Czwartek, 26 listopada 2015, godz. 19:00
2 : 2
wikipediaACF Fiorentina
1. połowa1 : 2
20:54

Dużo walki na murawie, cztery gole, czerwona kartka. Działo się! Dziękujemy za uwagę! Dobrej nocy!

93'

Koniec zawodów!!! Zawody na stadionie św. Jakuba kończą się remisem!

90'

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry!

89'

Gospodarze za wolno grają, nie potrafią zaskoczyć osłabionej Fiorentiny.

87'

Kuzmanović zmienia Bjarnasona.

86'

Calla wywalczył kolejny korner.

85'

Gilberto natomiast zmienia Badelja.

85'

Babacar zmienia strzelca dwóch bramek dla "Violi"

83'

Calla zakręcił rywalami, ale uderzył sprzed pola karnego nad bramka.

83'

Przyjezdni konstruowali ciekawy atak, ale Vecino na 30. metrze stracił piłkę, a potem faulował.

81'

Goście wyraźnie opadli z sił, ale czy gospodarze to wykorzystają

80'

Do końca meczu 10 minut, a w całym spotkaniu było już 39 przewinień!

78'

Chwilę później za kolejne przewinienie kartkę otrzymuje Zuffi.

77'

Valero otrzymuje żółty kartonik.

77'

Embolo uderzeniem głową nieznacznie się pomylił!

75'

Egipcjanin przejął wybitą piłkę przed polem karnym i huknął, jak z armaty! Sepe bez szans!

74'

GOOOL! MOHAMED ELNENY!!!

73'

Gospodarze wywalczyli korner.

72'

Kalinić przejął futbolówkę, ale w konfrontacji z pięcioma rywalami był bez szans.

69'

Gospodarze przejęli inicjatywę, ale niewiele z tego wynika.

69'

Basel słabo gra. Niestety, to zły wynik dla Lechitów.

67'

Calla uderzył bardzo mocno, ale bardzo mało precyzji.

66'

Astori ostro potraktował Bjarnasona, rzut wolny dla gospodarzy.

64'

No i Suchy zapracował na kartkę.

63'

Calla centruje w pole karne, ale Sepe pewnie łapie piłkę.

62'

Gospodarze maja coraz mniej czasu, a obraz gry się nie zmienia.

61'

Calla zastępuje Boetiusa.

58'

Czekamy na sytuacje bramkowe, bo jak na razie to na boisku widzimy dużo walki zamiast ładnych akcji.

57'

Urs Fischer powinien zareagować dokonując zmian.

56'

Nikola Kalinić złapany na pozycji spalonej. Fiorentina dalej stara się grać swoją piłkę.

55'

Belenenses - Lech 0:0.

53'

Gospodarze nie potrafią zdominować rywali grających w dziesiątkę.

50'

Alonso strzelał z rzutu wolnego, ale Hiszpan się pomylił.

49'

Obie jedenastki przystąpiły do gry bez zmian.

48'

Ależ walka na boisku. Najaktywniejszy Suchy, który non stop fauluje rywali.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Xhaka z rzutu wolnego posyła piłkę, która odbija się od muru i opuszcza boisko. Arbiter chwilę później kończy pierwszą połowę.

45'

Kartka również dla kapitana gości, Gonzalo Rodrigueza.

45'

Po raz kolejny gotuje się na murawie.

42'

Czekamy na kolejne bramki. Druga odsłona powinna być równie emocjonująca.

40'

Zakotłowało się pod bramką gości. Strzał Embolo broni Sepe, ale dobitka Suchego ląduje już w siatce!

39'

GOOOOL! MAREK SUCHY!!!

38'

Kolejny cios w piłkarzy gospodarzy! Kiedy Basel się obudzi?

36'

Świetna akcja przyjezdnych! Marcus Alonso wykłada piłkę Włochowi, a ten trafia na 2:0!

36'

GOOOOL! BERNARDESCHI!

34'

Taulant Xhaka uderzył bardzo niecelnie z 20. metra.

33'

Paulo Sousa reaguje. Za Ilicicia zamelduje się Nenad Tomović.

32'

Bjarnason wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie dobił futbolówki do bramki!

30'

Elneny uderzył z 16. metra, piłka odbija się od jednego z rywali i będzie korner.

29'

Basel musi wziąć się do roboty!

27'

Po ataku zawodnika przyjezdnych zagotowało się na murawie. Birkir Bjarnason otrzymuje żółtą kartkę.

27'

CZERWONA KARTKA!!! FACUNDO RONCAGLIA!!! Zawodnik gości uderzył łokciem bardzo mocno rywala. Arbiter nie wahał się ani chwili!

23'

Włoch otrzymał kapitalną, prostopadłą piłkę i z kilkunastu metrów z prawej strony pola karnego pokonał bramkarza rywali!

22'

GOOOOOOOL!!! FILIPPO BERNARDESCHI!!!

22'

Behrang Safari otrzymuje żółty kartonik za brzydki faul.

20'

Vailati pod presją wybija piłkę na aut.

18'

Dalej czekamy na sytuacje bramkowe. Tempo zawodów nie powala.

17'

Gospodarze naprawdę słabo dziś się wyglądają na tle Fiorentiny.

16'

Milan Badelj uderzył lewa nogą z 18. metra, ale bardzo daleko od bramki.

15'

Z tak grającym mistrzem Szwajcarii, przy dobrych wiatrach Lech ma szansę wygrać mecz.

13'

Gospodarze maja problem z opuszczeniem własnej połowy. Włosi imponują.

11'

Próba prostopadłej piłki, ale Marek Suchy ładnie przecina podanie.

9'

Goście długo rozgrywają piłkę.

8'

"Viola" przejęła inicjatywę. Czekamy an sytuacje bramkowe.

6'

Filippo Bernardeschi przejął piłkę tuż przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Uderzenie bez problemu broni Germano Vailati.

4'

Sporo walki od pierwszej minuty na murawie.

3'

Mohamed Elneny przerywa szarżę Josipa ilicica, ale Egipcjanin we własnym polu karnym zagarnął piłkę ręką! Gościom należała się jedenastka!

2'

"Viola" występuje w białych kompletach, a gospodarze w swoich tradycyjnych, domowych strojach: czerwono-niebiesko-granatowych.

19:01

Początek zawodów, gramy!

18:57

Ivan Krużliak wyprowadza obie jedenastki, za kilka minut zaczynamy!

18:52

Rezerwowi Fiorentiny: Gilberto Junior, Tomović, Tătăruşanu, Joan Verdú, Rossi, Pasqual, Babacar

18:47

Obie jedenastki od kilkunastu minut już na murawie stadionu św. Jakuba.

18:18

Zestawienie gospodarzy:

18:15

Basel z dorobkiem dziewięciu punktów jest liderem grupy I. Włosi maja trzy oczka mniej i plasują się na drugiej lokacie.

18:00

Witamy serdecznie! po emocjach związanych z Ligą Mistrzów czas na Ligę Europy! Za godzinę rozpocznie się mecz FC Basel - ACF Fiorentina. oba zespoły rywalizują w grupie I.