AS RomaAS Roma
0 : 2
Real MadrytReal Madryt
22:37

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na relacje z jutrzejszych meczów fazy pucharowej Ligi Europy.

93'

Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie! Real Madryt wygrywa z Romą 2:0. Bramki dla "Królewskich" zdobyli Ronaldo(57') i Jese(86').

89'

Ostatnią zmianę wykorzystał także Zinedine Zidane. Casemiro zmienił na boisku Ronaldo

87'

Ostatnia zmiana wykorzystana przez Rudiego Garcię. Totti zmienił Florenziego.

86'

GOOOOOL!!! 0:2! JESE! Fenomenalnie zrobił to Hiszpan! Jese przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i jak gdyby nigdy nic uderzył. Piłka w bramce!

85'

Ramos ukarany żółtym kartonikiem za faul na Salahu.

83'

Florenzi dograł w pole karne do Salaha. Egipcjanin źle jednak przyjął piłkę i ta wylądowała w rękach Keylora Navasa.

82'

Zmiana w Realu. Jese zastępuje [bJamesa[/b].

81'

Kroos wycofał piłkę do Jamesa. Kolumbijczyk miał dobrą pozycję, żeby oddać celny strzał, ale przestrzelił.

80'

Florenzi upadł w polu karnym po wślizgu Carvajala, ale gwizdek arbitra milczy.

79'

Dżeko dostał piłkę w pole karne, uniknął spalonego i oddał strzał w stronę bramki. Niestety dla niego, trafił tylko w boczną siatkę.

79'

Ronaldo wystawił piłkę Benzemie, a ten uderzył na bramkę. Bez większych problemów łapie piłkę Szczęsny.

77'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Vainqueur, wchodzi De Rossi

77'

Kovacić dośrodkował w pole karne. Tam do piłki wyskoczyło dwóch piłkarzy Realu, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Szczęsny.

74'

James zauważył wbiegającego w pole karne Ronaldo i posłał do niego wysoką piłkę. Portugalczyk uderzył głową i piłka o centymetry minęła bramkę.

73'

Po długiej akcji gospodarzy Dżeko odegrał do Vainqueur, a ten huknął sprzed pola karnego. Jego uderzenie było jednak niecelne.

71'

Salah dokładnie dograł w pole karne. Fantastyczną interwencją popisał się jednak Varane, który znów był dobrze ustawiony.

68'

Perotti próbował dogrywać w pole karne na równi linii końcowej boiska. Piłka wylądowała jednak prosto w rękach golkipera Realu. Dobrze w defensywie popracował Modrić.

66'

Dobrą sytuację mieli teraz gospodarze. Naiggolan dograł w pole karne do dobrze ustawionego Salaha, który zdecydował się na strzał. Uderzenie Egipcjanina było jednak zbyt słabe i piłkę bez problemu złapał Keylor Navas.

64'

Zmiana także w ekipie gości. W miejsce Isco pojawił się Koviacić.

64'

Pierwsza zmiana w zespole Romy. Dżeko zmienia na placu gry El Shaarawego.

62'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Varane.

61'

Benzema wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę. Jego strzał był jednak zbyt słaby i bez problemu piłkę złapał Szczęsny.

60'

Ronaldo dostał piłkę w pole karne od Benzemy, a następnie spróbował na pamięć odegrać do Francuza. Ten jednak był dwa metry od piłki i tylko to uchroniło Szczęsnego przed utratą gola.

57'

GOOOOOL!!! 0:1! RONALDO! Portugalczyk w porę wystartował do podania od Marcelo z lewej strony boiska, a następnie zwodem minął Florenziego i wpakował piłkę do bramki.

55'

Florenzi dograł długą piłkę przez połowę boiska do El Shaarawego. Szybszy był jednak Keylor Navas, który zdążył w porę wygarnąć piłkę spod nóg Egipcjanina.

54'

Ronaldo leży na murawie i sugeruje, że został uderzony w twarz przez Manolasa. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu i puścił grę. Słusznie.

53'

Słabe dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Benzema bez żadnych problemów wybija futbolówkę.

51'

Pjanić podał do Florenziego, a ten próbował dogrywać w pole karne. Blokują obrońcy Realu.

50'

Nainggolan uderzył sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie opuściła plac gry. Rzut rożny dla Romy.

48'

Ramos faulowany przez Salaha na własnej połowie boiska i rzut wolny będą mieli goście.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą część spotkania! Tym razem od środka "Królewscy".

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Kibice nie zobaczyli w niej zbyt wielu sytuacji, których było jak na lekarstwo.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

El Shaarawy dostał piłkę na lewą stronę i wbiegł z nią w pole karne. Zdążył jednak Varane, który popisał się fantastyczną interwencją w polu karnym.

43'

Manolas wyskoczył do dośrodkowanej piłki i uderzył głową. Bardzo, bardzo niecelnie.

42'

Florenzji przyjął piłkę i uderzył na bramkę. Udało mu się wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu.

40'

Benzema dostał piłkę w pole karne i wystawił ją Ronaldo. Portugalczyk trafił jednak w jednego z rywali.

39'

Carvajal próbował płasko dogrywać w pole karne, jednak nie było tam żadnego z kolegów i piłkę wybili rywale.

37'

Pjanić uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i trafił prosto w mur Realu.

35'

Perotti dograł w pole karne do El Shaarawego, ale ostatecznie piłka wylądowała pod nogami Pjanicia. Ten nabił jednego z obrońców Realu i rzut rożny będą mieli gospodarze.

34'

Ależ dogranie Ronaldo! Portugalczyk podniósł futbolówkę, a Marcelo spróbował uderzyć z woleja. To mógł być piękny gol.

32'

Deja vu. Marcelo i Isco kolejny raz próbowali tego samego wariantu. Tym razem jednak to Hiszpan dogrywał do Brazylijczyka.

31'

Kolejna próba Realu. Marcelo znów podawał do Isco. Tym razem dobrą interwencją popisał się defensor Romy.

30'

Marcelo miał sporo miejsca, popatrzał i zagrał do Isco. Ten jednak trafił prosto w rywali.

27'

Marcelo po zwodzie próbował dogrywać w pole karne, ale obrońcy Romy wybili piłkę poza boisko.

26'

Pjanić posłał za mocną piłkę do wbiegającego Salaha i bez problemów złapał ją Keylor Navas.

24'

Salah popędził prawą stroną i chciał dograć w pole karne, ale był za bardzo rozpędzony i wybiegł z piłką poza linie końcową boiska.

23'

Isco wpadł na dobry pomysł i posłał piłkę w pole karne. Nie zdążył do niej Benzema i od bramki Szczęsny.

22'

Koos dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Benzema. Francuz niedokładnie trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Szczęsny.

21'

Florenzi znów został trafiony przez Marcelo, który próbował centrować w pole karne. Rzut rożny dla Realu.

19'

"Królewscy" próbowali teraz dostać się pod pole karne Szczęsnego. Ofiarnie walczył Ronaldo, ale odzyskali piłkę gospodarze.

17'

Florenzi wypuścił wbiegającego w pole karne Perottiego, a ten podał do El Shaarawego. Przytomnie zachował się jednak Keylor Navas.

14'

Dobrze ustawiony w polu karnym był Modrić. Roma próbowała teraz zagrać na jeden kontakt, ale Chorwat oddalił zagrożenie od własnej bramki.

12'

Rzut rożny mieli teraz gospodarze. Futbolówka wylądowała pod nogami obrońców Realu i w końcu opuściła pole karne.

11'

Kroos zacentrował w pole karne z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników i w jej posiadanie weszli gospodarze.

10'

James naciskał El Sharaawego, przejął piłkę i ostatecznie wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego.

8'

Ronaldo został sfaulowany kilkadziesiąt metrów od bramki. Poszkodowany sam postanowił wykonać stały fragment gry i przestrzelił o dobrych kilka metrów.

6'

Błąd popełnili teraz "Królewscy". Piłkę przejął Perotti i dograł do Salaha. Egipcjanin włączył drugi bieg, jednak ostatecznie zgubił piłkę.

5'

Kapitan Romy leżał na murawie, ale pomoc zespołu medycznego wystarczyła. Florenzi już jest gotowy do gry.

4'

Marcelo próbował dośrodkowywać w pole karne, ale trafił Florenziego w głowę. Rzut rożny dla gości.

2'

Benzema odegrał do tyłu do Jamesa. Kolumbijczyk dużo kombinował i w końcu stracił futbolówkę.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęli gospodarze.

20:41

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę Stadio Olimpico.

20:35

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Pavel Královec z Czech. Na liniach pomagać będą mu Roman Slyško i Martin Wilczek.

20:30

Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Nacho, Casemiro, Kovacić, Lucas Vazquez, Jese, Danilo

20:28

Rezerwowi AS Roma: De Sanctis, Maicon, De Rossi, Keita, Dżeko, Totti, Falque

20:26

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

20:25

Witamy serdecznie! Już za dwadzieścia minut na Stadio Olimpico w Rzymie AS Roma podejmie Real Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania!

19:42

19:37

Roma - Real LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy Wojciech Szczęsny zatrzyma Królewskich?

W jednym z ciekawych pojedynków 1/8 finałów Ligi Mistrzów AS Roma będzie dzisiaj podejmować na Stadio Olimpico w Rzymie drużynę Realu Madryt. Faworytem spotkania wydaje się być zespół Królewskich, ale rzymianie zwłaszcza na własnym stadionie są bardzo groźni i mogą stawić opór potędze z Madrytu.