Seria rzutów rożnych dla Wolfsburga nie przynosi strzału na bramkę gości.

Płaski strzał z dystansu Vieirinhi pewnie łapie Sels

W ekipie gości Foket zmienia Rafinhę.

78'

Kolejne zmiany. W Wolfsburgu schodzi Draxler, wchodzi Caligiuri.

75'

Fantastyczna akcja prawym skrzydłem Juliana Draxlera, wejście przy linii końcowej w pole karne i wyłożenie piłki do wbiegającego Schuerrle, który dopełnia formalności! 1:0!

74'

GOOOOOOOL!!! Andre Schuerrle!

72'

Ładna indywidualna akcja Kumsa, ale ten zawodnik zza pola karnego uderza płasko obok bramki.

71'

Odpowiedź Wolfsburga! Piłka w pole karne do Schuerrle, ten w polu karnym zostaje zablokowany i rzut rożny.

70'

I już uderza z kilkunastu metrów Coulibaly! Broni Casteels.

70'

Coulibaly zmienia Simona.

68'

Zmiana wśród gości. Saief za Mattona.

65'

Tymczasem w rozgrywanym równolegle meczu Realu z Romą, Królewscy prowadzą 1:0 po bramce Ronaldo.

63'

Długa piłka pod pole karne gospodarzy do Milicevicia, jednak ten nie zdołał poradzić sobie z Dante. Wcześniej bardzo niecelnie z dystansu uderzał Rodriguez.

60'

Ładna akcja Wolfsburga! Zagranie z prawego skrzydła, Kruse zgrał piłkę przed bramkę do Schuerrle, ale ten zostaje zablokowany! Mogło być 1:0!

58'

Świetna akcja lewym skrzydłem Simona! Wejście w pole karne i wyłożenie piłki do Milicevicia, który naciskany uderza niecelnie!

56'

I teraz było bardzo groźnie! Piłka spadła pod nogi Luiza Gustavo, ale ten z kilku metrów uderza prosto w bramkarza!!!

55'

Po centrze Draxlera Dante główkuje ponad bramką Gentu! Jest jeszcze jednak kolejny korner.

55'

Guilavogui zablokowany w polu karnym rywala. Rzut rożny.

52'

Rzut wolny dla Wolfsburga z około 25 metrów. Rodriguez uderza jednak w mur gości.

50'

Uderzenie z dystansu Draxlera poszybowało wysoko ponad bramką Gentu.

49'

Chciałoby się powiedzieć, że w Wolfsburgu jest lepszy mecz niż przed przerwą, ale niestety tak nie jest. Nadal dzieje się niewiele, obie drużyny grają głównie w środku pola.

46'

Obie drużyny bez zmian w przerwie.

46'

Wznawiamy grę w drugiej połowie.

45'

Brazylijczyk podnosi się z murawy a sędzia kończy pierwszą połowę. Bardzo słaby mecz, 0:0 nie może być zaskoczeniem.

45'

Rzut wolny dla Wolfsburga. Centruje Draxler, dobrze piąstkuje Sels, który jeszcze ostro potraktował Dante.

41'

Wcześniej płasko w pole karne zagrywał Rodriguez, ale jego podanie również nie znalazło adresata. Takie zagrania dominują w tym spotkaniu, niestety.

40'

Dośrodkowanie Kruse z lewego skrzydła w pole karne. Piłka przechodzi ponad głowami piłkarzy obu stron i wychodzi poza plac gry.

37'

Wyjątkowo mało dzieje się na stadionie w Wolfsburgu. Zapewne jakiś gol by nieco rozruszał to spotkanie, ale obu drużynom ciężko idzie tworzenie ładnych akcji ofensywnych.

32'

Rzut wolny dla Wolfsburga. Centra Rodrigueza pada jednak łupem Selsa.

28'

Nie jest to żaden rewelacyjny mecz na Volkswagen Arena. Brakuje sytuacji z obu stron.

24'

Simon na lewym skrzydłem zwiódł jednego z rywali, ale jego strzał zza szesnastki spokojnie łapie bramkarz gospodarzy.

22'

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Casteelsa.

21'

Dobra okazja dla gości! Długa piłka na lewe skrzydło do Asare, ten zagrywa przed bramkę, ale szybsi obrońcy Wolfsburga!

19'

Po centrze Rodrigueza z rzutu rożnego w trudnej pozycji uderza głową Schuerrle. Niecelnie.

18'

Szansa dla gospodarzy! Potężny strzał z dystansu Guilavoguiego skutecznie odbija Sels!

13'

Po centrze Schuerrle piłka trafia na 11. metr do Kruse, ten uderza z półobrotu, ale obok bramki!

12'

Długa piłka w pole karne w kierunku Schuerrle, ale Niemca skutecznie uprzedza Matz Sels.

10'

Na spalonym złapany Schuerrle.

8'

Leży na boisku Draxler, który oberwał od jednego z rywali. Interwencja medyczna jednak nie jest potrzebna.

7'

Przypominamy, że do awansu Gent potrzebuje strzelenia przynajmniej dwóch bramek.

5'

Odpowiedź Gentu! Podanie w pole karne do Milicevicia, ale ten z ostrego kąta uderza nieczysto i wysoko nad poprzeczką!

4'

Okazja dla Wolfsburga. Dobre podanie w pole karne do stał Schuerrle, ale został zatrzymany przez rywala!

2'

Pierwsza wrzutka w pole karne gości, ale bardzo niedokładnie zagrywał z lewego skrzydła Kruse.

1'

Zaczynamy mecz na Volkswagen Arena!

20:42

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

20:27

Sędzią tego spotkania będzie Słoweniec Damir Skomina.

20:26

Rezerwowi Wolfsburga: Max Gruen, Marcel Schaefer, Daniel Caligiuri, Vieirinha, Bruno Henrique, Leandro Putaro, Carlos Ascues.

20:26

Ławka Gent: Yannick Thoelen, Kalifa Coulibaly, Laurent Depoitre, Lucas Deaux, Kenny Saief, Thomas Foket, Gustav Wikhelm.

20:25

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

20:24

W pierwszym spotkaniu rozegranym trzy tygodnie temu w Belgii, lepszy okazał się Wolfsburg, który dzięki dwóm bramkom Juliana Draxlera i jednej Maxa Kruse zwyciężył 3:2. Bramki dla gospodarzy strzelali z kolei Kums i Coulibaly.

20:20

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym VfL Wolfsburg zmierzy się z KAA Gent.