Arsenal LondynArsenal Londyn
0 : 2
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

Koniec meczu! Barcelona była po przerwie bezlitosna i dzięki dwóm bramkom Leo Messiego pokonuje Arsenal 2:0! Blaugrana blisko awansu do ćwierćfinału.

91'

Mogło być 0:3!!! Po centrze Suareza strzał głową Neymara świetnie broni Cech!

90'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Jakiś problem ze zdrowiem Ramsey'a po starciu z Koscielnym. Przerwa w grze.

88'

Spięcie Alvesa z Oezilem po faulu Niemca. Sędzia wyjaśnia sytuację.

85'

Żółta kartka dla Pique za faul na Welbecku. Hiszpan nie zagra w rewanżu.

84'

GOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!! Argentyńczyk pewnie pokonuje z 11 metrów bramkarza Arsenalu!

83'

Karny dla Barcelony! Flamini wycina Messiego w polu karnym!

82'

Welbeck w narożniku boiska nie zdołał wywalczyć kornera dla Arsenalu. Zmiana wśró gospodarzy. Flamini za Coquelina.

80'

Świetna interwencja Monreala zapobiegła teraz sytuacji stuprocentowej Leo Messiego!

79'

Mogło być 1:1!!! Po składnej akcji Arsenalu i zgraniu piłki głową przez Welbecka, Ramsey z bliska nie zdołał pokonać Ter Stegena!

79'

Po rzucie rożnym dla Barcy uderzenie z powietrza Suareza zostało zablokowane.

78'

Powinno być 0:2! Słupek!!! Kapitalna kontra Barcy, piłka trafia w polu karnym do Suareza, ale ten trafia tylko w obramowanie bramki rywala!

76'

Kwadrans do końca spotkania. Barcelona strzeliła gola w najlepszym momencie Arsenalu. Czy Kanonierzy jeszcze się podniosą?

73'

Welbeck wchodzi w miejsce Giroud.

72'

Ależ kontra Barcy!!! Suarez siatką wypuścił rozpędzonego Neymara, ale ten nie strzelał w dobrej sytuacji, tylko wyłożył piłkę Messiemu, a ten położył Cecha i trafił do siatki! 0:1!

72'

GOOOOOOOOLLL!!! Leo Messi!!!

71'

Arsenal nabrał pewności siebie. Akcje Kanonierów wyglądają coraz lepiej!

70'

Zła wrzutka Oezila ze stojącej piłki. Zupełnie nieudane dośrodkowanie.

69'

Arsenal naciera! Płaskie dośrodkowanie Coquelina wybija z pola karnego Alves. Teraz Oezil wywalczył rzut rożny.

68'

Błąd Pique we własnym polu karnym! Giroud jednak zupełnie nie zrozumiał się z Walcottem! Strata!

66'

Odpowiedź Barcy!!! W dobrej sytuacji Messi zablokowany przez Mertesackera, a płaski strzał Suareza mija minimalnie bramkę Cecha!

66'

Po rzucie wolnym dla Arsenalu spore zamieszanie w polu karnym Barcy. Sanchez zostaje zablokowany, Koscielny uderza w trybuny!

64'

Barca ma coraz większą przewagę, a Arsenal kontratakuje coraz rzadziej. Wynik jednak się nie zmienia, wciąż bezbramkowy remis.

62'

Kolejna akcja Barcy. Piłka za linię obrony w pole karne do Messiego, ale ten ponownie zablokowany. Jeszcze jeden korner.

62'

Messi w pojedynku z Monrealem w polu karnym wywalczył tylko rzut rożny.

60'

Ter Stegen!!! Niemiec doskonale broni strzał głową Giroud!!!

60'

Dobre prostopadłe podanie do Oezila, ten próbował wyłożyć piłkę Giroud, ale ten został uprzedzony.

58'

Spięcie Alby z Giroud musi teraz wyjaśniać sędzia Cakir.

55'

W kontrataku Barcy akcję dwójkową Messiego z Neymarem przerywa Mertesacker.

54'

Świetne wyjście gości spod wysokiego pressingu przynosi groźną akcję. W polu karnym Bellerin zatrzymuje jednak Neymara.

52'

Barcelona przez kilkadziesiąt sekund pod polem karnym Arsenalu. Seria dośrodkowań i na koniec zablokowany strzał z dystansu Iniesty.

50'

Zmiana w Arsenalu. Schodzi utykający Oxlade-Chamberlain, wchodzi Walcott.

49'

Cech ratuje Arsenal! Czeski bramkarz okazuje się lepszy od Neymara w sytuacji sam na sam!

48'

Dośrodkowanie Alby w pole karne, dobrze główkuje Mertesacker. Kontra Kanonierów kończy się złym podaniem Bellerina.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

21:33

Naprawdę ciekawa pierwsza połowa na Emirates Stadium, ale brakuje nieco sytuacji bramkowych. Obie drużyny mogły wyjść na prowadzenie, ale Oxlade Chamberlain i Suarez w decydującym momencie byli nieskuteczni.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Londynie mamy bezbramkowy remis!

45'

Powinno być 0:1!!! Suarez główkuje z pięciu metrów obok bramki Kanonierów! Świetna centra Alvesa!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy. Suarez dośrodkowuje w kierunku Alby, ale zabrakło dokładności.

45'

Mogło być 0:1! Świetna kombinacja Barcelony. Neymar-Messi-Suarez, ale ten ostatni zagrywa w kluczowym momencie niedokładnie!

43'

Ramsey założył siatkę Busquetsowi, ale tę akcję Arsenalu fatalnym podaniem zepsuł Olivier Giroud.

42'

Dośrodkowanie Neymara z prawej strony boiska ląduje w rękawicach Petra Cecha.

41'

Efektowna akcja Neymara zakończona zablokowanym strzałem Messiego. Rzut rożny.

40'

Chwila absolutnej dominacji Barcelony, ale Katalończycy nie są w stanie znaleźć drogi do bramki rywala.

38'

Obaj piłkarze z powrotem na placu gry. Obie drużyny w komplecie.

36'

Mascherano doskonale zatrzymał kontrę Arsenalu i jeszcze był faulowany przez rozpędzonego Oxlade'a Chamberlaina. Obaj piłkarze na murawie, konieczna pomoc medyczna.

36'

Messi uderza płasko i prosto w mur gospodarzy.

35'

Messi faulowany przez Koscielnego 20 metrów od bramki Cecha. Rzut wolny dla Barcelony.

34'

Suarez zakręcił w polu karnym dwoma obrońcami Arsenalu, ale dobra interwencja Cecha przerywa akcję Urugwajczyka.

31'

Neymar swoim dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Messiego, ale ten główkował ponad poprzeczką!

30'

Dużo gwizdków na razie ze strony sędziego Cakira, który nie pozwala na zbyt wiele piłkarzom obu drużyn.

28'

Protesty Alexisa Sancheza po kolejnej decyzji Cuneyta Cakira. Sędzia musi uspokajać Chilijczyka.

26'

Kombinacja Arsenalu przerwana przez czujnie interweniującego Pique. W odpowiedzi dośrodkowanie Alvesa nie dociera w pole karne do żadnego z napastników gości.

25'

Po złym podaniu Suareza kontra Arsenalu! Sanchez szukał w polu karnym Giroud, ale jego dośrodkowanie przecina Pique! Rzut rożny.

23'

Centra z prawego skrzydła w kierunku Giroud, ten wygrał pojedynek główkowy z Alvesem, ale nie zdołał oddać czystego strzału głową.

22'

Ależ szansa dla Arsenalu! Po składnej akcji uderzenie Bellerina blokuje Busquets, a Oxlade Chamberlain z kilku metrów dobija prosto w Ter Stegena!

21'

Sergio Busquets efektownie wślizgiem powstrzymał rozpędzonego Oxlade'a Chamberlaina. Jeszcze ucierpiał przy tej interwencji Hiszpan, ale nie potrzebuje pomocy medycznej.

20'

Dominacja Barcelony rośnie. Arsenal jest coraz bardziej spychany pod własne pole karne.

19'

Centra Daniego Alvesa pada łupem Petra Cecha.

18'

Suarez próbował wedrzeć się z piłką w pole karne, ale zatrzymał go skutecznie Koscielny.

16'

Kombinacja Messiego z Iniestą. Hiszpan wpada w pole karne, ale zagrywa prosto w ręce Cecha.

14'

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Cecha, ale Barca wciąż przy piłce.

14'

Strzał z dystansu Rakiticia. Odbita piłka wychodzi na rzut rożny.

12'

Rzut wolny dla Arsenalu. Oezil zagrywa jednak prosto w ręce Ter Stegena.

10'

Na razie Barcelona nie może złapać odpowiedniego rytmu, choć jest to też zasługa umiejętnego pressingu Kanonierów.

7'

Dobra akcja Arsenalu! Wejście w pole karne Oezila, zagranie na 11. metr do Ramsey'a, ale Walijczyka blokują obrońcy Barcy!

6'

Żółta kartka dla Monreala za faul na Rakiticiu.

4'

Teraz z kolei Suarez próbował dokładnie dośrodkować piłkę w pole karne z prawej strony boiska. Bez powodzenia.

3'

Neymar faulowany na lewym skrzydle przez Ramsey'a. Rzut wolny dla Barcy. Po dośrodkowaniu Messiego główkujący Suarez był na spalonym.

2'

Długa piłka w pole karne Barcelony, gdzie Giroud przegrał pojedynek z obrońcami Barcy. Po chwili dwa wstrzelenia piłki z lewego skrzydła w pole karne zostały zablokowane.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy wielki piłkarski spektakl w Londynie!

20:42

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę Emirates Stadium. Czas na hymn Ligi Mistrzów. Sędzią tego spotkania będzie Turek Cuneyt Cakir.

20:40

Rezerwowi Arsenalu: David Ospina, Kieran Gibbs, Calum Chambers, Theo Walcott, Danny Welbeck, Mathieu Flamini, Joel Campbell. W ekipie Kanonierów nie ma Santiego Cazorli, Gabriela, Mikela Artety, Jacka Wilshere'a oraz Tomasa Rosicky'ego.

20:38

Rezerwowi Barcelony: Claudio Bravo, Aleix Vidal, Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu, Adriano, Sergi Roberto. Munir El Haddadi. W Barcelonie zostali Arda Turan (kartki), Marc Bartra i Sandro (decyzja trenera) oraz Rafinha (kontuzja).

20:37

Obok prezentujemy wyjściowe zestawienia obu drużyn!

20:35

Dziś wieczorem dostaniemy prawdziwy szlagier tej serii gier w Champions League. Walczący o mistrzostwo Anglii Arsenal Londyn zmierzy się z obrońcą tytułu oraz niekwestionowanym liderem hiszpańskiej La Liga, FC Barceloną. Zapowiada się wielki mecz!

20:34

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Arsenal zmierzy się z Barceloną!

14:21

Arsenal - Barcelona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mission impossible "Kanonierów"?

Barcelona to najlepszy zespół na świecie - przyznał Arsene Wenger, trener Arsenalu Londyn. We wtorek o godzinie 20.45 jego zespół rozpocznie z Barceloną pierwszy mecz 1/8 Ligi Mistrzów. Czy awans do ćwierćfinału to dla Kanonierów misja niemożliwa?