Koniec meczu! Manchester City - Liverpool 1:4

Iheanacho zagrał do Fernandinho, który na wślizgu oddał jednak niecelny strzał

Mignolet pewnie wyszedł z bramki i złapał piłkę zagrywaną do Iheanacho

84'

Liderem Premier League po 13. kolejce będzie Leicester City

82'

Tym razem Hart był już bez szans. Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Skrtela, który huknął nie do obrony z linii pola karnego

82'

Goool! Martin Skrtel trafia na 4:1 dla Liverpoolu

81'

Hart znowu kapitalnie broni! Tym razem zatrzymał w sytuacji sam na sam Benteke

80'

Mignolet wybiegł na 30. metr od własnej bramki i wybił daleko piłkę, uprzedzając wszystkich rywali

78'

Niecelne uderzenie Iheanacho, a czasu na odrobienie strat coraz mniej

77'

Christian Benteke za Roberta Firmino

74'

Próbują atakować gospodarze, ale dobrze bronią się liverpoolczycy. Grają odważnie, agresywnie i skutecznie w obronie. Piłkarze City mają sporo problemów, by dostać się pod bramkę Mingoleta

71'

Zamieszanie w polu karnym City po rzucie rożnym. Piłka spadła pod nogi Firmino, który strzelił jednak za lekko i prosto w Harta

68'

Jordon Ibe za kontuzjowanego Philippe Coutinho

67'

Kelechi Iheanacho za Sergio Aguero

66'

Fernandinho miał swoją szansę, ale źle trafił w piłkę. Powinien przynajmniej oddać celne uderzenie

65'

Szansa dla Manchesteru! Sterling ograł już Mingoleta, ale nie zdecydował się na strzał, wycofał piłkę do Aguero, ten przełożył sobie futbolówkę na prawą nogę, uderzył, ale Mingolet zdołał wrócić i zatrzymać piłkę

62'

Coutinho minął Harta, trafił do pustej bramki, ale był na spalonym po podaniu Firmino

61'

Po rzucie rożnym głową strzelał Lovern, ale dobrze ustawiony Hart spokojnie złapał piłkę

19:47

60'

Firmino sam na sam z Hartem i po raz drugi lepszy golkiper City, który kapitalnie obronił uderzenie Brazylijczyka

58'

Posiadanie piłki 57%-43%

57'

Gospodarze próbowali wyjść z akcją sprzed własnego pola karnego, ale bardzo dobry wysoki pressing w wykonaniu piłkarzy Liverpoolu. "The Citizens" stracili w końcu piłkę

55'

Płaski, ale niecelny strzał Delpha z dystansu. Sporo zabrakło graczowi City, żeby trafić w bramkę

53'

Lovren twardo, ale skutecznie wślizgiem zatrzymał Sterlinga

51'

Dośrodkowanie Milnera z rzutu wolnego zatrzymane przez obrońców City

49'

Sterling do de Bruyne, ten w pole karne w poszukiwaniu Aguero, ale dobrze ustawiony Skrtel

47'

Emre Can - za faul

46'

Druga roszada: Fabian Delph za Jesusa Navasa

46'

Dwie zmiany w przerwie w Manchesterze City. Pierwsza to: Fernandinho za Yayę Toure

46'

Początek drugiej połowy!

19:18

45'

Przerwa! City - Liverpool 1:3

45'

Skrtel zablokował bardzo groźne dośrodkowanie Fernando. Po rzucie rożnym gospodarze nie zagrozili bramce Liverpoolu

43'

Wkurzył się Aguero, wziął piłkę, zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył pięknym, mierzonym strzałem

43'

Goool! Sergio Aguero trafia i City przegrywa z Liverpoolem 1:3

40'

Zmartwiony Manuel Pellegrini patrzy z niedowierzaniem na to co dzieje się na boisku...

38'

Lucas Leiva - za faul taktyczny

36'

Znowu Firmino! Tym razem Brazylijczyk minimalnie przestrzelił. Hart byłby bez szans przy nieco lepszym strzale

35'

Firmino miał kolejną szansę, ale tym razem przegrał pojedynek z Hartem

33'

Emre Can piętką zagrał do Coutihno, a ten wyłożył futbolówkę do Firmino. Przed nim była już tylko pusta bramka

33'

Goool! 3:0 do Liverpoolu po trafieniu Roberta Firmino

29'

Rzut rożny po drugiej stronie, ale piłkarze City nie stworzyli sobie bramkowej okazji. Cały czas nie wychodzi im gra w ofensywie

27'

Rzut rożny bity przez Moreno nie przyniósł zagrożenia dla bramki gospodarzy

24'

Kolejny raz fatalnie zachowali się obrońcy City, piłkę przejął Firmino, zagrał do Coutinho, który pewnym, płaskim strzałem pokonał Harta

23'

Goool! Liverpool prowadzi 2:0 po bramce Philippe Coutinho

21'

Kolejna akcja i centra de Bruyne zatrzymana przez gości

18:50

19'

Uderzenie z dystansu Milnera wysoko nad bramką. Gospodarze mają sporo problemów, by dłużej pograć piłką

17'

Hart znowu daleko poza swoim polem karnym i ponownie skutecznie zatrzymał akcję "The Reds"

15'

Nie zdążył do piłki Milner, ale to kolejna akcja Liveproolu, który w pierwszym kwadransie jest lepszą drużyną i prowadzi zasłużenie

13'

Clyne za długo czekał z podaniem do Lallany, który jak już dostał piłkę był na spalonym

12'

Dośrodkowanie Kolarova zostało przecięte przez obrońców Liverpoolu

10'

Zablokowane dośrodkowanie de Bruyne sprzed linii pola karnego. Po rzucie rożnym w szesnastce przewrócił się Sterling, ale sędzia nie zareagował

9'

Fatalna akcja dla Francuzów z City. Najpierw piłkę stracił Sagna, któremu futbolówkę zabrał Coutihnho. Brazylijczyk popędził w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, gdzie "ustrzelił" Mangalę

7'

Goool! Liverpool prowadzi 1:0 po samobójczym trafieniu Eliaquima Mangali

5'

Harty wybiegł daleko z bramki i... wślizgiem wybił piłkę na aut już praktycznie na linii bocznej boiska. Golkiper City zdążył wrócić do bramki

4'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po centrze z narożnika boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył Skrtel

2'

Ruszył do ataku Aguero, ale został zatrzymany wślizgiem przez Skrtela

18:31

Początek meczu!

18:30

Na boisku w zespole gospodarzy są dwa Francuzi: Sagna i Mangala. Na ławce City siedzi jeszcze Clichy

18:28

Minuta ciszy ku pamięci ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu

18:25

Już za pięć minut początek, mamy nadzieję wielkiego meczu w Manchesterze

18:17

Liverpool jest natomiast dopiero na 11. miejscu i w przypadku wygranej zbliży się do miejsc gwarantujących grę w europejskich pucharach

18:15

Gospodarze jeśli wygrają to pozostaną liderem ligi angielskiej. Po wygranych Manchesteru United i Leicester "Obywatele" spadli na trzecie miejsce, ale mają jeden mecz mnie oczywiście