Sobota, 24 października 2015, godz. 15:00
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
2 : 3
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
93'

Koniec spotkania! Pogoń Siedlce po ciekawym spotkaniu pokonuje Rozwój Katowice 3:2. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

92'

Goście umiejętnie utrzymują się na połowie gospodarzy.

90'

Sędzia do podstawowego czasu gry dolicza 3 minuty

89'

Uderzenie Wróbla dalekie od ideału

87'

Chaotyczne ataki w wykonaniu gospodarzy nie przynoszą rezultatu w postaci szans bramkowych

84'

Zmiana w ekipie Pogoni. Boisko opuścił Dzięgielewski, a w jego miejsce na boisku melduje się Ceglarz

80'

Gałecki w miejsce Cholerzyńskiego. To ostatnia zmiana w ekipie Rozwoju

80'

Bramka!!!! Duda pakuje piłkę do pustej bramki po zamieszaniu w polu karnym!

78'

Gooool!!! Ależ odpowiedź gospodarzy! Strzał Wróbla z kilku metrów i po raz drugi Misztal kapituluje

76'

Goooool!!! Bierna postawa obrońców stosunku do Dzięgielewskiego kończy się utratą bramki. Uderzenie pomocnika Pogoni zza pola karnego i mamy drugą bramke!!!

76'

Uderzenie z 40 metrów Mielnika. Bez problemów łapie Misztal

74'

Stały fragment gry nie przyniósł większych korzyści gościom

73'

Kayode ukarany kartką za faul przed polem karnym

69'

Zmiana także w Pogoni. Michał Ogrodnik zastąpił Rybickiego

69'

Na boisku w drużynie gospodarzy pojawił się Domański, który zmienił Jaroszka

68'

Dośrodkowanie Dzięgielewskiego trafiło na głowę Bodzionego, który uderzył wprost w Raniowskiego

64'

Dobrze na przedpolu interweniuje Raniowski

63'

Dmowski szybko zaakcentował swoją obecność na boisku. Sędzia ukarał go kartką za faul na Raniowskim

61'

Trener Sasal również dokonuje zmiany. W miejsce Ernesta Dzięcioła na boisku postawił Kamil Dmowski

59'

Pierwsza zmiana w ekipie Rozwoju. Gielza zmienia Kozłowskiego.

57'

Uderzenie Tkocza na rzut rożny sparował Misztal!

57'

Na odważna próbę zdecydował się Daniel Chyła. Bez powodzenia

55'

Okres chaotycznej gry z obu stron. Optyczną przewagę posiadają jednak gospodarze

52'

W polu karnym przewrócił się Kozłowski. Sędzia podjął dobrą decyzje nie wskazując na jedenasty metr

50'

Centra z wolnego Bodzionego nie trafiła na głowę żadnego z kolegów

50'

Jaroszek ukarany kartką za faul przed polem karnym

49'

Nieudana akcja Wrzesińskiego prawą stroną boiska.

47'

Pierwsza akcja po przerwie. Uderzenie Kozłowskiego zza szesnastki wysoko nad bramką.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania! Tym razem od środka Rozwój Katowice!

45'

Dośrodkowanie Wróbla z rzutu rożnego trafia na nogę Kozłowskiego. Strzał napastnika gospodarzy jednak nieudany. To była ostatnia akcja w pierwszej połowie! Do przerwy w Katowicach mamy remis 1:1!

45'

Kontra Rozwoju. Wróbel zagrał do Tkocza, ten minął bramkarza, ale ostatecznie nie umieścił piłki w bramce!

45'

Lewą stroną szarżował Rybicki, którego zatrzymał Jaroszek. Po chwili dobrze piąstkuje Raniowski

42'

Tkocz nieupilnował Wrzesińskiego. Zawodnik Pogoni zatrzymany jednak przez Raniowskiego!

40'

Świetna akcja Rozwoju. Wróbel z Kozłowskim rozklepali obronę Pogoni. Dośrodkowanie Kozłowskiego z którym minął się Kayode! To powinna być druga bramka dla Rozwoju!

36'

Goool!!! Najsprytniejszy w polu karnym okazał się Mielnik, który z bliska pokonał Misztala!

36'

Kayode faulowany przez Bodzionego. Stały fragment gry wykonywany przez Wróbla trafił na nogę Kopczyka, który został zatrzymany przez Misztala!

32'

Tkocz z lewej strony dośrodkował na pole karne. Zamieszanie w polu karnym wyjaśniają obrońcy. Po chwili uderzał Jaroszek, ale daleko obok bramki Misztala

32'

Dobra akcja Pogoni, Duda na prawo do Wrzesińskiego, który płasko dośrodkował po ziemi. Dobrze na piątym metrze Raniowski.

30'

Kayode z pierwszej piłki do Kuna, który w ostatniej chwili powstrzymany przez Zembrowskiego

28'

Kolejne uderzenie Wrzesińskiego. Uderzenie z woleja obrońcy Pogoni daleko obok słupka

26'

Faul Wróbla na Dybcu. Centra z wolnego Bodzionego trafiła na głowę Dzięgielewskiego. Ten zgrał jednak niedokładnie

23'

Uderzenie Wrzesińskiego z dystansu. Piłka po drodze odbiła się od Mielnika i wpadła wprost do rąk Raniowskiego

21'

Tym razem uderzał Kayode. Piłka po jego strzale minęła dalszy słupek bramki Misztala o centymetry!

19'

Uderzenie Tkocza zza pola karnego z trudem wybronił Misztal!

18'

Z rzutu wolnego wrzucał Tkocz, który wycofał piłkę do Wróbla. Strzał kapitana został zablokowany. Po chwili lewą stroną atakował Rybicki, ale dobrze na przedpolu Raniowski

16'

Spod końcowej linii wrzucał Bodziony. Piłka trafiła do Dudy, który nie opanował piłki. Po chwili uderzenie zza pola karnego obronił Raniowski

14'

Wróbel prostopadle zagrał w kierunku Kozłowskiego, który wygrał pojedynek fizyczny z obrońcą Pogoni. Napastnik Rozwoju wygonił się jednak pod końcową linię i jego dośrodkowanie nie mogło zagrozić bramce gości

11'

Dośrodkowanie Wróbla, z piłką w dogodnej sytuacji minął się Kopczyk! Goście mieli dużo szczęścia!

10'

Chyła fauluje Kuna przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę

9'

Dobra interwencja Mielnika, który w ostatniej chwili przeciął podanie do Dzięgielewskiego.

8'

Prawą akcją przedzierał się Robert Tkocz. Bezskutecznie

7'

Długa piłka od Tomasza Wróbla w kierunku Patryka Kuna okazała się niedokładna

5'

Goooool!!! Adam Duda wykorzystał fantastyczne dośrodkowanie z lewej strony boiska Mariusza Rybickiego!

3'

Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Strzał Dzięgielewskiego na rzut rożny sparował Raniowski. Rzut rożny nie przyniósł żadnych wymiernych korzyści

1'

Pierwsza akcja gospodarzy zakończona niepowodzeniem. W odpowiedzi goście, ale efekt podobny.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka Pogoń Siedlce!

15:00

Rozwój zagra dziś w jednolitych czarnych strojach. Goście w komplecie czerwonych strojów

14:59

Arbiter spotkania Zbigniew Dobrymin wyprowadza obie jedenastki na boisko! Za chwilę zaczynamy!

14:54

W dzisiejszym spotkaniu funkcję pierwszego szkoleniowca Rozwoju pełni Dawid Szulczek. To efekt kary jaką otrzymał Mirosław Smyła za niewłaściwe zachowanie w poprzednim spotkaniu z drużyną Kluczborka

14:53

W poprzedniej kolejce zespół Pogoni pokonał Olimpię Grudziądz 1:0 po bramce Adama Dudy. Rozwój w takim samym stosunku przegrał u siebie z MKS-em Kluczbork. Bramkarz Pogoni Siedlce Rafał Misztal w trzech ostatnich meczach zachował czyste konto. Z kolei gospodarze dzisiejszego spotkania nie potrafią pokonać bramkarza rywali od ponad 300 minut

14:46

Zawodnicy rezerwowi:

Rozwój: Bartosz Soliński, Dawid Domański, Jakub Czapliński, Michał Gałecki, Wojciech Król, Adam Czerkas, Sebastian Gielza

Pogoń Siedlce: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Marcin Paczkowski, Kamil Dmowski, Michał Ogrodnik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk

14:43

Gospodarze wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 8 punktów. Pogoń Siedlce plasuje się w środku stawki. Podopieczni Marcina Sasala po trzynastu kolejkach mają na koncie 17 punktów.

14:39

Witamy serdecznie z Katowic, gdzie za około 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Pogonią Siedlce! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego spotkania!