1. połowa0 : 2
92'

Koniec meczu. Manchester City odnosi zasłużone zwycięstwo.

90'

W ostatniej minucie czas na pierwszą zmianę w zespole gości. Boisko opuścił Sergio Aguero, a zmienił go Kelechi Iheanacho.

91'

Krótkimi podaniami długo piłkę na połowie Dynama akcję konstruowali piłkarze City. Nic sobie nie robiąc z rywali wymieniali się piłką. W końcu pod pole karne wszedł Yaya Toure i uderzył z dystansu. Prosto do siatki.

89'

GOL! Yaya Toure! Zwycięstwo City chyba już przesądzone

88'

David Silva chciał wypuścić lewą stroną Aguero, lecz en nie zdołał dojść do piłki.

86'

Gra nieco zwolniła w ostatnim czasie. Zawodnikom obu drużyn nieco puszczają nerwy i sędzia jest zmuszony do częstego używania gwizdka. Wciąż jednak bez kartek.

82'

Sterling skutecznie oszukał rywali po prawej stronie pola karnego i idealnie dośrodkował piłke pod bramkę Harta. Doszedł do niej Yaya Toure, ale 5 metrów chybił.

80'

Gonzalez przedzierał się lewą stroną przez defensywne szyki City. Bezskutecznie.

79'

Świetna interwencja Harta. Wyjął mocny strzał Buyalskiyego.

78'

Buyalskiy szbko wyszedł z kontratakiem. Podał piłkę do Makarenko, lecz ten nie zdołał jej dobrze przyjąć.

76'

Fantastyczna sytuacja Davida Silvy. Wymienił podania z Fernandinho po czym zmylił golkipera Dynama, zostawiając Aguero z praktycznie pusta bramką. Bez gola

72'

Po wybronionym uderzeniu Sterlinga, w polu karnym fajnie zachował się jeszcze Fernandinho. Nie zdołał jednak już zagrozić bramce Harta.

70'

Yarmolenko dostał sie pod pole karne City i podał futbolówkę do nadbiegającego Veloso. Ten dał sobie odebrać ją rywalom.

68'

Idealne podanie Veloso do Yarmolenki. Ten mógł uderzać na bramkę, lecz niecelnie posłał piłkę w pole karne. Na posterunku Hart

67'

Yarmolenko walczył po prawej stronie boiska, lecz przegrał starcie z Clichym.

66'

Zamiast Danilo na boisku pojawił się Jeqgienij Makarenko. Dynamo znowu gra w 11

65'

Silva pociągnął akcję środkiem boiska, lecz zakończył to niecelnym podaniem w kierunku Yaya Toure.

64'

Danilo Silva opuścił murawę. Pożegnał sie z kibicami.

63'

Przerwa w grze. Urazu mięśnia dwugłowego nabawił się Danilo Silva.

62'

Yarmolenko ładnie wyminął kilku rywali po czym fatalnie skiksował.

61'

Silva urwał się Rybalce i zagrał do Fernandinho, Ten próbował skierować futbolówkę do Aguero, lecz na drodze stanęli rywale.

60'

City szybko wyszło z ofensywną akcją. Silva padł w polu karnym, lecz arbiter nie dopatrzył się jedenastki.

59'

Otamendi po dośrodkowaniu Vidy wybił piłkę z pola karnego między dwóch swoich partnerów. Tam już czekał na nią Buyalskiy, który idealnie umieścił ją w siatce.

58'

GOL! Praktycznie z niczego piłkę w siatce umieścił Vitaliy Buyalskiy.

57'

Ofensywną akcję rozpoczął Otamendi. Piłkę dostał Sterling, który próbował przedostać się lewą stroną. Otoczony przez 3 rywali nie zdołał jednak nic zrobić.

54'

I ponownie Danilo. Przeszkadzał mu jak zwykle Kompany, więc zawodnik gospodarzy podał piłkę do Juniora Moraesa. Ten również nie zdołał jednak przebić się przez defensywny mur City.

54'

Szybko popędził Danilo, lecz spokojnie zatrzymał go Kompany.

53'

Teraz w ataku City, Najpierw sam próbował wyjść Aguero, lecz łatwo zgubił piłkę. Chwilę później w pole karne Dynama wbiegło już więcej zawodników Manchesteru. Całą akcję zakończyła jednak strata Sagny

52'

Bardzo duży błąd Clichy'ego spowodował chaos pod bramką Harta. Skuteczne interwencje Kompany'ego i Otamendiego sprawiły jednak, że gospodarze długo nie byli w stanie oddać strzału. W końcu na lepszą pozycję wyszedł Yarmolenko. Uderzył jednak niecelnie.

50'

Po stałym fragmencie w wykonaniu gospodarzy bezpiecznie piąstkuje Hart.

49'

Yarmolenko wywalczył rzut wolny pod polem karnym City.

49'

Z kontratakiem wyszedł Aguero. Na połowie rywali jednak niecelnie skierował piłkę w kierunku Silvy przez co futbolówkę przejęli rywale.

48'

Gonzalez wykonywał korner dla swego zespołu. Spokojna interwencja Harta.

48'

Fantastyczne interwencje Kompany'ego hamują ofensywne akcje Dynamo.

47'

Yarmolenko rozpędził się prawą stroną lecz łatwo został zatrzymany.

47'

Prosty błąd Gonzaleza i David Silva przejął piłkę na połowie Dynamo. Skutecznie broni Shovkovsky.

46'

Czas na drugą część gry. Czy przyniesie kolejne gole?

46'

Po przerwie na boisko nie powrócił już Łukasz Teodorczyk. W jego miejsce Junior Moraes.

45'

Koniec pierwszej połowy. Czas na przerwę.

45'

Piłka po stałym fragmencie gry w wykonaniu Silvy podążyła prosto na głowę Fernando. Ten jednak uderzył niecelnie.

45'

Po faulu Gonzaleza na Fernandinho arbiter nie wahał sie podyktować rzut wolny spod samego pola karnego gospodarzy.

44'

Zdobyty gol wyraźnie dodał gościom skrzydeł. Teraz już wyraźnie przeważają. Praktycznie wciąź znajdują się przy piłce i bardzo odważnie poczynają sobie pod polem karnym Dynamo.

42'

Fantastycznny kontratak City. To powinno być już 3:0 dla City. W sytuacji praktycznie sam na sam znalazł sie Aguero, lecz tym razem przestrzelił.

41'

Aguero sam oszukał dwóch rywali w polu karnym Dynamo po czym podał do nabiegajacego Sterlinga. Ten w tempo odebrał piłkę i skierował ją do Silvy. Ten, stojąc pod samą bramką, nie mógł tego nie wykorzystać.

40'

GOL! Strzelcem David Silva.

38'

Sagna rozpędził się prawym skrzydłem. Wyminął Gonzaleza i podał do Silvy. Ten nadbiegając uderzył z dystansu. Zabrakło celności.

37'

Sterling wygrał pojedynek w defensywie z Danilo tym samym hamując jego ofensywne zapędy.

35'

Świetna interwencja Shovkovskiego. Zagrożenie spod bramki Dynamo oddalone.

35'

Fernando świetnie przejął piłkę w środku boiska i skierował ją do Aguero. Ten popędził do przodu i podał ją do Yaya Toure. Ten wywalczył rzut rozny.

34'

Yarmolenko po tym jak pokonał kilkanascie metrów przez nikogo nie atakowany, uderzył z dystansu. Od bramki grę wznowi Hart.

32'

Sterling wyprowadził kontratak na bramkę Dynama. Po długim rajdzie zszedł na lewą stronę i dośrodkował w pole karne. Tam jednak na futbolówkę czekali rywale.

32'

Veloso miał szanse na wejście smoka. Uderzył na bramkę po dosrodkowaniu z rogu. Niecelnie.

31'

Pierwsza roszada w tym meczu. Murawę opuścił Denis Garmasz, a zmienił go Miguel Veloso.

30'

Vida w starciu z Sagną wywalczył rzut rożny dla Dynama.

30'

Środkiem boiska popędził Gonzales, lecz spokojnie zatrzymał go Otamendi.

28'

Dynamo wciąż walczy w ofensywie, lecz drobne błędy, nieporozumienia pomiedzy graczami stoją im na drodze ku wyrównaniu

28'

Szybka akcja Manchesteru zakończona zablokowanym strzałem Sterlinga

27'

Danilo Silva został złapany na spalonym. Od bramki wznowi Hart.

26'

Bardzo ładna akcja prawą stroną boiska w wykonaniu Dynamo. Uderzał Yarmolenko, jednak na posterunku Hart.

25'

Teodorczyk wykorzystał błąd Sterlinga i strzelił z bardzo daleka. Prosto w trybuny.

24'

Otamendi został uderzony łokciem we własnym polu karnym. Od bramki wznowi Hart.

23'

Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu uderzał Teodorczyk. Nie zaskoczył Harta.

23'

Fernandinho zagrał ręką na własnej połowie. Arbiter podyktował rzut wolny dla gospodarzy

23'

Po przerzucie Silvy, prawą stroną popędził Aguero. Akcje zakończył strzałem. Tym razem piłka nie zmierzała w światło bramki.

21'

Silva przebił się środkiem boiska po czym podał do Sterlinga. Ten oddał piłkę nadbiegającemu Clichy'emu, lecz ten łatwo został zatrzymany.

21'

Ostatnie minuty nie przyniosły ciekawszych sytuacji. Futbolówka wciąż krąży w okolicach środka pola.

19'

Manchester znowu dłuższą chwilę spędził na połowie gospodarzy, lecz w skutek solidnej gry defensorów, jego wysiłki spełzły na niczym.

16'

Ładne dośrodkowanie z korneru w wykonaniu Silvy dotarło do Yaya Toure. Ten odbił piłkę głową prosto do niekrytego przez nikogo Aguero. Ten bez problemu umieścił piłkę w siatce.

15'

GOL! Sergio Aguero!

15'

Sagna nie sięgnął piłki po rzucie rożnym. Zaraz będzie kolejny.

14'

Sterling starał się zcentrować z lewej strony boiska. Wywalczył rzut rożny

14'

Z kontratakiem popędził Aguero, lecz dał sobie odebrać piłkę około linii pola karnego.

13'

Czystym wślizgiem Kompany oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

13'

Gonzales sprytnie wyminął Fernando i przedarł się lewym skrzydłem. Przed polem karnym podał do Teodorczyka. Ten oddał strzał, lecz niecelnie.

12'

Manchester długo konstruował sobie akcję, dostał się nawet pod pole karne gospodarzy, lecz nikt nie zdołał oddac strzału.

9'

W pole karne City dośrodkowywał Yarmolenko, leczTeodorczyk dał się złapać na wyraźnej pozycji spalonej.

8'

Teodorczyk wrócił na środek boiska i tam odebrał piłke rywalom.

8'

Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Bujalski. Teraz jest już jednak za linią boczną i najprawdopodobniej zaraz wróci do gry.

6'

Pierwszy strzał na bramkę Dynama. Delikatnie acz celnie uderzył Yaya Toure

5'

Uderzenie z dystansu Danilo Silvy. Niecelnie

4'

Yarmolenko najpierw uderzył z rzutu wolnego, lecz piłkę bez problemu przejęli defensorzy gości. Niefrasobliwie sobie ją jednak wybili i szybko z powrotem wziął ją Yarmolenko. Ponownie uderzył, lecz minimalnie ponad bramką.

3'

Wciąż przy piłce znajdowało się Dynamo. W końcu przedarło się na połowę Manchesteru i tutaj jeden z piłkarzy z Ukrainy wywalczył rzut wolny w starciu z Yaya Toure

2'

Zaczęło się niepozornie. Pierwszą minutę futbolówka pędziła między nogami gospodarzy, lecz nie przedarła się nawet na połowę Manchesteru.

0'

I rozpoczęli.

20:43

Oba zespoły już na murawie! W tle słychać brawa kibiców i hymn Ligi Mistrzów. Do rozpoczęcia pozostało zaledwie kilka minut

20:37

Zawodnicy obu zespołów zakończyli już rozgrzewki. Teraz spędzają ostatnie chwile w szatni a już dosłownie za chwilę zostaną wyprowadzeni przez sędziego.

20:26

Polskich kibiców szczególnie cieszyć może powrót Łukasza Teodorczyka. Napastnik długo zmagał się z kontuzją i dlatego też próżno byłoby go szukać na boiskach Ligi Mistrzów. Teraz jednak powrócił do formy i już za chwilę będzie miał okazję się zaprezentować w spotkaniu z Manchesterem.

20:02

Jak dotąd na pięć rozegranych meczów w Kijowie w tej edycji Ligi Mistrzów, Dynamo wygrało zaledwie jeden. 1:0 pokonało Maccabi Tel Aviv. Czy dzisiaj poprawią te statystyki?