Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
2 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:36

Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami i zapraszamy do śledzenia jutrzejszych relacji z kolejnych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów.

92'

Śędzia kończy dzisiejsze spotkanie! Paris Saint-Germain pokonuje Chelsea Londyn 2:1. Bramki dla paryskiego zespołu zdobyli Ibrahimović oraz Cavani. Jedyną bramkę dla "The Blues" zdobył natomiast Obi Mikel.

91'

Pedro wbiegł w pole karne i uderzył, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

90'

Piłka powędrowała w pole karne, gdzie był Ibrahimović. Przytomna interwencja Courtois uchroniła Chelsea przed utratą trzeciego gola!

87'

Goście mieli teraz rzut wolny. Willian dośrodkował w pole karne, ale piłka trafiła prosto w ręce bramkarza.

85'

Thiago Silva chciał postraszyć Courtois, jednak wystraszył co najwyżej kibiców na trybunach.

84'

Pastore dograł w pole karne do Marquinhosa, który postanowił uderzyć na bramkę. Dobra interwencja golkipera "The Blues".

81'

W miejsce Matuidiego pojawia się natomiast Pastore.

81'

Podwójna zmiana w PSG. Veratti opuszcza plac gry, z kolei pojawia się na nim Rabiot.

78'

GOOOOOL!!! CAVANI! Urugwajczyk dostał piłkę po prostopadłym zagraniu, wpadł z nią w pole karne i pokonał Courtois!

77'

Piłka trafiła do Oscara, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Piłkarz Chelsea źle przyjął jednak futbolówkę i Trapp zdążył mu ją wytrącić.

74'

Zmiana również w ekipie gospodarze. Cavani zmienia Lucasa.

71'

Pierwsza zmiana w zespole Chelsea. Oscar zastępuje na placu gry Hazarda.

70'

...i David Luiz ukarani żółtym kartonikiem.

70'

Lucas...

68'

Di Maria bezpośrednio z rzutu wolnego! Courtois czekał jednak do końca i w odpowiednim momencie wyciągnął się jak struna.

66'

Żółtą kartką za faul na Verattim ukarany Pedro. Rzut wolny dla PSG.

64'

Piłka wylądowała w polu karnym, gdzie dopadł do niej Ibrahimović, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Dobijać próbował jeszcze Matuidi, ale jego strzał również nie doszedł do bramki Courtois.

62'

Maxwell dostał piłkę w pole karne i próbował odgrywać do Ibrahimovicia. Szwed był jednak dobrze kryty i nie zdołał przyjąć piłki.

60'

Lucas wbiegł z piłką w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza zdecydował się na uderzenie. Fantastyczna interwencja Courtois!

58'

Znów piłka wylądowała w polu karnym, gdzie był Maxwell. Tym razem dobrą pracę na przedpolu wykonał golkiper Chelsea, Courtois, który wybił piłkę.

56'

Di Maria doskonale dograł do Maxwella w pole karne. Przytomną interwencją popisał się Cahil, który wślizgiem oddalił zagrożenie od własnej bramki.

54'

Paryżanie próbowali teraz dostać się bliżej bramki rywali, ale ci bez problemów odebrali im futbolówkę.

52'

Willan dograł do Diego Costy, a ten zdecydował się na strzał. Piłka trafiła prosto w ręce Courtois.

51'

Di Maria zdecydował się na uderzenie z dystansu. Golkiper "The Blues" sparował piłkę nad poprzeczkę!

49'

Kontratak w wykonaniu Chelsea! Willian dograł do Costy, a ten w doskonałej sytuacji trafił prosto w Courtois.

47'

Veratti zderzył się teraz z Hazardem. Obaj piłkarze zwijają się z bólu na murawie.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę. Tym razem od środka gospodarze.

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Po emocjonujących 45 minutach Paris Saint-Germain remisuje z Chelsea Londyn 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Ibrahimović, z kolei do wyrównania doprowadził Obi Mikel.

46'

GOOOOOL! CHELSEA WYRÓWNUJE! Diego Costa przedłużył głową dośrodkowanie i piłka wylądowała pod nogami Obi Mikela. Pomocnik "The Blues" naprawił swój błąd sprzed kilku minut i skierował piłkę do bramki.

44'

Willian uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Thiago Silva wybił piłkę głową na rzut rożny.

43'

Hazard faulowany przed polem karnym i tym razem rzut wolny będą mieli londyńczycy.

41'

Ależ pecha miał teraz Obi Mikel. Nigeryjczyk najpierw sfaulował Lucasa, a potem zmylił interweniującego Courtois i piłka wylądowała w bramce.

39'

GOOOOOL!!! IBRAHIMOVIĆ! Szwed zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka przeleciała pod nogami Obi Mikela i wylądowała w siatce.

38'

Żółta kartka dla Obi Mikela za faul na Lucasie. Gospodarze będą mieli rzut wolny z dogodnej odległości.

38'

Di Maria dośrodkował z rzutu rożnego... prosto w ręce interweniującego Courtois.

36'

Di Maria był w posiadaniu piłki i zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Niecelnie uderzył Argentyńczyk i wydaje się, że mógł to rozegrać inaczej.

35'

Lucas wbiegł z piłką w pole karne i próbował odegrać do tyłu. Nie zauważył jednak swoich kolegów i rywale przejęli futbolówkę.

34'

Dobre dośrodkowanie w pole karne. Do piłki wyskoczył Ibrahimović, który uderzył nieczysto i tym samym nie sprawił problemów Courtois.

32'

Ivanović był teraz niedokładnie kryty i piłka powędrowała właśnie do niego. Zawodnik Chelsea przyjął futbolówkę głową i uderzył w boczną siatkę.

31'

Willian wysoko posłał piłkę w pole karne. Poza linię boczną boiska główkuje Thiago Silva.

30'

Fabregas faulowany przez Verattiego i rzut wolny będą mieli goście.

29'

Dobrze ustawieni są teraz "The Blues". Gospodarze mają problemy z konstruowaniem ataku pozycyjnego.

27'

Willian zagrał do Pedro na lewą stronę, a ten płasko dograł w pole karne. Było tam aż dwóch zawodników Chelsea, jednak żaden z nich nie doskoczył do piłki.

24'

CÓŻ ZA SYTUACJA! Willian dostał podanie od Hazarda i zacentrował wprost na głowę Diego Costy, który skierował piłkę w stronę bramki. Futbolówka po fantastycznej interwencji Trappa wylądowała na poprzeczce.

21'

Goście już od minuty próbują dostać się pod pole karne rywali. Dobrze ustawiona jest formacja defensywna PSG.

19'

Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Ibrahimović.

17'

Lucas ruszył do prostopadłego zagrania Di Marii i mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam. Dobrą interwencją popisał się jednak Azpilicueta, który w porę wytrącił mu futbolówkę spod nóg.

16'

Londyńczycy znaleźli się teraz pod bramką PSG. Pedro próbował dośrodkowywać w pole karne, ale zrobił to zbyt niedokładnie.

14'

Matuidi doskonale wypuścił Maxwella z lewej strony, a ten dograł w pole karne do Di Marii. Argentyńczyk nie dopadł jednak do piłki. Mogło być naprawdę niebezpiecznie.

12'

Sam poszkodowany postanowił wykonać ten stały fragment gry. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

11'

Gospodarze trzy razy próbowali dostać się blisko bramki Courtois. W końcu Ibrahimović wywalczył rzut wolny w okolicach trzydziestego metra.

8'

Diego Costa wbiegł z futbolówką w pole karne, ale na czas odebrał mu ją Thiago Silva.

8'

Matuidi długim zagraniem chciał wypuścić wbiegającego z prawej strony Marquinhosa. Nie zrozumieli się paryżanie i piłkę przejęli rywale.

6'

Kolejna próba w wykonaniu PSG. Tym razem z okolic pola karnego uderzał Lucas. Bardzo, bardzo niecelnie.

5'

Mamy już 5. minutę spotkania, a goście nadal mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

3'

Veratti zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Pierwsza skuteczna interwencja Courtois.

2'

Paryżanie już dwukrotnie zagościli pod polem karnym rywali, jednak nic z tego nie wyszło, bo obrońcy Chelsea odzyskali futbolówkę.

1'

Arbiter gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli goście.

20:41

Sędzia Carlos Velasco Carballo wraz z asystentami wyprowadza wyprowadza już obie jedenastki na murawę paryskiego stadionu.

20:34

Rezerwowi Chelsea Londyn: Begović, Miazga, Oscar, Traore, Kenedy, Loftus-Cheek, Remy

20:32

Rezerwowi Paris Saint-Germain: Sirigu, Kurzawa, Van Der Wiel, Stambouli, Rabiot, Pastore, Cavani

20:30

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

20:28

Chelsea z kolei plasuje się na 12. miejscu w tabeli Premier League. Londyńczycy są jednak podbudowani ligowym zwycięstwem nad Newcastle (5:1). Dodatkowo dzisiejsze spotkanie powinno być dla podopiecznych Guusa Hiddinika motywacją samą w sobie.

20:23

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest zespół z Paryża, który zdominował ligę francuską. PSG w tym sezonie nie przegrało żadnego ligowego spotkania, a nad drugim w tabeli AS Monaco ma aż 24 punkty przewagi.

20:20

Witamy serdecznie! Już za niecałe pół godziny na Parc des Princes Paris Saint-Germain podejmie Chelsea Londyn w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!