KONIEC MECZU! BENFICA W DOLICZONYM CZASIE GRY POKONAŁA ZENIT 1:0!

Drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Domenico Criscito.

87'

Ostatnia roszada w składzie Zenitu, Jose Mauricio zmieni Danny'ego.

84'

Mehdi Carcela-Gonzalez dośrodkowywał na pole karne z boku boiska, ale jeden z obrońców Zenitu zablokował ten strzał.

81'

Kolejna zmiana w Zenicie, Oleg Shatov schodzi, zastąpi go Yuri Zhirkov.

80'

Yuri Lodygin skutecznie wyłapał piłkę po wrzutce Gonzaleza z rzutu rożnego.

78'

Andre Almeida i Jonas próbowali sforsować defensywę gości, ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

74'

Pierwsza zmiana w Zenicie, Alexandr Kokorin zmieni Artema Dziubę.

72'

To mógł być gol! Jardel oddał obiecujący strzał z pierwszej piłki, jednak ta dosłownie o milimetry minęła prawy słupek.

71'

Kolejna zmiana w portugalskiej ekipie, Pizzi opuści plac gry, zastąpi go Mehdi Carcela-Gonzalez.

70'

Jeszcze raz swoich sił próbował Gaitan, piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

69'

Nicolas Gaitan świetnie opanował futbolówkę w polu karnym i oddał strzał, po którym powędrowała minimalnie obok lewego słupka. W tej sytuacji interweniował jeszcze Yuri Lodygin.

68'

Przez to, że Domenico Criscito otrzymał kartkę, nie zagra w meczu rewanżowym, który zostanie rozegrany w Petersburgu.

68'

Domenico Criscito został ukarany żółtą kartką.

63'

Pierwsza zmiana w Benfice, Raul Jimenez wejdzie w miejsce Kostasa Mitroglou.

61'

Danny został złapany na spalonym.

59'

Javi Garcia został ukarany żółtą kartką.

58'

Nicolas Gaitan zmarnował świetną sytuacją na zdobycie gola! Zawodnik uderzał piłkę linii pola karnego, ale ta minęła prawy słupek bramki przeciwnika.

54'

Jardel próbował dośrodkowywać do Mitroglou. Grek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z golkiperem drużyny przeciwnej, ale dał sobie odebrać piłkę.

52'

Axel Witsel z narożnika pola karnego uderzał w lewy dolny róg bramki. Julio Cesar popisał się jednak bardzo dobrą interwencją i uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

48'

Nicolas Gaitan uderzał z rzutu rożnego, obrońcy Zenitu poradzili sobie z wybiciem piłki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

21:35

Benfica Lizbona - Zenit St. PetersburgBenfica Lizbona - Zenit St. Petersburg

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Benfica bezbramkowo remisuje z Zenitem.

43'

Pizzi został ukarany żółtą kartką.

41'

Artem Dziuba nie potrafił uniknąć spalonego.

40'

Zmiana wyniku w Paryżu, PSG prowadzi z Chelsea 1:0 -> RELACJA LIVE

36'

Hulk bezpośrednio z rzutu wolnego oddał strzał na bramkę Benfiki, piłka powędrowała obok słupka.

35'

Jardel został ukarany żółtą kartką.

34'

Kostas Mitroglou wpakował piłkę do siatki rywali, jednak sędzia spotkania w tej sytuacji odgwizdał, że grecki piłkarz był na spalonym!

33'

Axel Witsel został ukarany żółtą kartką.

32'

Nieudane dośrodkowanie Domenico Criscito, goście tracą futbolówkę na rzecz rywali.

29'

Jonas oddał strzał zza linii pola karnego, ale został on zablokowany. Benfica będzie miała rzut rożny.

27'

Kostas Mitroglou walczył o piłkę i odzyskał ją, jednak w momencie podania do lepiej ustawionego partnera został złapany na spalonym.

25'

Za nami 25 minut pierwszej połowy. Mecz jest dość wyrównany, częściej próbują atakować gospodarze.

22'

Artem Dziuba został złapany na spalonym.

20'

Konstantinos Mitroglou zdecydował się na oddanie strzału zza linii pola karnego, ale futbolówka odbiła się od jednego z obrońców.

18'

16'

Andre Almeida został ukarany żółtą kartką.

15'

Dwa razy z rzutu rożnego próbował zaskoczyć rywali Hulk, ale obie próby zawodnika Zenitu zakończyły się niepowodzeniem.

9'

Wrzutka Nicolasa Gaitana, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

7'

Danny wypatrzył wbiegającego na wolne pole Artema Dziubę, koniec końców zawodnik Zenitu nie zdołał dopaść do piłki, gdyż uprzedził go Julio Cesar.

6'

Pizzi został złapany na spalonym.

4'

Hulk uderzał z rzutu wolnego, do piłki wyszedł jednak Yuri Lodygin i pewnie ją wyłapał.

3'

Pizzi dośrodkowywał na pole karne Zenitu, ale defensorzy rosyjskiego klubu dobrze zachowali się w tej sytuacji i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:08

Rezerwowi Zenitu: Kerzakov, Neto, Maurício, Jusupov, Żyrkow, Dolgov, Kokorin.

20:08

Rezerwowi Benfiki: Ederson, Sílvio, Semedo, Carcela-González, Guedes, Talisca, Jiménez.

19:54

19:53

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Benfica - Zenit LIVE! Portugalsko-rosyjskie starcie w Lidze Mistrzów na Estadio da Luz!.

19:52

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Benfica Lizbona - Zenit St. Petersburg!