FC BarcelonaFC Barcelona
3 : 1
Arsenal LondynArsenal Londyn
92'

Barcelona po golach Messiego, Suareza i Neymara pokonuje Arsenal 3-1 i melduje się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Honorowe trafienie dla Arsenalu zaliczył Mohamed Elneny! To tyle jeśli chodzi o dziś, dobrej nocy!

89'

Messi wygarnia piłkę w polu karnym i świetnym lobem strzela trzeciego gola.

88'

Leo Messi! Geniusz! 3-1 dla Barcy!

85'

Olivier Giroud zaatakował ręką twarz Alby, za co dostał kartkę.

84'

Podwójna obrona Ter Stegena.

82'

Neymar mięciutko wrzucał do Messiego, Kościelny zdążył z interwencją.

80'

Kapitalny strzał z wolnego Sancheza, świetna parada Ter Stegena, który instynktownie obronił dobitkę Bellerina!

79'

Arda Turan z kartką, faulowany Nacho Monreal.

77'

Arda Turan zastępuje na boisku Ivana Rakiticia.

75'

Centra Monreala zablokowana przez Alves, rzut rożny dla Arsenalu.

73'

A Alexa Iwobiego zmienia Olivier Giroud.

73'

Zmiana również w Arsenalu. Theo Walcott zmienia Danny'ego Welbecka.

72'

Przy oklaskach trybun schodzi Andres Iniesta. W jego miejsce wchodzi Sergi Roberto.

70'

Na boisku znów niewiele się dzieje, dlatego kibice na Camp Nou próbują stworzyć sobie sami rozrywkę. Na trybunach przyśpiewka, w tłumaczeniu, "kto nie skacze, ten z Madrytu".

68'

Gol Suareza.

67'

Welbeck trafił w poprzeczkę!

66'

Wrzutka Alvesa, Suarez nożycami trafił w okienko bramki Ospiny!!! Kapitalne trafienie!!!

65'

LUIS SUAREZ!!! CO ZA BRAMKA!!! 2-1 DLA BARCY!!!

64'

Oto piłkarze z Afryki, którzy strzelali gole przeciwko Barcelonie na Camp Nou w Lidze Mistrzów

62'

Wystawiona piłka przez Iwobiego do Alexisa Sanchez, gracz Arsenalu uderzył z bardzo ostrego kąta, strzał zablokowany.

61'

Górna piłka Rakiticia z lewej strony do Neymara, ten zgrywa do Messiego, Argentyńczyk mocno strzelił, lecz niecelnie.

59'

Neymar z finezją wjechał w pole karne Arsenalu, jego rajd zatrzymany przy linii końcowej.

58'

Długa piłka do Welbecka, zwlekał napastnik Arsenalu, Mascherano w ostatniej chwili ratuje sytuację.

56'

Messi strzelił "z kroku", Ospina kapitalnie broni!

55'

Barca w natarciu, Arsenal dziewiątką graczy na swojej szesnastce.

53'

Oczywiście gola strzelił ElNeny, ale Eleny, aka Eleni może nam coś zaśpiewać po meczu.

52'

Sanchez zagrywa wsteczną piłkę do środka pola, niekryty Eleny idealnie strzela pod poprzeczkę!

51'

Mohamed Eleny!!! Kapitalny gol!!! 1-1!!!

50'

Sanchez wycina Neymara, żółta kartka.

49'

Iwobi oddaje strzał, boczna siatka, ale był rykoszet, będzie korner.

48'

Prostopadła piłka w kierunku Messiego, Koscielny dobrze asekuruje.

48'

Arsenal rozgrywa piłkę przed polem karnym Barcy, Katalończycy głęboko cofnięci.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

21:43

45'

Barcelona do przerwy wygrywa z Arsenalem 1-0 po trafieniu Neymara. Po tym golu Barca bawi się piłką, jednak Arsenal stworzył swoje okazje. Wracamy za kwadrans.

44'

Francis Coquelin zmienia Mathieu Flaminiego.

43'

Długie zagranie w pole karne Busquetsa do Suareza, Urugwajczyk nie zdążył dobrze się złożyć.

41'

Welbeck pada w polu karnym Barcelony, ale nie ma karnego.

40'

Bellerin dośrodkowuje na głowę Sancheza, Chilijczyk nie trafia nawet w światło bramki. Niewiele brakowało.

39'

Barcelona rozklepana w swoim polu karnym, Sanchez wystawia piłkę Elneny'emu, który marnuje dogodną okazję.

38'

Iwobi miał trochę miejsca w szesnastce Barcy, jego strzał okazał się zbyt mocny.

37'

Arsenal w ofensywie, centra Monreala zbyt głęboka.

35'

Gabriel ukarany kartką za protesty w kierunku arbitra.

34'

Iwobi pada w polu karnym Barcy, sędzia jednak każe grać dalej.

32'

Mathieu Flamini z kartką. Wszedł kolanem w plecy Iniesty.

30'

Neymar oddał strzał zza pola karnego, łapie piłkę Ospina.

29'

Suarez zamieszał w polu karnym, jednak jego dośrodkowanie do Sergio Busquetsa przerwane przez Elneny'ego.

27'

Na murawie nic się nie dzieje, dlatego jest okazja, by zobaczyć świetne podanie Neymara do Messiego, który równie dobrze przyjął tę piłkę.

25'

Wrzutka Bellerin do Welbecka, napastnik Arsenalu wyskoczył do główki, ale minął się z piłką. Akcję zamykał Monreal, który wywalczył rzut rożny.

24'

Starcie jeden na jeden Welbecka z Mascherano, górą Argentyńczyk.

22'

Gol Neymara.

21'

Barca spokojnie rozgrywa atak pozycyjny, Arsenal biega, próbując ją odebrać.

19'

Luis Suarez zagrywa prostopadle do Brazylijczyka, ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

18'

Neymar!!! 1-0 dla Barcy!!!

17'

Fenomenalna piłka Neymara za plecy obrońców, Messi kapitalnie przyjmuje piłkę i staje oko w oko z Ospiną, które genialnie broni strzał Argentyńczyka!

15'

Bellerin urwał się Albie, dośrodkowanie, Mathieu asekuruje lewego obrońcę i wybija piłkę, ale zbiera ją Elneny, który oddaje niecelny strzał.

12'

Pierwszy strzał Leo Messiego w tym spotkaniu. Laurent Koscielny wyblokował uderzenie.

10'

Strata Iniesty, Oezil przejął piłkę i strzelił mocno z dystansu. Futbolówka przelatuje obok słupka.

8'

Obrona Kanonierów rozklepana, ale Suarez na spalonym.

7'

Bardzo dobry początek gości. Barca od kilku minut zepchnięta do defensywy.

5'

Pierwszy faul w tym spotkaniu. Elneny fauluje Neymara.

4'

Kontratak Barcelony nieudany. Neymarowi uciekła piłka poza plac gry.

2'

Pierwszy strzał Arsenalu. Uderzenie Welbecka zablokowane.

2'

Barcelona zaczyna z pompą. Finezyjna klepka z piłką w górze wykonaniu Katalończyków.

1'

Rozpoczynamy mecz!

20:43

W Barcelonie dziś pada deszcz, stąd widać puste miejsca na trybunach.

20:35

Z kolei Barcelona w lidze rozbiła aż 6-0 Getafe.

20:30

W poprzedniej ligowej kolejce Arsenal nieoczekiwanie przegrał 1-2 z Watfordem. Honorowego gola dla Kanonierów strzelił Danny Welbeck.

20:25

Na Emirates Stadium Barcelona wygrała 2-0 po dublecie Leo Messiego. Dzisiejszy mecz wydaje się być formalnością. Zdaje sobie z tego sprawę Arsene Wenger, który po pierwszym meczu ocenił, że jego ekipa ma zaledwie 5% szans na awans.

20:20

Ławka rezerwowych Barcy: Turan, Bravo, Bartra, Vidal, Munir, Roberto, Vermaelen.

20:15

Ławka rezerwowych Arsenalu: Macey, Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Campbell, Walcott, Giroud.