Las PalmasUD Las Palmas
22:56

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Marcin Juszczyk. Dobranoc! Zapraszam na kolejne relacje do Ekstraklasa.net!

22:54

W drugiej połowie Real nie zdołał odrobić strat mimo usilnych starań, dobrych sytuacji i odpada z Pucharu Króla. Po zmianie stron Las Palmas, które przed przerwą naprawdę mogło się podobać oraz sprawiało lepsze wrażenie, przeżywało trudne chwile, ale zdołało dowieźć "zwycięski remis" do końca.

90'

Inigo Martinez ukarany jeszcze po końcowym gwizdku żółtą kartką za dyskusje.

90'

Koniec meczu! Las Palmas w 1/8 finału Copa del Rey!

90'

Nauzet otrzymał żółtą kartkę za faul.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Nauzet uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka!

90'

Rezerwowy bramkarz Realu Geronimo Rulli wchodzi na boisko w miejsce Iona Ansotegiego.

89'

Czerwona kartka dla Oriela Olazabala - bramkarza Realu! Powodem faul na Asdrubalu przed polem karnym.

88'

Zmiana w UD Las Palmas. Momo zastępuje Culio.

86'

Próbę z dystansu Veli broni golkiper Las Palmas.

85'

Illarramendi przymierzył bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka po drodze zaliczyła rykoszet i po interwencji Raula korner dla Realu.

83'

Castro zagrał piłkę na piąty metr idealnie do Jonathasa, ale nie ma gola! Castellano wyprzedził Jonathasa i wybił futbolówkę na rzut rożny. O mały włos, a byłby gol samobójczy, bo piłka po tej interwencji Castellano o centymetry minęła słupek bramki Las Palmas.

81'

Nauzet dośrodkował z rzutu wolnego piłkę na długi słupek, a jego kolega z zespołu o mały włos nie zamknął akcji i nie skierował futbolówki do siatki.

80'

Rzut wolny dla Las Pamas nieopodal pola karnego Realu za faul na Culio, ale wcześniej Castellano leżąc na brzuchu... odebrał futbolówkę rywalowi, wystawiając nogę.

79'

Dośrodkowanie w pole karne Las Palmas z lewej strony Yuria, był przewracany w walce o piłkę Vela, ale gwizdek arbitra milczał.

76'

Druga roszada w składzie gości. Schodzi Nabil El Zhar, wchodzi Felix Asdrubal.

75'

Druga zmiana w Realu. Gonzalo Castro Irizbal za Sergio Canalesa.

73'

Uderzenie Williana Jose z szesnastu metrów broni golkiper Realu.

72'

Świetne zagranie na wolne pole do niepilnowanego Yuria, który zszedł w pole karne, ale zamiast zagrywać przed bramkę, za bardzo wyrzucił się do linii końcowej i podał przed "szesnastkę", zaprzepaszczając tym samym szansę na gola dla Realu.

68'

Mamy pierwszą zmianę w Las Palmas. Daniel Castellano zastępuje na boisku Vicente Gomeza.

65'

Martinez wyłożył piłkę Pardo tuż przed pole karne, ale strzał pozostawiał wiele do życzenia.

62'

W strzałach 10 do 8 na korzyść Realu.

60'

Illarramendi ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

59'

Ruben Pardo wyłożył piłkę z rzutu wolnego na "szesnastkę" Asotegiemu, zaskakując tym rozwiązaniem wszystkich, gdyż spodziewano się dośrodkowania. Jednak strzał stopera Realu został zablokowany.

56'

Uderzenie z dystansu Pardo, ale bramkarz gości broni ten strzał.

55'

Wrzutka Veli w pole karne Las Palmas. Do piłki doszedł Jonathas, który uderzył z główki pod poprzeczkę i Raul Lizoain na raty, z trudem łapie futbolówkę.

53'

Od początku drugiej połowy Real zepchnął piłkarzy z Wysp Kanaryjskich do defensywy. Zupełnie inny zespół gospodarzy niż przed przerwą.

52'

Znów gorąco pod bramką Las Palmas po wstrzeleniu piłki, ale goście oddalili zagrożenie.

50'

El Zhar uderzył bardzo niecelnie "z szesnastki".

48'

Jeszcze żółta kartka za protesty dla Prieto, który domagał się odgwizdania rzutu karnego.

48'

Groźne wstrzelenie piłki w pole karne Las Palmas z prawego skrzydła. Garrido faulował w tej sytuacji Prieto, ale gwizdek arbitra milczał! To powinno być "wapno"!.

46'

W przerwie mieliśmy zmianę w Realu Sociedad. Oyarzabal pozostał w szatni, a zastępił go Carlos Vela.

47'

Sergio Canales popisał się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego! Przepiękne trafienie!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Real już wyrównuje, po kilkunastu sekudnach drugiej połowy! Sergio Canales!

46'

Zaczynamy drugą połowę! Czy Real odrobi straty?

21:59

W pierwszych 45 minutach oba zespoły stworzyły dobre widowisko. Jedni i drudzy mieli swoje sytuacje. Miejmy nadzieję, że ten stan rzeczy po zmianie stron nie ulegnie zmianie.

45'

Koniec pierwszych 45 minut! Real Sociedad - Las Palmas 0:1.

45'

W jedynej doliczonej minucie do pierwszej połowy Real mógł wyrównać, ale w zamieszaniu po rzucie wolnym futbolówka przeszła obok słupka.

43'

Jonathas znalazł się w świetnej sytuacji, ale trafił z główki prosto w wychodzącego z bramki Raula Lizoaina. Jednak gola i tak nie byłoby, ponieważ był na pozycji spalonej.

38'

Nauzet dośrodkował z rzutu rożnego, Willian Jose przepięknie, piekielnie mocno uderzył z główki, piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce! Real w mega trudnej sytuacji. Aby była dogrywka gospodarze muszą strzelić dwa gole.

37'

GOOOOOOOOOOOOOL! UD Las Palmas obejmuje prowadzenie! Willian Jose!

36'

To powinien być gol! Nauzet huknął z około dwudziestu metrów i z trudem obronił tą próbę Olazabal, a dobitka Williana Jose z bliska nieznacznie minęła słupek!

33'

Ruben Pardo uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę, ale piłka po drodze odbiła się od muru i minęła dosyć znacząco bramkę Las Palmas.

31'

Hernan trafia do notesu sędziego za faul taktyczny na Jonathasie. Rzut wolny dla Realu z ok. 20 metrów.

31'

Wrzutka w pole karne gości, a z główki uderzył nie kto inny jak Jonathas. Nad poprzeczką!

29'

Po wrzutce Canalesa ani El Zhar, ani Gomez nie wybili w porę futbolówki. Gomezowi odebrał ją Jonathasa, który uderzył z półwoleja, lecz obok słupka!.

28'

Dośrodkowanie Niliego w pole karne Realu do Williana Jose, ale napastnikowi Las Palmas przeciwnicy uniemożliwili opanowanie futbolówki.

27'

Zagranie na wolne pole do Oyarzabala, ale szybszy był Nili.

25'

Las Palmas rozgrywają teraz piłkę po całej szerokości boiska i nie dają jej sobie zabrać.

23'

Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę Las Palmas w wykonaniu Canalesa, ale przyjezdni wyszli z opresji. Było gorąco!

22'

Yuri wywalczył korner w starciu z Nilim.

19'

Valeron uderzył z kilkunastu metrów na bramkę Realu po ziemi, ale na drodze piłki stanął jedne z jego rywali. Ten strzał powinien być zdecydowanie mocniejszy.

17'

16'

Raul Lizoain chwyta piłkę po centrze z prawej flanki.

15'

Do prostopadłej piłki zagranej w pole karne Realu wystartował Willian Jose, ale skutecznie futbolówkę zastawił Ansotegi.

14'

Canales miękko wrzucił piłkę w pole karne do Jonathasa, który uderzył z główki, ale futbolówka poszybowała nad bramką.

11'

Wyśmienitą okazję miało Las Palmas! Willian Jose zagrał z linii końcowej przed bramkę na piąty metr do nadbiegającego Nauzeta, a ten od razu uderzył, ale broni ten strzał Olazabal.

9'

Ruben pardo zdecydował się na strzał zza pola karnego po ziemi, ale na posterunku Raul Lizoain.

8'

Nili groźnie zagrywał piłkę wzdłuż bramki Realu, ale wcześniej El Zhar faulował rywala i rzut wolny dla gospodarzy.

6'

El Zhar przejął piłkę w środku pola, ale szybko zaprzepaścił szansę na groźną sytuację w polu karnym Realu, ponieważ źle podał do partnera z zespołu.

4'

Pierwsza "setka" dla Realu! W sytuacji jeden na jeden z Raulem znalazł się Jonathas, ale przegrał ten pojedynek!

2'

UD Las Palmas na razie spokojnie gra piłką, wymienia podania głównej na własnej połowie.

1'

Arbiter dał sygnał do rozpoczęcia zawodów! Od środka drużyna UD Las Palmas!

21:01

Przed rozpoczęciem meczu jeszcze minuta ciszy .

21:00

David Fernández Borbalan będzie rozjemcą w tym meczu.

20:59

Piłkarze obu ekip już na murawie Estadio Anoeta.

20:57

Sporo wolnych miejsc na stadionie w San Sebastian. Kibice oczekują na głównych aktorów tego widowiska.