Cadiz CFwikipedia
1 : 3
Real MadrytReal Madryt
92'

Po doliczeniu dwóch minut sędzia kończy mecz! Cadiz przegrywa na boisku 1:3 z Realem Madryt, ale jutro można spodziewać się innego "wyniku". Jakiego - walkowera na korzyść "Żółtej Łodzi Podwodnej" czy nawet wyrzucenie "Królewskich".

89'

Alvaro Tejero zastępuje Pepe.

23:45

Dwie bramki Isco

87'

Pepe za słabo wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Dopadł do niej Kike, który mocnym uderzeniem pokonuje Casillę!

87'

GOL, KIKE MARQUEZ!!!

85'

Gospodarze chcieli ciekawie to rozegrać - miękkie zagranie w pole karne do zawodników Cadiz, lecz połapali się w tym obrońcy "Królewskich". Dalekim wybiciem zażegnali niebezpieczeństwo.

84'

W ostatnich minutach przycisnęli gospodarze (albo to Real zwolnił tempo). Rzut wolny ok. 30 metrów od bramki

82'

Jeszcze raz zaatakowali gospodarze, którzy wywalczyli rzut rożny. Ostro bitą piłkę wypiąstkował Casiila poza linię końcową. Remis 5-5 w kornerach.

81'

Świetna okazja dla gospodarzy! Piłka przypadkowo trafiła pod nogi Guizy w polu karnym Realu. Ten niemal natychmiast uderzył po dalszym słupku i niewiele brakowało by wpisał się na listę strzelców!

77'

19-letni Philipp Lienhart zastępuje Jamesa Rodrigueza.

76'

Pokazał się Mateo Kovacić, ale nie z tej strony, od której chciał. Uderzył zza pola karnego wysoko nad poprzeczką.

74'

James Rodriguez zagrał prostopadle do Isco będącego na lewym skraju pola karnego. Ten nawinął obrońcę Cadiz i uderzył po bliższym słupku. Balleste interweniował, ale nie na tyle skutecznie, by wybronić strzał.

74'

GO, ISCO!!

72'

Vazquez faulowany na prawej stronie. Niewiele dzieje się na murawie. Najwidoczniej obie strony wiedzą co się święci...

71'

Za Ardane Hernandeza pojawia się Servando Sanchez.

70'

Daniel Guiza wchodzi za Wilsona Cuero.

67'

Strzał Garrido zza pola karnego został zablokowany przez Pepe. Korner.

65'

Casemiro podał na ponad 30 metrów na wolne pole do Casemiro, który przyjęciem piłki na klatkę piersiową "ustawił" sobie piłkę do strzału. Mimo "pressingu" dwóch obrońców zdołał uderzyć obok wychodzącego z bramki Balleste.

65'

GOL, ISCO!!!

62'

Balleste bez trudu łapie piłkę po strzale Jamesa Rodrigueza.

62'

Vazquez skutecznie powstrzymany na prawej stronie. Po chwili ciężar gry przeniósł się na środek pola. Rzut wolny dla gości ok. 25 metrów od bramki.

60'

To zagranie Jona Garrido kwalifikowało się na czerwoną kartkę! Sędzia okazał się łaskawy i upomniał zawodnika gospodarzy "jedynie żółtkiem".

53'

Lolo za faul został upomniany żółtą kartką

53'

Gospodarze próbują ataku pozycyjnego. Po chwili piłkę przejmują piłkarze Realu i prezentują to samo. Do momentu straty futbolówki mamy powrót do punktu "wyjścia".

51'

Nacho przerwał kontrę Salvy Sanchezem wycofaniem do bramkarza. A kamery co chwila pokazują na Cherysheva. Trzecią żółtą kartkę, wykluczającą z udziału w kolejnym spotkaniu o Puchar Króla (czyt. dzisiejszym), otrzymał w poprzedniej edycji Copa del Rey gdy grał dla Villareal.

49'

Isco zagrywał z ok. lewego narożnika pola karnego w "16" do Jamesa Rodrigueza, ale Malagon uprzedził Kolumbijczyka.

47'

Gospodarze mieli rzut rożny. Piłka po strzale jednego z zawodników Cadiz minęła bramkę Casilli.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

46'

Na drugą połowę wchodzi Mateo Kovacić, który zmienia Denisa Cherysheva.

Pojawiła się informacja, że Rosjanin... nie powinien dzisiaj wystąpić z powodu kartek! "Królewskim" grozi walkower!!!

46'

Kike Marquez będzie grał za Tomasa Sancheza.

22:53

Goście nie pokazują wielkiej piłki (trzeba to tłumaczyć dość mocno rezerwowym składem) i mimo o daje to przełożenie na wynik. Już w 3. minucie otworzył go Denis Cheryshev, który wykorzystał świetne podanie Jamesa Rodrigueza. Gospodarze jednak próbowali odpowiedzieć. Stworzyli kilka ciekawych sytuacji. W jednej z nich Casilla pokazał... przyspieszenie na odcinku kilku metrów. Także zagroził mu Wilson Cuero, lecz wynik nie uległ zmianie.

Jak będzie przebiegać druga odsłona? Przekonamy się niebawem.

45'

Ricardo De Burgos nie doliczył nawet minuty i kończy pierwszą odsłonę. Cadiz CF przegrywa z Realem Madryt od 3. minuty po golu Denisa Cherysheva.

45'

Isco odzyskał piłkę i niespodziewanie padł na murawę. To wygląda jednak na uraz mięśniowy.

44'

Isco wychodził sam na sam z bramkarzem! Podniesiona chorągiewka liniowego - spalony!

43'

Tomas Sanchez przedarł się lewą stroną. Skutecznie przyblokował go Vazquez. Od bramki Casilla.

A kibice gospodarzy śpiewają i skandują ole! ole! przy każdym celnym podaniu.

40'

Tomas Sanchez wybił piłkę spod nóg rozpędzonego Jese.

38'

James Rodriguez zagrywa "fałszem" w stronę lewego narożnika pola karnego do Cherysheva, ale złe przyjęcie piłki przez Rosjanina wykorzystał Hernandez, który wybił piłkę w stronę Wilsona Cuero.

37'

Jese nie zdołał opanować piłki na boisku po przerzucie z drugiej flanki. Balleste od bramki.

35'

Jese przebiegł z piłką połowę boiska i zagrał w pole karne do Cherysheva. Rosjanina uprzedził jednak Hernandez. Rzut rożny dla "Królewskich" nie przynosi zagrożenia.

33'

Arbeloa wybiciem poza linię boczną przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę "Żółtej Łodzi Podwodnej" (tak, gospodarze mają ten sam przydomek jak Villareal).

31'

Atak pozycyjny gości ok. 30 metrów od bramki Cadiz. Przeniesiony ciężar gry z jednej flanki na drugą, aż w końcu piłka trafiła na prawą stronę do Vazqueza. Ten popędził do linii końcowej i dośrodkował w "szesnastkę". Balleste na raty łapie piłkę.

28'

Vazquez po indywidualnej akcji strzela z ostrego kąta w boczną siatkę!

27'

Salva Sanchez zaczął kontrę Cadiz i zakończył ją strzałem zza pola karnego! Niewiele brakowało! Po chwili Nacho wystawił swojego bramkarza na wysoką próbę - podał anemicznie do Casilli i tylko jego czujność z odważnym wyjściem za "16" powstrzymała Wilsona Cuero1

25'

Cheryshev nie zdołał opanować piłkę na lewej stronie po podaniu Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk nie może przeboleć złego zagrania.

25'

Isco chciał zagrać prostopadle do Jese w pole karne. Intencje pomocnika Realu świetnie przczytał Marquez, który "przeciął" podanie.

23'

Casemiro pada jak rażony piorunem po (wydawałoby się) lekkim pchnięciu przez Wilsona Cuero Niby walka bark w bark, ale sędzia przyznaje gościom rzut wolny.

22'

Arbeloa niespodziewanie zapędził się pod bramkę rywala. Strzelił jednak obok bramki Balleste.

21'

Nacho nieczysto wybija piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony. Z woleja źle uderzył jednak Pavez. Ostatecznie Casilla chwyta piłkę.

20'

Goście próbują spokojnie rozgrywać piłkę na własnej połowie. Przy wysokim pressingu Cadizu jest to dość trudne zadanie.

18'

Sędzia liniowi nie ma dzisiaj dobrego "wejścia" w mecz. Kolejny raz gwiżdże spalonego-widmo gospodarzy.

22:17

Fenomenalna asysta Jamesa Rodrigueza przy golu Denisa Cherysheva

15'

Cheryshev przebojem wdziera się w pole karne gospodarzy. Pada na murawę po starciu z Marquesem, ale sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego .

13'

James Rodriguez opanował piłkę na 9. metrze i niewiele pomylił się po strzale z półobrotu!

12'

Piłka po strzale Isco zza pola karnego mija bramkę Ballesté.

11'

Indywidualna akcja Vazqueza prawą stroną przynosi rzut rożny. Po chwili kolejny.

10'

Próba dalekiego zagrania z pominięciem drugiej linii do Sancheza okazała się za mocna. Casilla chwyta piłkę.

9'

Kontratak Cadiz o mały włos nie zakończył się bramką! Wilson Cuero został obsłużony świetnym prostopadłym podaniem, ale przegrał pojedynek sam na sam z Casillą!

7'

Cheeryshev podciągnął lewą flanką i dośrodkował w pole karne, ale zrobił to za mocno. Llorente zdołał opanować piłkę na murawie i "Królewscy" prowadzą atak pozycyjny.

5'

Pojedynek Wilsona Cuero z Pepe na wysokości pola karnego Rrealu. Napastnikowi gospodarzy udało się zyskać rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika Lolo strzela głową nad poprzeczką.

3'

Fantastyczny przerzut Jamesa Rodrigueza w pole karne do Cherysheva, który wbiegł w "szesnastkę" i uderzeniem po dalszym słupku otwiera wynik spotkania!

3'

GOL, DENIS CHERYSHEV!!!

2'

Nacho ratował się i swoich kolegów wybiciem piłki na aut. Wyrzut zza linii bocznej w pole karne i Casilla łapie futbolówkę.

1'

Zdaniem sędziego Wilson Cuero był na spalonym. Dyskusyjna sytuacja.

0'

... gospodarze, którzy zaczynają ze środka!

21:58

Pamiątkowe zdjęcia, losowanie stron. "Górą"...

21:57

Przenosimy się na Estadio Ramón de Carranza! Obie strony już na murawie!

21:53

Stadion w Cadiz powstał w 1955 r. Pół wieku później został zmodernizowany. Obecnie może pomieścić 22 000 widzów. Możliwe, że dzisiaj będzie komplet publiczności.

21:50

Obsada sędziowska:

• sędzia główny: Ricardo De Burgos
  • liniowi: Cesar Garcia, Iker De Francisco
  • sędzia techniczny: Borja Villa
21:47

W La Liga oba zespoły zmierzyły się zaledwie dwukrotnie. Miało to miejsce w sezonie 2005/05. Oba mecze wygrali "Królewscy" 2:1 na wyjeździe (bramki: Pavon 62' - Ronaldo 3', Raul 84') i 3:1 na Santiago Bernabeu (Roberto Carlos 68', Beckham 71', Robinho 83' - Medina 55').

21:40

Gospodarze dzisiejszego spotkania wyeliminowali w poprzedniej fazie Pucharu Króla (1/32 finału) Laredo 1:0. Dzisiaj przed zawodnikami Claudio Barragana zdecydowanie trudniejsze zadanie. A że Puchar rządzi się swoimi prawami, to może doczekamy się sensacji?

21:30

Żeby nie było przesytu ligową piłką, to dzisiaj w Hiszpanii są spotkania w ramach Pucharu Króla (Copa del Rey). Za pół godziny grające w Segunda Division B Cadiz podejmie przed własną publicznością Real Madryt.