Środa, 28 października 2015, godz. 20:30
VillanovenseVillanovense
0 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
92'

Ostatni rzut wolny dla gospodarzy nie przynosi strzału na bramkę Masipa i KONIEC MECZU! Barcelona remisuje bezbramkowo z trzecioligowcem i wszystko rozstrzygnie się na Camp Nou.

91'

Aitor w ostatniej chwili został zatrzymany w polu karnym rywala! Było groźnie.

91'

Fuentes pewnie łapie dośrodkowanie Douglasa. Sędzia dolicza do tego meczu dwie minuty.

90'

Mathieu wywalczył rzut rożny dla Barcelony.

88'

Indywidualna akcja Aitora i strzał z dystansu, który z trudem broni Fuentes!

86'

Była kolejna okazja dla Barcelony. Vermaelen uderzył głową jednak fatalnie i trafił w Sandro.

86'

Blisko gola Barcelona! Po strzale głową Bartry świetnie broni Fuentes!

85'

Munir efektownie wdzierał się w pole karne, ale Jairo zdołał go jeszcze powstrzymać. Rzut rożny.

84'

Sandro z dystansu uderzył bardzo niedokładnie.

83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Douglasa, niecelne zgranie piłki przez Vermaelena i piłka wychodzi poza plac gry.

82'

Trinidad ukarany kartką za faul taktyczny na Mathieu.

80'

Trzecia zmiana wśród gospodarzy. Za Casiego wchodzi Juanfran.

79'

Składna kontra Villanovense! Piłka dociera w pole karne do Pajuelo, ale ten uderza bardzo nieczysto i dobrą interwencję zalicza Masip!

77'

Rzut rożny dla gospodarzy, po którym raz jeszcze piłkę łapie Masip.

76'

Calatrava zmieniony przez Jairo.

75'

Kwadrans do końca spotkania, w którym remis bezbramkowy jest absolutnie optymalnym wynikiem.

70'

Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Elias, wchodzi Anxo.

69'

Aitor dograł piłkę przed bramkę do Mathieu, ale ten fatalnie ją zgubił.

68'

Aitor w starciu z rywalem przewrócił się w polu karnym gospodarzy, ale zdaniem sędziego faulu tu nie było.

65'

Sandro bez zastanowienia uderzył z szesnastu metrów, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Fuentesa.

64'

Aitor zmienia słabiutkiego Kaptouma.

64'

Sandro ładnie poradził sobie z rywalem i huknął z osiemnastu metrów nieznacznie ponad poprzeczką!

63'

Masip z trudem łapie centrę jednego z gospodarzy.

62'

Casi w walce z Bartrą wywalczył rzut rożny dla Villanovense.

59'

Gumbau faulem naprawia błąd Kaptouma. Żółta kartka.

58'

Casi złapany teraz na wyraźnym spalonym.

57'

Słabe jest to spotkanie po przerwie. Barcelonie strasznie ciężko idzie gra w ataku pozycyjnym, Villanovense praktycznie tylko się broni.

53'

Żółta kartka dla Pajuelo.

52'

Mathieu zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył daleko od bramki trzecioligowca.

49'

Fatalnie wykonany rzut rożny przez Calatravę. Piłka poszybowała poza boisko.

46'

Wznawiamy grę!

21:19

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis po 45 minutach, w których obie drużyny prezentowały poziom trzecioligowy.

44'

Na spalonym został złapany Sandro.

42'

Poprzeczka! Rzut rożny, niefortunny strzał głową w kierunku własnej bramki Munira i poprzeczka ratuje Katalończyków od utraty gola!

40'

Barcelona zaczyna mieć problemy pod naporem gospodarzy, którzy teraz od dłuższego czasu są na połowie przeciwnika.

38'

Z dystansu wysoko ponad bramką uderza Casi.

35'

Jedenastka Barcy na to spotkanie.

34'

Najwyżej w polu karnym Barcelony wyskoczył Curro, ale uderzył głową ponad poprzeczką!

33'

Po rzucie rożnym piłka ugrzęzła w polu bramkowym Barcy, aż defensorzy gości ją wybili w pole. Po chwili interwencja Mathieu przynosi gospodarzom kolejny korner.

32'

Odpowiedź gospodarzy, po błędzie defensywy Barcy zablokowany w polu karnym zostaje Calatrava! Rzut rożny.

31'

Szansa dla Barcelony! Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Adriano zablokowany został Bartra, a Munir z kilku metrów huknął ponad poprzeczką!

25'

Niezła płaska centra w pole karne w wykonaniu Mathieu, ale Adriano spóźnił się z wbiegnięciem przed bramkę gospodarzy i nie sięgnął piłki.

23'

Po wrzutce Munira w światło bramki efektownie piłkę wypiąstkował Fuentes. 1/4 meczu za nami i wciąż 0:0. Praktycznie bez okazji bramkowych.

22'

Trinidad faulował blisko pola karnego Munira. Rzut wolny dla Barcelony.

19'

Szansa dla gospodarzy! Z kilkunastu metrów strzela Elias, ale pewnie łapie piłkę Masip!

16'

Groźny strzał z dystansu Gumbau nieznacznie mija bramkę Fuentesa!

15'

Odważne wejście Kaptouma w pole karne zakończone efektownym padem na murawę. O karnym nie ma mowy.

13'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gości, niezła wrzutka Douglasa i tym razem Bartra nie oddał dobrego uderzenia głową.

11'

Centra Douglasa ląduje na głowie Vermaelena, ale ten nie zdołał oddać czystego strzału.

10'

Douglas w walce z rywalem wywalczył rzut rożny dla Barcy.

7'

Pierwsza akcja gospodarzy zakończona strzałem zza pola karnego Casiego, który mija bramkę Masipa.

5'

Ostre starcie Douglasa z rywalem. Brazylijczyk potrzebował chwili, aby się po nim pozbierać i wrócić do gry.

4'

Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę, choć głównie na własnej połowie i w środku boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczęło się to spotkanie!

20:26

Piłkarze obu drużyn już na boisku. Za chwilę zaczynamy.

20:21

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W Barcelonie zostali między innymi Messi, Neymar, Iniesta, Mascherano, Busquets czy Pique.

20:16

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Króla, w którym Villanovense zagra z Barceloną. Dzisiaj obie drużyny otwierają 'część główną' walki o Copa del Rey. Wszystko dlatego, że Barcelona w grudniu pojedzie na Klubowe Mistrzostwa Świata. Podopieczni Luisa Enrique bronią wywalczonego w poprzednim sezonie Pucharu Króla i zaczynają to w mocno rezerwowym składzie. Czy to się zemści? Przekonamy się.

19:51

16:28

Villanovense - Barcelona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Gwiazdy futbolu kontra budowlańcy i studenci

Dziś wieczorem Barcelona zmierzy się w 1/8 Copa del Rey z ekipą Villanovense. Nie trzeba mówić kto jest w tym spotkaniu faworytem i pozostaje tylko zadać pytanie ile bramek strzelą Katalończycy. Jednak czy pod nieobecność Messiego, Suareza, Neymara i Iniesty będzie miał kto strzelać gole dla Blaugrany?