Aston VillaWikimedia
1 : 0
birmingham cityBirmingham City
22:42

Aston Villa poza słabym początkiem spotkania wyglądała lepiej i zasłużenie pokonała swojego przeciwnika. Teraz zostaje jej czekać na kolejną rundę, a nam się pożegnać. Dobrej nocy!

90'

Koniec! The Villans górą w derbach Birmingham!

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

87'

Kuszczak! Ayew zaatakował indywidualnie, zwiódł obrońców, ale z Polakiem nie dał sobie rady. Kapitalna interwencja bramkarza Birmingham!

85'

Soloman-Otabor oddał strzał sprzed szesnastki, ale nie trafił w bramkę

83'

Sinclair! Przestrzelił z bliskiej odległości!

81'

A Brock-Madsen Donaldsona

81'

Solomon-Otabor zmienia Maghomę

81'

Groźnie pod bramką Birmingham! Po dośrodkowaniu z prawej strony będą blisko bramki Grealish minął się z piłką!

80'

Żółta kartka dla Westwooda

79'

Sinclair! Świetny strzał z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Kuszczaka!

78'

Morrison taktycznie faulował Gestede i dostał żółtą kartkę

76'

Z Guzanem już wszystko w porządku, wracamy do gry

74'

Tymczasem Amerykanin doznał jakiegoś urazu i mamy przerwę w grze

73'

To powinien być gol! Maghoma wyszedł sam na sam z Guzanem po podaniu Graya i trafił prosto w bramkarza!

76'

Westwood dośrodkował z rzutu rożnego, ale we własnym polu karnym dobrze interweniował Kuszczak

69'

Gray spróbował sił z dystansu, ale jego strzał był tyleż mocny, co i niecelny. Od bramki grę wznowi Guzan

67'

Gestede upadł w polu karnym gości po kontakcie z Kuszczakiem, ale arbiter pokazuje, że o jedenastce nie ma mowy

65'

Zmiana w Birmingham City. Jon Toral wchodzi za Davida Davisa

63'

Amavi zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, a tam na piłę czekał Gestede. Zawodnik Aston Villi oddał bardzo dobry strzał głową i nie dał szans Kuszczakowi!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Gestede, 1:0 dla The Villans!

62'

Mieliśmy małe przepychanki między zawodnikami obu ekip przez chwilę, ale już wszystko wróciło do normy. Sędzia szybko nad tym zapanował

60'

Ten jednak został wykonany bardzo słabo. The Villans wybili piłkę z własnej szesnastki

58'

Amavi zablokował na skrzydle akcję gości. Rzut rożny

56'

Donaldson zgubił piłkę w ataku i po chwili faulował jednego z rywali

54'

Naciska Aston Villa, choć wciąż brakuje jej stuprocentowej szansy na na gola. Teraz głową uderzał Sinclair, ale skiksował

52'

Grealish dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze interweniował Spector

50'

Niezłe podanie od Gestede w stronę Sinclaira, ale ten był na spalonym

48'

Richards był faulowany przez Donaldsona na prawej stronie boiska

46'

A Grealish za Lescotta

46'

Dwie zmiany w Aston Villi. Ayew wchodzi za Agbonlahora

46'

I zaczynamy drugą połowę!

45'

I mamy koniec pierwszej połowy

45'

Bacuna oddał strzał z rzutu wolnego, ale nie było z tego żadnego zagrożenia dla bramki Kuszczaka, piłka daleko ją minęła. Polak wznowi grę

43'

Maghoma przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka wyraźnie minęła bramkę

41'

Ciaran Clark ukarany żółtą kartką

39'

Sinclair zaatakował indywidualnie, wpadł z piłką w pole karne, ale z ostrego kąta oddał tak czytelny strzał, że bramkarz z łatwością złapał piłkę

37'

Z zawodnikiem Aston Villi już wszystko w porządku, wracamy do gry

36'

Agbonlahor doznał jakiejś kontuzji, mamy małą przerwę w grze

33'

Birmingham wychodziło przed chwilą z kontrą, ale wszystko niedokładnym rozrzuceniem do skrzydła zepsuł Gray

31'

Troszkę więcej chaosu mamy teraz na boisku, żadna z drużyn nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce

28'

Agbonlahor oddał strzał sprzed pola karnego, jednak jemu również brakuje dokładności. Piłka minęła prawy słupek bramki

26'

The Villans w ostatnich minutach zdają się przejmować kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi, ale na razie nie przynosi im to żadnych wymiernych skutków. Przed chwilą mieliśmy kolejną dobrą interwencję Kuszczaka na przedpolu

24'

Gestede przymierzył sprzed szesnastki, ale nie była to jego najlepsza decyzja. Od bramki goście

22'

Żółta kartka dla Agbonlahora za spóźniony faul na Groundsie

21'

Richards oddał strzał głową po dośrodkowaniu Westwooda z rzutu rożnego, ale futbolówka minęła bramkę

19'

Gleeson oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie dość, że nie trafił w bramkę, to arbiter dopatrzył się spalonego jednego z jego kolegów

17'

Gestede dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka minęła linię końcową

15'

Długie zagranie z głębi pola pod pole karne Birmingham City, ale niedokładne. Grę od bramki wznowi Kuszczak

13'

Słabo wygląda Aston Villa na początku meczu, jej dyspozycja odzwierciedla formę ligową. To goście niespodziewanie prowadzą grę

11'

W końcu groźniej zrobiło się pod bramką gości! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Kuszczak w ostatniej chwili uprzedził nadciągającego Agbonlahora

9'

Gray dośrodkował tym razem z rzutu rożnego, ale we własnej szesnastce The Villans poradzili sobie bardzo dobrze

8'

Gray oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale piłka poleciała prosto w bramkarza. Dobry okres gry The Blues, Aston Villa na razie niewidoczna!

7'

Lescott faulował Donaldsona blisko własnej szesnastki. To może być kolejna dobra okazja dla gości

5'

To mogła być bramka! Maghoma zaatakował indywidualnie, oddał strzał sprzed pola karnego, oddał strzał i pomylił się minimalnie!

3'

Gray zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, ale piłka minęła bramkę

1'

Arbiter daje znak i STARTUJEMY!

20:37

W tym sezonie ekipa Tomasza Kuszczaka jak na razie zajmuje siódme miejsce w tabeli, Polak zagrał we wszystkich spotkaniach. The Villans w Premier League jest siedemnasta

20:32

Obie ekipy mają swoje siedziby w jednym mieście, ale ich ostatni bezpośredni pojedynek miał miejsce cztery lata temu. Wtedy, w lutym, ich mecz skończył się remisem 1:1. W tamtym sezonie The Blues spadli z Premier League i do tej pory występują na zapleczu ekstraklasy

20:25

A teraz gospodarzy: Bunn, Hutton, Richardson, Ayew, Sanchez, Gil, Grealish

20:24

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Lezgdins, Robinson, Salomon-Otabor, Shinnie, Lowry, Brock-Madsen

20:20

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. W derbach Birmingham Aston Villa podejmie swojego największego rywala zza miedzy. Początek już za około 20 minut!