1 : 2
1. połowa1 : 2
00:17

95'

Koniec meczu. Molde wygrywa z Celtikiem, a kibice zaczynają buczeć na stadionie.

91'

Ostatnie trzy minuty meczu na Celtic Park.

85'

Ostatnie pięć minut meczu. Wydaje się, że Molde dowiezie wynik do końca. Celtic gra w osłabieniu i nie wykorzystuje najlepszych sytuacji.

84'

W innym meczu grupy A Ajax remisuje z Fenerbahce 0:0.

82'

Poprzeczka ! Molde gra naprawdę bardzo fajnie w drugiej połowie.

78'

Uderzenie z rzutu wolnego, piłka jednak otarła się od słupka bramki strzeżonej przez Craiga Gordona.

77'

Nir Biton ukarany czerwoną kartką. Przeszkodził zawodnikowi Molde wychodzącemu sam na sam z bramkarzem.

76'

Griffiths ! Stuprocentowa sytuacja Szkota, jednak nie trafia z najbliższej odległości !

70'

Nadir Ciftci melduje się na boisku. Schodzi Blackett.

69'

Trudno jest zobaczyć choć w połowie tak dobre widowisko jak w pierwszej połowie meczu. Dużo strat z jednej i drugiej strony boiska.

67'

Rzut rożny dla Molde, groźna sytuacja, grę jednak wznawia Gordon.

65'

Żółta kartka dla Johansena, po faulu na zawodniku Molde.

60'

Ależ piękna parada bramkarza Molde ! Uderzał Lustig z głowy po dośrodkowaniu w pole karne !

59'

Molde cały czas prowadzi w meczu i wygląda lepiej jeżeli chodzi o grę zespołową. W Celticu stało się coś złego, bo przez ostatnie piętnaście minut przeprowadzili tylko jedną akcję.

54'

Uraz Nira Bitona. Środkowy pomocnik Celticu leży na boisku i narzeka na ból mięśnia dwugłowego.

52'

Molde pozwala sobie na jeszcze więcej. Po raz kolejny groźna akcja Norwegów.

51'

Molde atakuje z prawej strony boiska, dośrodkowanie na piąty metr, ale Boyata wybija na rzut rożny.

48'

Okazja z lewej strony boiska dla Celticu ! rzut rożny dla gospodarzy. Dobra akcja Tierneya

46'

Dobra okazja dla Molde do zdobycia bramki. Od rzutu rożnego goście.

45'

Czas zacząć drugą połowę meczu na Celtic Park. Zobaczymy, czy przyniesie nam więcej emocji od pierwszej.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Celtic atakował, a Molde strzelało. Widzimy się za 15 minut.

45'

Dwie minuty doliczone

43'

Nudne spotkanie zrobiło się na Celtic Park. Dwie minuty do końca pierwszej połowy

39'

Mamy rzut wolny pod bramką Molde po faulu Linnesa.

37'

I goool ! Mamy 2:1 ! bramka dla Molde !

33'

Ręce opadają ! Błąd bramkarza, traci piłkę na siódmym metrze. Uderza Rogić - broni, za chwile dobija Commons - wybita piłka na rzut rożny

30'

Żółta kartka dla Lustiga za faul na piłkarzu Molde. Rzut wolny dla Norwegów.

28'

Bardzo dobry mecz zrobił nam się na Celtic Park. Gospodarze coraz śmielej atakują bramkę Molde.

27'

Commons uderzył bezpańską piłkę, która została wybita przez obrońcę Molde. Ta jeszcze zmieniła tor lotu i wpada do siatki gości. Na Celtic Park mamy remis

25'

CO TU SIE STAŁO !!! Ależ szczęście teraz Celic !

25'

Dośrodkowanie w pole karne gości, jednak bramkarz wyłapuje piłkę i wznawia grę.

21'

Mole składnie konstruowało akcję przed polem karnym Celticu. Napastnik gości przyjął piłkę na klatkę piersiową i prostego podbicia uderzył po długim słupku bramki Craiga Gordona.

21'

Molde obejmuje prowadzenie !

19'

Molde miało dobrą sytuację do zdobycia bramki. Napastnik gości jednak w ostatnim momencie źle opanował piłkę i wznawia Gordon.

16'

Błędy w obronie Celticu spowodowały, że od rzutu rożnego Molde.

15'

Gra Celticu w pierwszym kwadransie może się podobać. Zespół Deili jest lepiej zorganizowany, a Molde nie stworzyło jeszcze sobie sytuacji.

13'

Co tutaj się dzieje ! Prosze państwa ! Bramkę strzela Leigh Griffiths, jednak znowu ze spalonego. Szkot jest wściekły na liniowego. Celtic zaczął bardzo mocno

10'

Coś niesamowitego ! Celtic strzela bramkę po bardzo składnej akcji, a sędzia jej... nie uznaje ! Według liniowego na spalonym w ej sytuacji był Leigh Griffiths, od którego piłka rzekomo się odbiła. Powtórkę, którą oglądam nie przekonuje mnie do takiej sytuacji

10'

Mamy wspomnianą wcześniej zmianę

9'

Jozo Simunović opuści zaraz boisko. Kontuzja okazała się zbyt poważna.

7'

Simunovic wstał o własnych siłach, ale chyba nie będzie gotów kontynuować spotkania. Przy ławce rezerwowych rozbiera się z dresów Blackett.

5'

Na boisku leży Simunovic po faulu jednego z zawodników Molde. Już jest przy nim masażysta.

3'

Już pierwszą okazję w meczu miał Leigh Griffiths. Napastnik Celticu nie czysto trafił w piłkę i od bramki Molde.

2'

Ronny Deila może to spotkanie traktować jako jego jedne z najważniejszych w sezonie. Celtic jeżeli dzisiaj nie wygra, może pożegnać się z europejskimi pucharami.

0'

Zaczynamy !

18:59

Obie drużyny już na boisku. Scott Brown obserwuje spotkanie z trybun, dlatego też pokazywał go realizator.

18:43

Wymiana zdań między Norwegami.

18:40

20 minut do meczu ! Warto dodać, że Molde jeszcze w grupie nie przegrało. Ma dwa zwycięstwa i remis. Celtic zaś może "pochwalić" się dwoma punktami z Ajaxem i Fenerbahce.

18:29

Tak prezentuje się Celtic Park przed spotkaniem z Molde.

18:27

Znamy już składy obu zespołów na ten mecz. Warto dodać, że Celtic dzisiaj będzie chciał się zrewanżować Norwegom za porażkę 1:3 w ostatnim spotkaniu z Molde.