Wikimedia CommonsIpswich Town
90'

Koniec! Pewny triumf i awans do kolejnej rundy w wykonaniu gospodarzy!

90'

Depay z łatwością ograł Yorwertha, podał do swojego francuskiego kolegi, a ten z łatwością wykorzystał sytuację sam na sam!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Martial, 3:0!

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

84'

Jonathan Parr ukarany żółtą kartką

81'

Memphis Depay zmienia Wayne'a Rooneya

76'

Larsen Touré wchodzi, Jay Tabb schodzi

74'

Martial przymierzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił

70'

I Jones za Smallinga

70'

Dwie zmiany także u gospodarzy. Martial za Matę

66'

Białkowski! Świetna interwencja Polaka po strzale Maty sprzed pola karnego!

62'

A Freddie Sears za Davida McGoldricka

62'

Dwie zmiany w Ipswich. Brett Pitman wchodzi za Daryla Murphy'ego

61'

Juan Mata był faulowany dość blisko pola karnego gości, a Pereira przepięknym strzałem z rzutu wolnego nie dał szans Białkowskiemu!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andreas Pereira, 2:0!

55'

Orr zebrał wybitą z pola karnego United piłkę i zdecydował się na strzał, ale delikatnie mówiąc nie była to najlepsza decyzja. Futbolówka wyraźnie minęła bramkę

50'

Prosta strata gospodarzy na wysokości ich pola karnego mogła się skończyć dobrą okazją dla Ipswich, ale strzał McGoldricka był nieudany

46'

Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

21:48

Zasłużone prowadzenie gospodarzy. To oni prowadzą grę i stworzyli sobie parę dogodnych okazji podbramkowych, z czego jedną potrafili wykorzystać. Szkoda, że spory udział przy straconym przez gości golu miał Piotr Malarczyk

45'

I teraz arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę

40'

United wciąż mają optyczną przewagę nad swoim przeciwnikiem, ale od dłuższego czasu mają spore problemy ze stworzeniem sobie konkretnej okazji pod bramką Białkowskiego

35'

Josh Yorwerth oddał strzał głową po wrzutce z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki

32'

Blind spróbował uderzyć sprzed szesnastki, ale został zablokowany

30'

United ładnie rozgrywali swoją akcję na wysokości pola karnego rywali, ale strzał Maty z okolic szesnastego metra spokojnie obronił Białkowski

27'

Herrera dośrodkował z prawej strony boiska, Białkowski spokojnie złapał piłkę

24'

Długie zagranie Blinda w kierunku Rooneya, ten bez większych problemów wygrał pojedynek z Malarczykiem i umieścił piłkę w bramce!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Rooney, 1:0![

18'

Z dystansu próbował Ashley Young, ale strzał baaaaaardzo nieudany - ósme piętro.

12'

United przeważają od początku, ale na razie bez większego zagrożenia pod bramką Białkowskiego.

9'

Odważnie ruszył po prawej stronie Valencia, ale szybko nadział się na Cole'a, który interweniując, zdaniem fanów i piłkarzy United, dotknął piłki ręką. Sędzia pozwala jednak grać dalej.

6'

Bardzo aktywny od początku jest Brazylijczyk Pereira, który teraz zaszalał na lewej flance i mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Białkowski czujnie jednak w bramce.

4'

Jeden z piłkarzy Ipswich na spalonym. Od rzutu wolnego "Czerwone Diabły".

2'

Już było groźnie pod bramką Białkowskiego - w swoim debiutanckim meczu pierwszy strzał oddał Andreas Pereira. Piłka wylądowała jednak na słupku!

1'

Gramy!

20:35

Ławka rezerwowych Ipswich: Chambers, Maitland-Niles, Pitman, Sears, Kenlock, Crowe, Touré

20:35

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Jones, Depay, Martial, Carrick, Romero, Schneiderlin, M. Darmian

20:30

Witamy. Już o 21 rozpocznie się mecz Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Manchesterem United i Ipswich Town, w barwach którego zobaczymy dwóch Polaków - bramkarza Bartosza Białkowskiego i obrońcę Piotra Malarczyka.