Gabi oddaje strzał z dystansu, niecelny.

Griezmann głową chciał przerzucić piłkę nad stoperami PSV, ale uderzył za mocno i piłka w rękawicach Zoeta.

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, obrońcy gości uprzedzają Saula Nigueza.

Lestienne oddaje strzał, ale uderzył zbyt mocno.

Zaczynamy drugie piętnaście minut!

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

105'

Rzut wolny z niecałych dwudziestu metrów od bramki Zoeta, Gabi posyła piłkę w trybuny.

104'

Saul ograł rywali jak dzieci, zagrał do Griezmanna, który uderzył "z dużego palca", Zoet broni.

102'

PSV pierwszy raz w akcji ofensywnej. Zagranie do przodu jednak za mocne i Atletico znów przy piłce.

98'

Szybka piłka Griezmanna do Torresa, był piłkarz Liverpoolu i Chelsea nie zdążył.

98'

Atletico wciąż utrzymuje się przy piłce. PSV dobrze ustawia się w defensywie.

95'

Juanfran wchodzi w pole karne i zostaje powstrzymany.

94'

Centra z rzutu rożnego, Lucas Hernndez główkuje i minimalnie chybia.

94'

Atletico w ofensywie w tej części dogrywki.

92'

Koke próbuje z dystansu, niecelny strzał.

91'

Zaczynamy pierwszy extra kwadrans gry!

90'

Będziemy mieli dogrywkę!

90'

Zoet zalicza "pusty przelot". Atletico nie wykorzystuje faktu, że przez kilka sekund bramka była pusta.

89'

Przy oklaskach Calderon schodzi Diego Godin. Na boisku melduje się Lucas Hernandez.

87'

Juergen Locadia schodzi z murawy, a wchodzi Maxime Lestienne.

86'

Bomba Torres! Zoet paruje piłkę na słupek!

84'

Filipe Luis kładzie się w polu karnym, ale Mark Clattenburg świetnie dziś sędziuje i nie dał się nabrać. Bardzo dobre zawody arbitra.

83'

Griezmann minął obrońcę, zszedł na lewą nogę i oddał strzał, ale Zoet po raz kolejny dobrze interweniował.

82'

Fatalne dośrodkowanie Filipe Luisa. Piłka poleciała w trybuny za bramką Jeroena Zoeta.

80'

Ostatnie minuty na korzyść PSV, ale z obydwu stron sporo niedokładności w środku pola.

78'

Atletico wróciło do formacji 4-4-2.

77'

Wrzutka w pole karne Atletico, dobrze wychodzi Jan Oblak.

75'

Yannick Ferreira Carrasco schodzi z murawy. Z ławki wbiega Matias Kranevitter.

75'

Jetro Willems schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Joshua Brennet.

72'

Fernando Torres zamyka wolejem dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale trafia w plecy rywala.

72'

Dobre dośrodkowanie Luisa, Willems wybija na rzut rożny.

70'

Torres dobrze ruszył z piłką w pole karne, ale jak się później okazało, za mocno wypuścił futbolówkę.

70'

Mark Clattenburg dwukrotnie miał ciężki orzech do zgryzienia. Dwa razy jednak nie odgwizdał faulu i podjął dobrą decyzję.

67'

Długa piłka Guardado w kierunku De Jonga, Godin skutecznie wybija głową.

66'

Luuk De Jong z kartką.

65'

Groźna okazja Atleti, ale jednak na spalonym Griezmann.

64'

Saul Niguez wstrzeliwuje piłkę w pole karne, Bruma wybija na rzut rożny.

62'

Filipe Luis zaangażował się w atak, zszedł do środka na prawą nogę i huknął wprost w Jeroena Zoeta.

61'

Dwukrotnie Santiago Arias dał ograć się swoim rywalom, ale dwukrotnie piłkarze Atletico wychodzili z piłką poza linię boczną.

58'

Co za okazja PSV! Rozciągnięcie gry na lewą stronę do Van Ginkela, ten trafia w słupek, piłka wpada pod nogi De Jonga, który mając bramkę bez bramkarza, trafił w głowę Filipe Luisa!

57'

Atletico przejdzie teraz z 4-4-2 na 4-3-3.

56'

Fernando Torres zmienia Augusto Fernandeza. Napastnik za defensywnego pomocnika.

53'

PSV rozpoczęło groźny atak, jednak Augusto Fernandez w porę przerwał ofensywę rywali.

52'

Carrasco leży na murawie, został uderzony w twarz przez Moreno. To powinien być faul i powinna być kartka, ale arbiter pozostał niewzruszony.

51'

Carrasco schodzi z lewego skrzydła do środka, podaje do Augusto Fernandeza, ten próbuje strzału z dystansu i Zoet bez większych kłopotów łapie piłkę.

49'

Carrasco mija Ariasa, zagrywa piłkę wzdłuż linii bocznej i nikt nie zamknął tego dobrego dośrodkowania.

48'

Saul nie trafia w piłkę w dobrej sytuacji w polu karnym! Fatalny kiks.

47'

Centra Carrasco z lewej strony, główkuje Koke, ale trafia w obrońcę. Będzie róg.

46'

Zaczynamy drugą połowę

21:40

45'

Uff, dobra połowa za nami! Do przerwy bezbramkowy remis, jednak emocji nie brakuje. Jak na razie lepsze PSV, ale Atletico zmarnowało dwie świetne okazje! Możemy liczyć dziś na dogrywkę.

45'

Griezmann ruszał w pole karne, ale Arias kapitalnie przejął piłkę i rozpoczął kontrę, która zakończyła się niepowodzeniem.

43'

Strzał Griezmanna, strzał Saula! Oba zablokowane przez obrońców!

43'

Dośrodkowanie z lewej strony, Carrasco zbyt szybki, piłka za jego plecami.

42'

Zamiana miejsc, to Atleti rozgrywa atak pozycyjny, PSV dobrze ustawione w obronie.

39'

Kapitalne przejęcie Andersa Guardado w środku pola, zagrał miękką piłkę na szesnasty metr do Locadii, lekko za plecy.

37'

Jeroen Zoet! Dośrodkowanie z prawej strony, Carrasco główkuje w kierunku bramki, jednak Griezmann uprzedził kryjącego go obrońcę i również oddał strzał głową, tyle że z trzeciego metra od bramki. Zoet kapitalnie na linii obronił to uderzenie!

36'

Centra z lewej flanki, Oblak wyłapuje.

35'

Strata piłki w środku pola przez Los Rojiblancos, długa piłka do De Jonga, w porę interweniował Diego Godina. Zrobiło się gorąco.

35'

Świetne dośrodkowanie Filipe Luisa, nikt tej piłki nie przeciął.

33'

Wstrzelenie piłki w szesnastkę Atletico, żaden z zawodników PSV nie zareagował.

32'

Silnie podanie Guardado, Willems miał trudności z opanowaniem piłki, ale mimo to wywalczył rzut rożny.

30'

Niecelna piłka Willemsa, Gimenez przejmuje, a Juergen Locadia fauluje taktycznie Urugwajczyka, za co otrzymał żółtą kartkę.

28'

Szybsza piłka do Proeppera, ten centruje w pole karne, interweniuje Oblak, De Jong minął się z futbolówką.

26'

Dośrodkowanie Carrasco zbyt krótkie.

25'

Pierwszy faul od dobrych kilkunastu minut. Carrasco podcięty przez Santiago Ariasa. Będzie wrzutka z rzutu wolnego.

24'

Jetro Wilems podwojony na lewej stronie, gracze Atletico wyszli z tego pojedynku górą.

23'

Chwila oddechu dla zawodników. Atleti spokojnie rozgrywa piłkę i nie spieszy się, by przedrzeć się pod pole karne rywala.

21'

20'

PSV nigdy nie wygrało w Madrycie.

19'

Długa piłka w kierunku Griezmanna, dobrze interweniuje Ismat-Mirin.

17'

Centra Koke z rzutu rożnego, Diego Godin główkował, piłka minimalnie nad poprzeczką.

15'

Griezmann marnuje kapitalną okazję! Piłka wrzucona z prawej flanki, Francuz miał przed sobą tylko bramkarza, a i tak w niego trafił! To powinien być gol.

14'

Błąd Gimeneza, piłka przeleciała nad jego głową, ale asekurował go Juanfran, który przejął futbolówkę.

13'

Luuk De Jong sfaulował Augusto Fernandeza, przewinienie taktyczne, jednak obyło się bez kartki.

11'

Gabi przejął piłkę, próbował prostopadle zagrać do Carrasco, ale Bruma przeciął zagranie i zainicjował kontratak. Pierwszy strzał PSV w tym meczu, uderzenie zablokowane.

9'

Kolejna próba rozegrania ataku pozycyjnego przez ekipę Phillipa Cocu nieudana. Dłuższa piłka w kierunku prawej strony, futbolówkę przejmuje Filipe Luis.

8'

Griezmann cofnął się na własną połowę, zabrał piłkę i popisał się efektowną "ruletą", co zostało nagrodzone brawami od kibiców.

7'

Groźny atak gospodarzy spalił na panewce. Griezmann podał za plecy Carrasco, piłka w posiadaniu Holendrów.

6'

Dośrodkowanie Juanfrana, Carrasco nie zdążył do piłki.

5'

Potworne gwizdy trybun na Calderon. Faulowany jeden z ulubieńców kibiców Atleti, Diego Godin.

4'

Świetny pressing Atletico od pierwszych minut. PSV nie jest w stanie przedrzeć się środkiem pola.

2'

Pierwsze minuty dla PSV, jednak niecelny strzał Jetro Wilemsa zapoczątkował kontrę Atletico. Podanie do Saula Nigueza, Saul na spalonym.

1'

Wybrzmiał w końcu pierwszy gwizdek! Od środka rozpoczęli goście.

20:42

Czas na hymn Ligi Mistrzów. Na stadionie wielka wrzawa. Będzie grad bramek?

20:40

Piękna kartoniada wita zawodników. Biel i czerwień mieni się na wszystkich sektorach.

20:39

Bez wątpienia faworytem tego rewanżu są gospodarze. Mają lepszy zespół, większą jakość.

20:33

Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Prezentujemy je obok.

20:15

Z kolei PSV na własny, obiekcie straciło punkty z SC Heerenveen, remisując 1-1. Gola dla gospodarzy zdobył Luuk De Jong.

20:10

W ostatnim ligowym starciu Atletico Madryt pewnie pokonał Deportivo La Coruna 3-0. Gole dla Los Rojiblancos strzelali Saul Niguez, Antoine Griezmann i Adriano Correa.

20:05

Przypomnijmy, w pierwszy starciu oby tych ekip na Philips Stadion padł bezbramkowy remis, więc sprawa awansu do ćwierćfinału wciąż jest otwarta.

20:00

Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację z rewanżowego starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt a PSV Eindhoven!