Bayern MonachiumBayern Monachium
22:42

To już koniec naszej relacji LIVE z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

22:40

Juventus Turyn zremisował z Bayernem Monachium 2:2. Pierwsza część spotkania należała do Bawarczyków. W 44. minucie gola dla zespołu gości zdobył Thomas Mueller, a w 55. minucie drugą bramkę dorzucił Arjen Robben. Później jednak Juventus wrócił do gry. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Paulo Dybala (63'), a później do wyrównania doprowadził Stefano Sturaro (76'). Zapowiada się ciekawy rewanż na Allianz Arenie.

93'

Sędzia kończy to emocjonujące spotkanie!

91'

Bonucci zdecydował się na uderzenie z okolic pola karnego. Piłka ląduje prosto w rękach Neuera.

90'

Morata poradził sobie z Vidalem i ten musiał uciec się do faulu. Żółta kartka dla byłego piłkarza Juventusu.

88'

Robben wbiegł z piłką w pole karne, ale na tym się skończyło, bo sprzed nóg sprzątnął mu ją jeden z obrońców "Juve".

86'

Robben minął Ewrę z prawej strony i dograł w pole karne. Wybijają obrońcy Juventusu.

84'

Na kolejną zmianę zdecydował się Pep Guardiola. Na boisko wchodzi Ribery, a w stronę ławki kieruje się Douglas Costa.

83'

Lichsteiner dośrodkował w pole karne prosto na głowę Pogby. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

82'

Rzut wolny miał Juventus. Marchisio zdecydował się podać do Cuadrado. Goście wybijają piłkę poza linię boczną boiska.

79'

Żółtą kartką za faul na Robbenie ukarany Morata.

76'

GOOOOOL!!! 2:2! STURARO! Morata dograł głową do Sturaro, a ten wpakował piłkę do bramki.

75'

...a w zespole gospodarzy Morata zastępuje Dybalę.

75'

Zmiany w obu zespołach. Schodzi Bernat, wchodzi Benatia...

73'

Douglas Costa próbował dograć w pole karne, ale zdążył interweniować Lichsteiner, który nabił piłkarza Bayernu.

70'

Żółtym kartonikiem ukarany Lewandowski.

69'

Kolejna roszada w drużynie gospodarzy. Sturaro zastępuję na placu gry Khedirę.

68'

JUVENTUS DWUKROTNIE BYŁ BLISKI WYRÓWNANIA! Najpierw Mandżukić zatrzymał się przed polem karnym i zauważył dobrze ustawionego Cuadrado. Kolumbijczyk uderzył na bramkę, jednak piłka po rękach Neuera opuściła plac gry i gospodarze mieli rzut rożny. Ostatecznie z linii pola karnego uderzył jeszcze Pogba. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

66'

Costa zacentrował w pole karne. Niewiele zabrakło, by musnął ją Mueller. Goście od nowa konstruują atak pozycyjny.

63'

GOOOOOL!!! 1:2! DYBALA! Błąd jednego z obrońców Bayernu, któremu odskoczyła piłka. Przejął ją Mandżukić i dograł do wbiegającego Dybali. Ten się nie pomylił i pokonał Neuera.

61'

Robben podał do Muellera, a ten chciał odgrywać do Lahma. Ostatecznie piłkę przejęli rywale.

59'

Robben odegrał do Muellera, a ten dośrodkował w pole karne. Lewandowski uderzył głową, ale bardzo niecelnie.

55'

GOOOOOL!!! 0:2! ROBBEN! Dwa szybkie podania i piłka wylądowała pod nogami Robbena, który następnie zszedł do środka pola karnego i uderzył na bramkę. Bez szans Buffon. Zabójcza kontra Bayernu!

53'

Bernat niedokładnie dograł do Lewandowskiego w polu karnym i rywale przejęli piłkę. "Stara Dama" niedokładnie rozegrała ten kontratak i znów straciła futbolówkę.

51'

Alaba zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

50'

Vidal posłał piłkę do wbiegającego Lewandowskiego. Niewiele zabrakło, aby Polak zdążył do futbolówki.

49'

Bayern gra na utrzymanie. Piłka spokojnie wędruje od nogi do nogi.

46'

Evra zabrał się z piłką lewą stroną i próbował dośrodkować w pole karne. Neuer łapie futbolówkę.

46'

W przerwie pierwszą zmianę wykorzystał Massimiliano Allegri. [b]Hernanes[/] zmienił Marchisio.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka goście.

21:40

21:38

46'

Arbiter kończy pierwszą połowę! Bayern Monachium prowadzi z Juventusem Turyn 1:0 po golu Thomasa Muellera (44').

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej części spotkania.

44'

GOOOOOL!!! 0:1! MUELER! Robben wbiegł w pole karne i niedokładnie dośrodkował. Na miejscu był jednak Douglas Costa, który zdołał odegrać do Muellera. Napastnik Bayernu się nie pomylił i umieścił piłkę w bramce.

42'

Dybala próbował dogrywać do wbiegającego w pole karne Mandżukicia. Alaba wybija na rzut rożny.

40'

Douglas Costa zacentrował w pole karne i piłkę wybił Buffon. Goście zdołali jeszcze dopaść do piłki, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Lichsteiner.

38'

Pogba próbował rozciągnąć do prawej strony, gdzie był Cuadrado. Kolumbijczyk nie zdążł jednak do tej piłki.

36'

Thiago dograł do Douglasa Costa, a ten posłał długą piłkę do Lahma. Nic jednak z tego nie wynikło i Bayern od nowa konstruuje swój atak pozycyjny.

34'

Bayern próbował odzyskać piłkę na połowie rywali. Ostatecznie Lewandowski sfaulował Lichtsteinera.

32'

Thiago dośrodkował w pole karne na głowę wbiegającego Lewandowskiego. Polak uderzył, jednak złapał piłkę golkiper Juventusu.

31'

Dogulas Costa próbował odgrywać do Alaby, ale zrobił to niecelnie i gospodarze przejęli piłkę. Po chwili odzyskał ją Bayern i ostatecznie na uderzenie zdecydował się Bernat. Bardzo dobrą interwencją popisał się Buffon, który odbił mocno posłaną futbolówkę.

28'

Piłka trafiła na głowę Kimmicha, który próbował zgrywać ją w stronę Lewandowskiego. Dobrze interweniują obrońcy Juventusu.

25'

Goście mieli rzut rożny. Thiago fatalnie dośrodkował w okolice pola karnego i piłkę przejęli rywale.

23'

Robben zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

21'

Marchisio dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Najwyżej wyskoczył Bonucci, który próbował uderzyć głową. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońców Bayernu i trafiła w ręce Neuera.

20'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Douglas Costa.

19'

Bayern przejął piłkę w środkowej strefie boiska. Futbolówka powędrowała w stronę najbardziej wysuniętego Lewandowskiego, który jednak do niej nie zdążył.

16'

Lewandowski zgrał piłkę Muellerowi klatką piersiową. Napastnik Bayernu znów nieczysto przyjął futbolówkę i obyło się bez zagrożenia pod bramką Buffona.

14'

Lewandowski dostał podanie w pole karne i jak na tacy wyłożył piłkę Muellerowi, a ten w doskonałej sytuacji przewrócił się i nieczysto trafi w futbolówkę. To powinien być gol!

12'

Juventus przejął piłkę. Zabrał się z nią Pogba, który następnie dośrodkował dośrodkował w pole karne. Mandżukić uderzył minimalnie niecelnie!

11'

Wyszli wyżej gospodarze. Neuer był naciskany i w konsekwencji niecelnie wybił piłkę z własnego pola karnego.

8'

Kolejne dwa dośrodkowania Douglasa Costy z lewej strony. Najpierw piłkę z piątego metra wybił jeden z obrońców Juventusu, a w drugiej sytuacji futbolówka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Bayernu.

7'

Douglas Costa próbował dośrodkowywać w pole karne, ale mocno przesadził i piłkę przejęło "Juve".

4'

Goście rozciągnęli grę do lewej strony, gdzie był Douglas Costa. Brazylijczyk zbiegł do środka i próbował dogrywać do kolegów z drużyny. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali i trafiła do Vidala, a ten groźnie uderzył sprzed pola karnego. Dobra interwencja Buffona, który sparował piłkę po tym strzale.

2'

Khedira zagrał ładną klepkę z Mandżukiciem, jednak ostatecznie rywale przejęli piłkę.

1'

Pierwsza akcja w wykonaniu Juventusu. Piłka powędrowała do Mandżukicia, a ten oddał strzał na bramkę. Pewnie złapał futbolówkę Neuer, ale zaskoczeni byli teraz goście.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęli gospodarze!

20:38

20:34

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Martin Atkinson z Anglii. Na liniach pomagać będą mu Michael Mullarkey i Stephen Child.

20:30

Rezerwowi Bayernu Monachium: Ulreich, Benatia, Ribery, Rafinha, Alonso, Goetze, Coman

20:28

Rezerwowi Juventusu Turyn: Neto, Rugani, Sturaro, Pereyra, Hernanes, Zaza, Morata

20:27

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

20:25

Witamy serdecznie! Już za 20 minut Juventus Turyn podejmie Bayern Monachium w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.