramką gości! Najpierw Robert Lewandowski nie sięgnął piłki, potem zablokowane strzały Francka Ribery'ego i Thomasa Müllera! Mario Mandżukić wybija na uwolnienie!

22:20

Gol kontaktowy Roberta Lewandowskiego

75'

Gospodarze przycisnęli. Wywalczyli rzut wolny 203 metry od linii 16. metra

73'

Mocne dośrodkowanie Douglasa Costy z ok. prawego narożnika pola karnego na dalszy słupek i "Lewy" celną główką daje Bayernowi kontakt!

73'

GOOOL. ROBERT LEWANDOWSKI!!!

71'

Mario Mandżukić wraca na Allianz Arena! Zastępuje Alvaro Moratę

70'

Kontra Juve! GOście wychodzili trzech na trzech, ostatecznie strzał Hernanesa został zablokowany.

Juan Cuadrado przerwał kontrę faulem taktycznym. Żółta kartka.

70'

Hernanes blokuje strzał Douglasa Costy zza pola karnego. Jeszcze spróbował Thomas Müller, ale chybił o dwa metry.

69'

Robert Lewandowski kopnięty w głowę przez Andreę Barzagliego. Sędzia... nakazał grać dalej.

68'

Sami Khedira zmieniony przez Stefano Sturaro.

67'

Paul Pogba przegrał pojedynek z Philippem Lahmem przed polem karnym Bayernu. Nie mógł w to uwierzyć i sfaulował kapitana gospodarzy.

65'

Douglas Costa dostaje podanie za linię obrony na prawej stronie pola karnego. Jego dośrodkowanie było dalekie od ideału. Franckowi Ribery'emu udało się odzyskać piłkę. Jego strzał broni bramkarz Juve.

64'

Centrostrzał Francka Ribery'ego z pola karnego został zablokowany przez dwóch obrońców Juve. Jeszcze niecelny strzał Arturo Vidala z dystansu. Gianluigi Buffon z "piątki".

62'

Bayern zamknął rywala przed jego polem karnym. Skomasowana obrona zdaje egzamin.

60'

Kingsley Coman zastępuje Xabi Alonso. Ofensywna zmiana w Bayernie.

59'

Strzał Juana Bernata zablokowany. O bezpańską piłkę powalczył Robert Lewandowski z Paulem Pogbą. Zdaniem sędziego przewinił polski napastnik.

58'

Obrona Juve wyjaśnia sytuację.

58'

I jeszcze jeden. Tym razem z lewej strony. Manuel Neuer chwyta piłkę. Kontra, po której z narożnika wznowią grę gospodarze.

56'

Douglas Costa nie sięgnął piłki w polu karnym Juve. W odpowiedzi jeszcze raz okazję miał Alvaro Morata - uderzył po rykoszecie minimalnie nad poprzeczką!

55'

Alvaro Morata przedarł się stroną słabego dziś dysponowanego Davida Alaby. Popędził na bramkę gospodarzy, ale jego anemiczne (płaskie) uderzenie nie zagroził Manuelowi Neuerowi.

54'

Douglas Costa wypatrzył Francka Ribery'ego na prawej stronie pola karnego i zagrał na wolne pole do Francuza. Ten liczył na podanie do nogi. Ostatecznie Gianluigi Buffon wznawia grę od bramki.

53'

Leonardo Bonucci nie odstępuje Roberta Lewandowskiego nawet na krok. Kolejna stykowa sytuacja i Włoch upomniany kartką.

52'

Żółta kartka dla "Lewego" za... nie wiadomo co. "Symulkę"? Niezrozumiała decyzja szwedzkiego arbitra.

52'

Sami Khedira na prawym skrzydle. Juan Bernat nie dał się ograć.

A na murawie leży Robert Lewandowski. Przerwa w grze.

49'

Za mocne dośrodkowanie Alexa Sandro w pole karne z rzutu wolnego. Manuel Neuer szybko zagrał do Roberta Lewandowskiego, którego bezpardonowo powstrzymał Leonardo Bonucci.

48'

... i dla Stephana Lichtsteinera za aktywne protesty.

48'

Żółta kartka dla Arturo Vidala...

47'

Joshua Kimmich wybija piłkę po centrze Juana Cuadrado. Doszło do przepychanek między Arturo Vidalem a Kolumbijczykiem.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

46'

Powracamy na drugą połowę meczu Bayern - Juventus. Do przerwy goście prowadzą "tylko" dwiema bramkami. Gol Alvaro Moraty powinien być uznany.

W ekipie Bayernu zmiana - Juan Bernat w miejsce Mehdi Benatii

47'

Koniec pierwszej połowy! Grający po mistrzowsku Juventus prowadzi z Bayernem po golach Paula Pogby i Juana Cuadrado!!!

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

W odpowiedzi Juan Cuadrado mógł "zabić" mecz! Manuel Neuer broni!

43'

Joshua Kimmich również upomniany.

41'

Ta akcja mogła, a właściwie powinna dać bramkę kontaktową! Gianluigi Buffon wygrał jednak pojedynek z Thomasem Müllerem!

39'

Obrona Juventusu wybija piłkę po dośrodkowaniu Thomasa Müllera z rzutu wolnego.

38'

Alvaro Morata upomniany "żółtkiem" za nadmierną ostrość w walce o piłkę.

21:25

To będzie hit ;)

35'

David Alaba przerzuca piłkę na prawą stronę pola karnego do Douglasa Costy. Ten złamał akcję w stylu Arjena Robbena, ale strzał Brazylijczyka został zablokowany.

21:21

Gol Juana Cuadrado

31'

Rajd Francka Ribery'ego na lewej stronie bez wysiłku przerwany przez Stephana Lichtsteinera. Juve wznowił grę z autu i od razu zagrał do Alvaro Moraty. Wmieszał się w to Joshua Kimmich, który bez patyczkowania wybił piłkę jak najdalej i najmocniej.

30'

Sami Khedira upomniany żółtą kartką.

29'

Alvaro Morata przejął piłkę na 20. metrze od własnej bramki ruszył sam na trzech Bawarczyków! Ograł ich bez trudu i zagrał w ok. "szesnastki" do Juana Cuadrado, który najpierw ośmieszył wykonującego wślizg obrońcę Bayernu, a potem mocnym strzałem w prawy górny róg podwyższa prowadzenie "Starej Damy"!

28'

GOOOL, JUAN CUADRADO!!!

27'

Gianluigi Buffon łapie piłkę po strzale Francka Ribery'ego. Szybkie wznowienie gry z wykopem na połowę Bayernu. Tam Alvaro Morata nieczysto zabrał piłke Joshui Kimmichowi. Sędzia odgwizdał faul Hiszpana.

25'

Alex Sandro powalił szarżującego prawą flanką Philippa Lahma. Po dośrodkowaniu radzi sobie obrona Juve. Od razu zagranie na wolne pole do Alvaro Moraty pada łupem Manuela Neuera.

24'

Udany pressing Roberta Lewandowskiego na Gianluigim Buffonie. Ten ratował się wybiciem na aut. Bez dalszego zagrożenia.

23'

Manuel Neuer fatalnie wybija piłkę i został przelobowany przez Alvaro Moratę! Piłka wpada do siatki, ale na jego szczęście Hiszpan był na spalonym!

22'

Alvaro Morata faulowany na lewej stronie przez Philippa Lahma. Alex Sandro wrzuca, a Manuel Neuer pewnie piąstkuje.

20'

Naciskany przez Paula Pogbę Joshua Kimmich zagrywa dość nonszalancko do Manuela Neuera. Ten zdążył szybko wybić piłkę przed rozpędzonym Francuzem.

19'

Arturo Vidal zagrywa za linię obrony do wbiegającego na czystą pozycję Roberta Lewandowskiego. Ciut za mocno i piłka opuściła linię boisko. Goście od bramki.

18'

Douglas Costa również strzela z dystansu. Niżej od Francka Ribery'ego, ale i tak ze 2 metry nad poprzeczką.

21:04

Gol Paula Pogby

14'

Anemiczny strzał Thomasa Müllera z ok. 10 metrów nie sprawił problemów Gianluigiemu Buffonowi. W odpowiedzi Alvaro Morata strzela z lewej strony pola karnego nad poprzeczką.

12'

Joshua Kimmich powalony przez Paula Pogbę. Wcześniej Robert Lewandowski przegrał pojedynek z Leonardo Bonuccim za linią środkową.

11'

Alex Sandro wrzuca w "szesnastkę" w stronę Alvaro Moraty, ale ten skrupulatnie pilnowany przez obrońców przegrywa pojedynek o górną piłkę.

10'

Franck Ribery z woleja wysoko nad poprzeczką. Francuz był za bardzo odchylony.

9'

Robert Lewandowski w roli lewoskrzydłowego centruje za mocno w pole karne. Do nikogo.

8'

Lekko zamroczony Bayern próbuje szybko odpowiedzieć. Obrona Juve nie daje się zaskoczyć, przerywając akcję ponad 30 metrów od własnej bramki.

6'

Stephan Lichtsteiner dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego po złym ustawieniu obrony. Sytuację chciał ratować odważnym wyjściem Manuel Neuer, ale ten przeliczył się - Szwajcar zagrał do Paula Pogby, który trafił z kilkunastu metrów do pustej bramki!

6'

GOOL DLA JUVE, PAUL POGBA!!!

5'

Atak gości natrafił na czerwony mur przed linią 16. metra od bramki Manuela Neuera. Udało się zapoczątkować kontrę, ale zdaniem sędziego Franck Ribery sfaulował Juana Cuadrado.

4'

Rzut wolny dla Juve na lewej stronie. Za mocne i głębokie dośrodkowanie Alexa Sandro.

2'

Arturo Vidal znalazł się w polu karnym "Starej Damy"! Dostał podanie od Douglasa Costy, ale nieczysto uderzył na bramkę. Gianlugi Buffon broni!

1'

Gospodarze spokojnie przechwycili piłkę i rozgrywali przed własną bramką. Zagranie do Manuela Neuera, który mimo pressingu Alvaro Moraty bez nerwów wybija w stronę środka boiska.

0'

Gwizdek sędziego i Juventus zaczyna ze środka!

20:44

Philipp Lahm rozgrywa dzisiaj 101. mecz w Lidze Mistrzów. Gianluigi Buffon zbliża się do "setki".

20:42

Obie drużyny wychodzą na murawę! Wspaniała oprawa kibiców Bayernu za jedną z trybun. Hymn rozgrywek!

20:40

Wyznanie miłości po niemiecku...

20:36

Najskuteczniejsi strzelcy obu drużyn w Lidze Mistrzów:

• Bayern: Robert Lewandowski (7), Thomas Müller (6)
  • Juventus: Alvaro Morata, Mario Mandżukić (po 2), Stephan Lichtsteiner, Simone Zaza, Stefano Sturaro (po 1)
20:33

Jak u siebie prezentował się Bayern w obecnej edycji Ligi Mistrzów? W fazie grupowej pokonał Dynamo Zagrzeb (5:0), Arsenal (5:1) i Olympiacos Pireus (4:0).

Juventus w delegacjach przegrał z Sevillą (0:1), zremisował z Borussią Mönchengladbach (1:1) i wygrał z Manchesterem City (2:1).

20:30

Mobilizacja kibiców "Starej Damy" z hasłem Be Heroes

20:27

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zachęcam do pisania swoich typów w komentarzach.

20:23

W pierwszym spotkaniu, rozegranym 22 lutego w Turynie, było 2:2. Bramki dla Bawarczyków strzelili Thomas Müller (43') i Arjen Robben (55'), a dla "Starej Damy" - Paulo Dybala (63') oraz Stefano Sturaro (76').

20:12

Rezerwowi Bayernu: S. Ulreich - T. Alcantara, J. Bernat, K. Coman, Rafinha, M. Götze, S. Rode.

20:10

Allianz Arena przed meczem

20:08

Rezerwowi Juventusu: Neto - K. Asamoah, M. Mandżukić, R. Pereyra, D. Rugani, S. Sturaro, S. Zaza.

20:05

Już dzisiaj poznamy ostatnich ćwierćfinalistów w Lidze Mistrzów. Zwycięzca dwumeczu FC Barcelona - Arsenal jest chyba znany (ale nie skreślajmy "Kanonierów"), to awans w meczu Bayern - Juventus jest sprawą otwartą. I na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór!

12:30

BAYERN - JUVENTUS LIVE!

Zapowiedź: Czy "Lewy" i spółka pozbawią złudzeń "Starą Damę"?

Dziś w Monachium zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z udziałem Bayernu i Juventusu Turyn. W pierwszym pojedynku na Juventus Stadium padł remis 2:2, choć monachijczycy prowadzili już dwoma golami.